Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Který díl je the best of...?

Goto down 
+12
Rinter
bobulky
g.schreiber
bomb
St'K 302
Sareavok
aldaris
Vlasák
James
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Choose the best one
SH1
Který díl je the best of...? Poll_left27%Který díl je the best of...? Poll_right
 27% [ 14 ]
SH2
Který díl je the best of...? Poll_left50%Který díl je the best of...? Poll_right
 50% [ 26 ]
SH3
Který díl je the best of...? Poll_left17%Který díl je the best of...? Poll_right
 17% [ 9 ]
SH4
Který díl je the best of...? Poll_left6%Který díl je the best of...? Poll_right
 6% [ 3 ]
Celkem hlasů : 52
 

AutorZpráva
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 0:51

No napište,kterej se vám nejvíc líbil?

Mě asi v tomto pořadí... 2-1-4-3
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Best of...   Který díl je the best of...? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 13:00

Mě se nejvíce líbila dvojka,myslím,že měla prostě nejvíce - jak z toho děje,zápletky,grafika - to byl tenkrát pokrok velký a vůbec všechno...jinak potom 1 - tak to je prostě klasika, k tomu se nedá nic víc napsat Very Happy a potom 4 a nakonec 3 - ta už se mi tak nelíbila,možná to bylo tím,že navazovala na 1, a než se pochopila, o co tam jde Shocked no vlastně ještě teď to nemám dohraný Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 23:26

Dvojka je naprosto best. Tam nemám fakt co dodat. Kdo nehrál nepochopí. Který díl je the best of...? Grin3
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 18 Sep 2006 - 15:17

u mě zatím 1. SH1 2. SH2 a 3. SH3, ale teď, co jsem v alternativní nemocnici je to čím dál lepší. No a na 4. díl se chystám teprve...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 18 Sep 2006 - 18:02

1. SH1
2. SH3
3. SH2
4. SH4
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 13 Nov 2006 - 21:46

Mno,zatím nemohu posuzovat,poněvač sem hrál jen Sh1 a SH4...jinak co sem si četl příběhy,tak mě nejvíc uchvátila 2, a to i hlavní hrdina je sqělej Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 16:02

James napsal:
Mno,zatím nemohu posuzovat,poněvač sem hrál jen Sh1 a SH4...jinak co sem si četl příběhy,tak mě nejvíc uchvátila 2, a to i hlavní hrdina je sqělej Smile

tak to počkej až budeš hrát samotnou hru Který díl je the best of...? Wink2 james rulezz, teda až po harrym Který díl je the best of...? Grin3
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 18:51

sh2 je najlepsi, James najlepsi charakter Který díl je the best of...? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 1:20

SH4 jsem zatím hrál asi jenom dvě minuty, takže ten zatím nemohu soudit. Stále si nedokážu najít pořádný prostor na adekvátní odehrání hry Který díl je the best of...? Sad3 U SH1 může v hodnocení být trochu vliv toho, že jsem ho hrál velmi kouskovaně, ne v kuse a bohužel jen v emulaci na PC silent Ale vítěz je jistý - svým způsobem pochybuji, že by ho čtyřka mohla překonat.

Tím je bezkonkurenčně SH2. Tenhle díl se asi nejvíce vymaňuje z té škatulky "jen hra". Je to výborná porce hororu, zajímavý příběh, výborný hudební doprovod, spousta skvělých drobností, ale hlavně a zejména je to dost o životě...

Ano, není sice běžné, že by se v reálu lidi jen tak přicházeli do temného Silent Hillu Wink Ovšem, když člověk trochu přimhouří oči, odmyslí si ty "bubáky" a některá vyložená nadpřirozena, vychází z toho zatraceně reálné prvky - je v tom spousta symboliky a fragmentů "ze života" a prostor pro myšlenky na dost tíživá témata, ba i evokace mnoha zkušeností z vlastního života. Na SH2 oceňuji to, že si SH bere spíše jako kulisy pro příběh jednoho příběhu o svědomí, tragédii a možné realitě života. Ne, že by se mi ten setting Silent Hillu nelíbil, ale méně okultna je někdy více a to se dle mého ve dvojce povedlo namíchat téměř dokonale.

A teď nevím, jak se poprat s dalším pořadím. Asi tak, že druhá bude trojka - možná proto, že jsem si ji měl možnost více užít než jedničku a to hlavně z důvodu, že trojku jsem odehrál více "v kuse".

Pravda je taková, že z prvních pasáží SH3 jsem byl velmi zklamaný. Nevím, zda to byl záměr autorů pustit hráče takhle na blind mezi hromady poměrně obtížných monster bez nějakého většího vysvětlení, co se vlastně děje. To je svým způsobem dobrý záměr, na můj vkus trval ale docela dlouho a snad kromě pár lokací a zajímavých úkolů jsem se první částí "pronudil". Změna začala někde v oblasti metra. Pak SH3 nabrala pořádný spád (který však imho zase trochu ztratila v závěru). SH3 mi v té druhé části přišla hutnější a děsivější nežli SH2, bylo tam i víc "silenthillovin", jak říkám mnoha nevysvětlitelným detailům a různým (zdánlivě) nepodstatným jednotlivostem. Navíc Heather byla celkem dobře zpracovaná hrdinka, fakt jsem se těšil na to, jak tím celým propluje. Štěstím bylo i to, že jsem znal děj SH1 - jinak nevím, jak by mi to celé vyznělo.
Kladně tam hodnotím tu roli SH3 v rámci té SH "série" či těch SH reálií. Příběhově zajímavé, parádní situace a různé detaily. Horší je naopak ta nevyváženost hry a oproti dvojce to pokulhává v tom, že to není až tak "ze života" - tohle je sice takové divné měřítko, ale díky tomu, jak se to dvojce povedlo, to nemohu opomíjet.

Jednička pak dominuje asi v pestrosti těch děsivých situací - od první sirény až po školu Wink Zajímavý je tam též příběh, ovšem na můj vkus možná až moc "epochální". U jedničky se mi hodnocení zkrátka dost kryje s trojkou - jednička je spíš taková pestřejší, trojka (aspoň teda v těch pasážích, kdy je dobrá) zase ví, čeho chce dosáhnout a co u hráče vyvolat - zkušenost s předchozími díly se tam docela příznivě podepsala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 19:23

U mě vítězí dvojka, pak trojka, jednička a nakonec čytřka. SH2 proto, že se mi zdá člověku nejbližší, něco podobného se může stát komukoli z nás.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeSun 29 Apr 2007 - 12:20

Možná mě tu ukamenujete ale SH4 rulezz...Eileen je best i když mé srdce patří jiné...ale i tak...kvůli Eileen se klidně zřeknu ostatních dílů... Který díl je the best of...? Sweethea
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeSun 29 Apr 2007 - 14:04

Sareavok napsal:
Možná mě tu ukamenujete ale SH4 rulezz...Eileen je best i když mé srdce patří jiné...ale i tak...kvůli Eileen se klidně zřeknu ostatních dílů... Který díl je the best of...? Sweethea
Chlapče...každá ženská je ďábel! Který díl je the best of...? Devil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeSun 29 Apr 2007 - 23:37

Ta má je anděl... Který díl je the best of...? Yes Který díl je the best of...? Smitten Který díl je the best of...? Sweethea
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 30 Apr 2007 - 5:59

Sareavok napsal:
Ta má je anděl... Který díl je the best of...? Yes Který díl je the best of...? Smitten Který díl je the best of...? Sweethea
Anděl s Ďáblem v těle Který díl je the best of...? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 1 May 2007 - 16:59

Jojo...přesně tak...
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeThu 3 May 2007 - 20:07

Muj nazor je 1.SH3 2.SH2 3.SH4 prvni dil sem bohuzel zatim nehral Který díl je the best of...? Bigcry
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeThu 3 May 2007 - 20:22

St'K 302 napsal:
Muj nazor je 1.SH3 2.SH2 3.SH4 prvni dil sem bohuzel zatim nehral Který díl je the best of...? Bigcry

si ho stáhni ;-) je tu freewarez na komp. jinak tě vítám u nás na fóru... Který díl je the best of...? Gossip Který díl je the best of...? Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeSat 5 May 2007 - 14:30

jj uz se na tom pracuje dik Který díl je the best of...? Yay
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeWed 24 Oct 2007 - 10:07

muj nejoblibenejsi dil je SH1. sice ta dvojka je fakt dobra a je to neco trochu jineho, nez obzcejnz horor. trojka se mi zda asi nejlepsi, ale v te jednicce to je takove jine. neni to tim, ze by to byl original, ale je to tam vice strasidelne a je tam -- OPRAVDOVA TMA -- vzdicky kdyz sem to hral, tak sem z toho byl tak trochu nesvuj. dvojka me vubec nevistrasila, myslim si ze byla takova slaba, ale dobra. no a trojka, to je tak skoro stejne s tou jednickou. tam je to fakt pekne udelany. no a ta ctyrka nebyla zas tak spatna, ale nebylo to ono a v pulce hry sem se uz modlil k SAMAELOVI Který díl je the best of...? H14 abych to uz mel konecne dohrany. a kdyz sem se tady na foru docetl, ze puvodne to ani SH bejt nemel, tak sem si rikal, ze kdyby tuhle hru udelali puvodne jak chteli a po trojce udelali ctyrku takovou, jako vsechny ostatni dily [ tma, baterka, radio, a hlavne SILENT HILL ] tak by to bylo urcite vyborny. sice by to bylo porad to samy, ale kvuli tomu mame prece silenta vsichni radi.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeWed 24 Oct 2007 - 15:46

bomb napsal:
muj nejoblibenejsi dil je SH1. sice ta dvojka je fakt dobra a je to neco trochu jineho, nez obzcejnz horor. trojka se mi zda asi nejlepsi, ale v te jednicce to je takove jine. neni to tim, ze by to byl original, ale je to tam vice strasidelne a je tam -- OPRAVDOVA TMA -- vzdicky kdyz sem to hral, tak sem z toho byl tak trochu nesvuj. dvojka me vubec nevistrasila, myslim si ze byla takova slaba, ale dobra. no a trojka, to je tak skoro stejne s tou jednickou. tam je to fakt pekne udelany. no a ta ctyrka nebyla zas tak spatna, ale nebylo to ono a v pulce hry sem se uz modlil k SAMAELOVI Který díl je the best of...? H14 abych to uz mel konecne dohrany. a kdyz sem se tady na foru docetl, ze puvodne to ani SH bejt nemel, tak sem si rikal, ze kdyby tuhle hru udelali puvodne jak chteli a po trojce udelali ctyrku takovou, jako vsechny ostatni dily [ tma, baterka, radio, a hlavne SILENT HILL ] tak by to bylo urcite vyborny. sice by to bylo porad to samy, ale kvuli tomu mame prece silenta vsichni radi.
To o té čtyřce si myslím taky... Který díl je the best of...? Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 7 Jul 2008 - 19:24

objektivně pro mě nejlepší díl neexistuje - asi takhle: na 1.m místě 0rigins, 1,2,3, na druhym 4...každý se mi líbí kvůli něčemu jinýmu...i ta zatracovaná čtyřka...přinejmenším "záhada uzamčeného pokoje" stojí za propaření tohohle dílu...subjektivně mám nejradši trojku - perfektně doplňuje jedničku (ano to i origins), ale hlavně jsem strašnej magor do Heather, hned za tím nula s jedničkou (z nějakého důvodu mě prostě fascinuje Alessin příběh), hned za tím 2ka - nejkrásnější tragédie, a pak někde kousek dál za tím čtyřka... Který díl je the best of...? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeMon 7 Jul 2008 - 22:01

g.schreiber napsal:
objektivně pro mě nejlepší díl neexistuje - asi takhle: na 1.m místě 0rigins, 1,2,3, na druhym 4...každý se mi líbí kvůli něčemu jinýmu...i ta zatracovaná čtyřka...přinejmenším "záhada uzamčeného pokoje" stojí za propaření tohohle dílu...subjektivně mám nejradši trojku - perfektně doplňuje jedničku (ano to i origins), ale hlavně jsem strašnej magor do Heather, hned za tím nula s jedničkou (z nějakého důvodu mě prostě fascinuje Alessin příběh), hned za tím 2ka - nejkrásnější tragédie, a pak někde kousek dál za tím čtyřka... Který díl je the best of...? Wink2
To já jsem asi trochu nerozhodnej... Pro mě je nejlepší díl který zrovna hraju, krom čtyřky, ale ta mě baví taky. Když se nad tím kompletně zamyslím, mám asi nejraději dvojku. Je nezávislá na ostatních dílech. Trojka například navazuje na jedničku, tudíž samostatně pro neznalého nemusí zcela dávat smysl. Jen mimochodem, včera jsem si zrovna trojku rozehrál... Který díl je the best of...? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 9:02

Aldaris: Nezávislá je jen z části. Věz, že se ve dvojice najde velká spojitost se čtyřkou. Smile

Nejvíc se mi líbila trojka, má výbornou hudbu, graficky perfektní i po letech, atmosféra asi nejlepší spolu s prvním dílem, příběh mne dostal, hlavní hrdinka je velmi dobrá, monstra nejsou jen na okrasu jako ve dvojce, zábava je u tohoto dílu nejlepší a já ho hrál nejvícekrát.

Silent Hill 3 se mi líbil *velmi*! Naproti tomu druhý díl je slabý. Jediná věc, jež se mi naň líbí je příběh a ta miss, jenž chodí za Jamesem.
- Monstra trapné až o ničem, spíše kulisy, zbytečně moc hledání klíčů a "hádanky" jsou nudné.

Vrchol Silent Hill 2 je pak scéna, kde Pyramid Head souloží s monstrem, které má nohy nahoře i dole.

Ne, jako takové ro není to špatné, je to dojemné, vlastně ještě jedna věc - dobrá hudba.

Čili skvělý příběh a hudba, leč to těžko nahradí vážně špatnou hratelnost, když už je to jednou hra.
A že má těch sedm nebo kolik konců je mi srdečně jedno, stejně pochybuji, že to někdo hraje i po sedmé s nadšením. Spíš způsob jak udělat hru nadlouho, ale u mně to nevychází.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 10:46

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Aldaris: Nezávislá je jen z části. Věz, že se ve dvojice najde velká spojitost se čtyřkou. Smile

Nejvíc se mi líbila trojka, má výbornou hudbu, graficky perfektní i po letech, atmosféra asi nejlepší spolu s prvním dílem, příběh mne dostal, hlavní hrdinka je velmi dobrá, monstra nejsou jen na okrasu jako ve dvojce, zábava je u tohoto dílu nejlepší a já ho hrál nejvícekrát.

Silent Hill 3 se mi líbil *velmi*! Naproti tomu druhý díl je slabý. Jediná věc, jež se mi naň líbí je příběh a ta miss, jenž chodí za Jamesem.
- Monstra trapné až o ničem, spíše kulisy, zbytečně moc hledání klíčů a "hádanky" jsou nudné.

Vrchol Silent Hill 2 je pak scéna, kde Pyramid Head souloží s monstrem, které má nohy nahoře i dole.

Ne, jako takové ro není to špatné, je to dojemné, vlastně ještě jedna věc - dobrá hudba.

Čili skvělý příběh a hudba, leč to těžko nahradí vážně špatnou hratelnost, když už je to jednou hra.
A že má těch sedm nebo kolik konců je mi srdečně jedno, stejně pochybuji, že to někdo hraje i po sedmé s nadšením. Spíš způsob jak udělat hru nadlouho, ale u mně to nevychází.
Myslíš Sulivana?To není zrovna světoborná souvislost. Samostatnost dvojky to nesnižuje.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 14:12

aldaris napsal:
Myslíš Sulivana?To není zrovna světoborná souvislost. Samostatnost dvojky to nesnižuje.
Je to narážka .... Ne, jsou *TO* narážky.
Je jich poměrně dost.

Mimochodem - čtvrtý díl je jiný, ale skvělý. Příběh je extrémně dobrý. Že tam není tma je zanedbatelná záležitost, vzhledem k tomu, že si můžete nastavit jas. Monstra tam nejsou kulisy, jsou konečně silné a rychlé. Pokud hrajete na těžkou, tak můžete konečně docenit atmosféru. Čtyřka se mi zkrátka líbila velmi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Který díl je the best of...? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Který díl je the best of...?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: