Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Postavy z Tichého kopce

Goto down 
+2
bomb
J0ker
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeSat 28 May 2011 - 17:21

Oblíbené postavy z filmu(ů),knihy,her Silent Hill a vše co o nich víme.
Takže začněte drazí a milí
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 18:45

Dobře,tak začnu...

PYRAMID HEAD...
Takže co se oněm ví?Je to výplod Jamesovy fantazie a to je vše co vím Postavy z Tichého kopce G
Pomozte Postavy z Tichého kopce Bigcry
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 20:25

J0ker napsal:
Dobře,tak začnu...

PYRAMID HEAD...
Takže co se oněm ví?Je to výplod Jamesovy fantazie a to je vše co vím Postavy z Tichého kopce G
Pomozte Postavy z Tichého kopce Bigcry

Taky má rád sex s kreatůrama a rád tancuje, když se někdo schovává ve skříni.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 20:45

Tak tak Postavy z Tichého kopce Grin3 a nevíš jeho vznik?Vím že je jako Jamesův výplod fantazie ale PH je i v Silent Hill Homecoming který se odehrává o dost dříve než SH 2...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 20:57

V Homecomingu neměl vůbec co dělat, ve filmu taky být neměl, bylo to jen kvůli reklamě. Jedná se o výplod Jamesova podvědomí a jeho podoba vychází ze zevnějšku katů, kteří v minulosti vykonávali rozsudky v Toluca Prison. Maximálně kromě Jamese může prohánět nějakého dalšího těžkého kriminálníka.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 21:03

Aha,díky.A co Butcher?Náhražka PH nebo plnokrevný zabiják?A dle Bad Endingu v SH:Origins má něco společného s Travisem...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeWed 1 Jun 2011 - 21:47

Silent Hill: Homecoming se odehrává dříve, než Silent Hill 2? Já myslel, že je to naopak. Kde jsi to zjistil?
K tomu Pyramid Headovi. Někde jsem četl, že by měl být Trojhránek i v Silent Hill: Downpour a protože je hlavní hrdina hry, Murphy Pendelton vězeň na útěku, tak si myslím, že by Trojhránkova přítomnost v této hře mohla být více než opodstatnitelná. Postavy z Tichého kopce Yes Pokud tam tedy bude, tak jsem hodně zvědaví, jak bude vypadat a jakou tam sehraje roli.
Co se týče Butchera tak o tom moc nevím. Silent Hill: Origins už jsem taky hrál před nějakým tím časem, takže si ani nevzpomenu, jestli tam o něm byla nějaká zmíňka. Pravděpodobně to bude jenom nějaká variace na Pyramid Heada. Jenomže v souvislosti s tím Bad endingem mě napadla jedna věc, kterou dám radši do spoileru.

Spoiler:

Je to docela zajímavé a můžeme o tom klidně vytvářet teorie, jestli máte zájem. Třeba se dopídíme něčeho, o čem nemáme teď ani potuchy. Postavy z Tichého kopce 2giggle
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 11:31

Já jsem Trojhránka zakomponoval i do těch svých povídek, ale ne do hlavní role, spíše okrajově. Co se týče toho Butchera, ti neřádi mi ukradli nápad, před třemi roky je obluda Řezník v mojí povídce a je to fakt tvrdej bouchač Postavy z Tichého kopce Rolf Měl bych je zažalovat Postavy z Tichého kopce Rifle
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 18:31

Teda myslím že se SH:Homecoming a Origins odehrává před SH2.Na začátku Homecoming veze Travis Alexe v trucku a vysadí ho v Shepherds Glen a sám pak jede do Silent hill.Tudíž se Homecoming a Origins odehrávají ve zhruba stejný čas.A SH Origins se odehrává před SH1.
Teda je to jen moje doměnka,ale myslím si že je to takhle:
SILENT HILL:HOMECOMING
SILENT HILL:ORIGINS
SILENT HILL 1
SILENT HILL 2
SILENT HILL:SHATTERED MEMORIES
SILENT HILL 3
SILENT HILL 4:THE ROOM
Jen si myslím,tak pokud víte jak to je tak mě opravte...
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 19:56

V Homecoming je Travis starý a vousatý, takže se odehrává až po Origins. A Shattered Memories ani do časové linky ostatních dílů vůbec nepočítej. Je to alternativní odvyprávění děje, tudíž tam nepatří.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 19:59

A není to tak,že je V Homecomingu Travis lépe graficky upraven?Takže vypadá starší?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 20:21

Je to možný, že se Homecoming a Origins odehrávají souběžně, ani mě tohle nenapadlo, ale taky si myslím, že to tak nebude. I když musím přiznat, že jsi ve mě vzbudil zvědavost a nutnost se nad tím zamyslet. Postavy z Tichého kopce Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 20:27

A nemohl Travis napřed odvézt toho troubu a až potom prožít to svoje dobrodružství? A nebo se odehrává vše naráz, v Silent Hillu může být i čas relativní Postavy z Tichého kopce Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 20:32

Podle mě to je tak jak říká Aldaris.Travis odveze teho hnupa Alexa a pak se rozhodne zkratit si cestu skrz Silent Hill a tam se to pokadí...
A ještě něco.Co když je ta verze Silent Hillu,ta mlhavá,jen jedna a všechny postavy jsou v ní zároven?Jako že jsou tam ve stejný čas,akorát se nikdy nesetkají...
Je to jen doměnka...

A k bombovy:Já nad tím přemýšlím furt. Postavy z Tichého kopce Book2 Postavy z Tichého kopce Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 20:37

J0ker napsal:
A k bombovy:Já nad tím přemýšlím furt. Postavy z Tichého kopce Book2 Postavy z Tichého kopce Bloodcry

No ty jsi mi nasadil pořádnýho brouka do hlavy. Ba co víc, přímo červa a teď mě tam hlodá a hlodá. Postavy z Tichého kopce Rolf

Nemyslím si ale, že by se to všechno odehrávalo naráz všem postavám. Vžyť SH1 a SH3 nemůžou být souběžně.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeThu 2 Jun 2011 - 20:43

Hmm to jo,ale třeba v těch verzích neexistuje čas.V SH třeba běží místo času OW.Třeba:
Travis potká Jamese:
Travis:Ahoj Jamesi,dlouho jsme se neviděly.
James:Ahoooj ty stará vojno.Naposledy jsme se viděly před dvanácti Other Worldy... Postavy z Tichého kopce Rolf

Ne,to už je jen pro srandu Postavy z Tichého kopce Yay

A mám další námět na postavu z Tichého Kopce...

HENRY TOWNSED
Postavy z Tichého kopce Furious3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 0:59

Henry je pako. Natvrdlý, nemehlo a nesympatický. Ten se tvůrcům těžce nepovedl.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 7:42

Já celkově ten Silent Hill Room nechápu.Třeba příběh.To Walterovy,o tom pokoji,vzkazy po bytě,šmírování,pohledy z okna atd. je hodně dobře vymyšlené a ted přijde to velké ALE!
Henry je chlap(dítě) bez špetky emocí,za celou hru promluví pár vět a ještě k tomu pičoviny,kam se sakra poděl Other World?,podělaní duchové a Walter taky vypadá pěkně sfetovaně když ho potkáme.Dle mě neměl The room nést název silent hill.Vždyt Henry ani v silent hillu není!Je jen v jeho okolí...
Zle je mě z toho Postavy z Tichého kopce 3whaaa Postavy z Tichého kopce Zzz Postavy z Tichého kopce Whip
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 9:15

J0ker napsal:
A není to tak,že je V Homecomingu Travis lépe graficky upraven?Takže vypadá starší?

Jde o to, že má vousy. Leda by se někde na cestě stavil u benzínky a oholil.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Jde o to, že má vousy. Leda by se někde na cestě stavil u be   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 9:16

Třeba Postavy z Tichého kopce Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:39

Právě že SH4 vůbec neměl být SH, mělo se to jen jmenovat The Room. Jenže někdo chtěl prachy a tak nařídil, aby z toho SH udělali. A takhle to dopadlo. Z původního Silent týmu tam není nikdo, krom Yamaoky. Původně měla celá série skončit trojkou, což by asi bylo nejlepší. Ty další nastavované čaje...jen se vezou na vlně předchozích úspěchů. Jak bylo řečeno, Henry je debil, u všech hráčů nejneoblíbenější hlavní postava celé série se stupidním účesem. Walter měl pouta k Silent Hillu, psalo se o něm v novinách v SH2. O kruté vraždě dvou malých dětí, někde před Silent Hillem. Taky v labyrintu na tom hřbitůvku je jeho náhrobek. možná si ho našel Trojhránek.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:41

Taky si myslím že ho sejmul Pyramid.Rozhodně by to bylo lepší než kdyby ho sejmul Henry Townblb Postavy z Tichého kopce 2giggle
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:44

Další věc proč do toho čtyřka vůbec nezapadá. Ještě si vzpomínám že v těch novinách také psali, že Sullivan spáchal sebevraždu v cele, lžičkou si propíchl krk. Tak kdoví jak vlastně umřel.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:47

Právě.On byl jedenáctá obět těch svých 21 Sacraments nebo jak to je.Jedenáctá obět musela být sebeobětování,tak se Walter sejmul,aby potom jako DUCH(asi) mohl pokračovat dál.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitimeFri 3 Jun 2011 - 10:52

Taky jsem nepochopil, proč ti duchové po mě tak šli, když to byly jeho oběti. Třeba ta Cynthie a té mi bylo moc líto.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Postavy z Tichého kopce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Postavy z Tichého kopce   Postavy z Tichého kopce Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Postavy z Tichého kopce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Postavy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: