Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Který díl je the best of...?

Goto down 
+12
Rinter
bobulky
g.schreiber
bomb
St'K 302
Sareavok
aldaris
Vlasák
James
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Choose the best one
SH1
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_left27%Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_right
 27% [ 14 ]
SH2
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_left50%Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_right
 50% [ 26 ]
SH3
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_left17%Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_right
 17% [ 9 ]
SH4
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_left6%Který díl je the best of...? - Stránka 3 Poll_right
 6% [ 3 ]
Celkem hlasů : 52
 

AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:06

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

Docela zajímavé věci z tebe padají... Který díl je the best of...? - Stránka 3 Grin3 Jen aby toto fórum nesjelo ze Silent Hillu k něčemu úplně jinému Který díl je the best of...? - Stránka 3 Wink3

já už tuhle záležitost chtěla uzavřít, ale když on ten bonaparte si nedá pokoj...

jinak to Bonaparte

já občas sleduju podivné, úchylné věci, ale uvnitř jsem strašnej romantik (dneska jsem se rozbrečela u filmu Bathory - kde Čachtická paní není vykreslena jako bestie, ale oběť poilitického komplotu - na záchodkách jsem pak potkala bloncku oblečenou jako Lisa Garland - znamení...?)

vlastně jsem probrečela všechny díly Silent Hillu (krom origins) včetně No Escape, natahovala jsem i u filmu - vlastně silent pro mě není ani tak horor (to je jen pozadí) - je to tragédie..."in here, there lies a tragedy"

PRO VŠECHNY

abysme se zase vrátili k Silentu - která scéna je pro vás nejsmutnější?

u mě je to: lisa v nowhere, všechny závěry jedničky,Maria u výtahu, Maria ve vězení, Maria a pyramid headi, Heather naleznuvší svého otce, Heather brečící na konci, Henry co našel Cynthii, Henry v pokoji Eileen, Michael v ložnici své ženy..
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bigcry
Já bych měl stejný výběr nejsmutnějších scén, jen k tomu přidám Jamese po shlédnutí videokazety v hotelu, kde se dozví, že zabil Mary.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 22:28

aldaris napsal:

Já bych měl stejný výběr nejsmutnějších scén, jen k tomu přidám Jamese po shlédnutí videokazety v hotelu, kde se dozví, že zabil Mary.

"Did you find Mary?"
"No...I killed her..."
samozřejmě..... Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bigcry ...ale celá ta tragédie na mě dolehla slovy: "I was weak...that´s why I needed you...needed someone who will punish me for my sins..." a ta hudba k tomu... Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:25

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

Já bych měl stejný výběr nejsmutnějších scén, jen k tomu přidám Jamese po shlédnutí videokazety v hotelu, kde se dozví, že zabil Mary.

"Did you find Mary?"
"No...I killed her..."
samozřejmě..... Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bigcry ...ale celá ta tragédie na mě dolehla slovy: "I was weak...that´s why I needed you...needed someone who will punish me for my sins..." a ta hudba k tomu... Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bloodcry
Jojo, to je taky dobrý... Ta hudba je myslím Betrayal a asi jedna z nejdpresivnějších a nejsmutnějších...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:31

g.schreiber napsal:
vlastně jsem probrečela všechny díly Silent Hillu (krom origins) včetně No Escape, natahovala jsem i u filmu - vlastně silent pro mě není ani tak horor (to je jen pozadí) - je to tragédie..."in here, there lies a tragedy"

PRO VŠECHNY

abysme se zase vrátili k Silentu - která scéna je pro vás nejsmutnější?

u mě je to: lisa v nowhere, všechny závěry jedničky,Maria u výtahu, Maria ve vězení, Maria a pyramid headi, Heather naleznuvší svého otce, Heather brečící na konci, Henry co našel Cynthii, Henry v pokoji Eileen, Michael v ložnici své ženy..
Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bigcry

Musím souhlasit, pro mě je to konec Lisy, VHSka s Lisou, James+výtah+Magdalene, James po zabití Eddieho, pomníček na Baldwinovic půdě, Harry v křesle, Alessin pokojíček... Nádhera. To samé s tím "smutným faktorem." I když doopravdy jsem se bál když jsem byl malej u SH1. (Nechtěl jsem to hrát v noci sám Který díl je the best of...? - Stránka 3 2giggle )
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 0:45

aldaris napsal:

Jojo, to je taky dobrý... Ta hudba je myslím Betrayal a asi jedna z nejdpresivnějších a nejsmutnějších...

ano Betrayal - příhodný to název...

to pepazdepa - joo copak jednička a pak že všechny díly jsou stejný (ano všude je mlha, rez, krev, oclová trubka, sestřičky a nemocnice, a přesto se každý díl od ostatních liší -narážka na názory, že je fajn že 4ka přišla s něčím jiným, samozřejmě je odlišná; ale předchozí díly přece jenom nejsou na jedno brdo - přestože mají stejný styl) Který díl je the best of...? - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 12:43

James a VHS ....
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 12:43

g.schreiber napsal:
aldaris napsal:

Jojo, to je taky dobrý... Ta hudba je myslím Betrayal a asi jedna z nejdpresivnějších a nejsmutnějších...

ano Betrayal - příhodný to název...

to pepazdepa - joo copak jednička a pak že všechny díly jsou stejný (ano všude je mlha, rez, krev, oclová trubka, sestřičky a nemocnice, a přesto se každý díl od ostatních liší -narážka na názory, že je fajn že 4ka přišla s něčím jiným, samozřejmě je odlišná; ale předchozí díly přece jenom nejsou na jedno brdo - přestože mají stejný styl) Který díl je the best of...? - Stránka 3 Wink2
Hlavně ty stejné prvky jsou odbourány tím úžasným dějem, jako ostatní nedostatky. Je mi jedno jak detailně provedená monstra jsou, stejně se jich leknu, když jsou někde dobře umístěná, kde je nečekám. Třeba v SH2 se mi stalo, že jeden ,,krkavec" náhle vyjel s rámusem zpod auta. To bylo na infarkt Který díl je the best of...? - Stránka 3 Sick2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeSun 13 Jul 2008 - 16:07

aldaris napsal:

Hlavně ty stejné prvky jsou odbourány tím úžasným dějem, jako ostatní nedostatky. Je mi jedno jak detailně provedená monstra jsou, stejně se jich leknu, když jsou někde dobře umístěná, kde je nečekám. Třeba v SH2 se mi stalo, že jeden ,,krkavec" náhle vyjel s rámusem zpod auta. To bylo na infarkt Který díl je the best of...? - Stránka 3 Sick2

ano to mě taky dycky dostalo...no já infarktové stavy v téhle sérii už ani nepočítám..už ani nerozeznám jestli je děsivější když to nečekáš, nebo když moc dobře víš co se stane...(namátkově třeba když jdeš po schodech na střechu baráku naproti Alchemille Který díl je the best of...? - Stránka 3 Hanganim ...)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeMon 4 Aug 2008 - 18:08

Klasická neshoda formy s obsahem Který díl je the best of...? - Stránka 3 Grin3 Prostě forma je tu - mlha, krev, rez, monstra atd., ale pak přijde obsah a s tím právě SH válcuje většinu ostatních her...

Takhle by se to dalo nasadit na cokoliv jinýho - forma třeba u škol základních, středních a trochu i vysokých - chodíš povinně si odsedět nějakou časovou jednotku, prokládáš to přestávkama, prázdniny, pak je tu ale obsah a v tom se vše diametrálně liší :-) třeba tam kde byla dřív jednoduchá přírodověda, je teď zeměpis atp. spolužáci jiný, učitelé taky, to je ten neurastenickej bod, kde má každej svý priority. Kua už zase píšu slohovky. I když já se to učil na slovách, máte taky třeba slovo barva, forma slova (písmena b,a,r,v a a) jsou pořád stejný ale obsah může být jiný dle kontextu (v kartách obrázky, v natírání barva, v myslivectví krev, atp.)
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 22:04

moje poradie :

1. SH2
2. SH1
....
? SH4

vysvetlim....

akoze klasicky byva na prednom mieste vzdy prvy diel ktory vlastne vynjadeniu pribehu a tak,ale u mna vitazi SH 2 lebo SH 1 mam klady jak SH 2 ale SH 2 omnoho vylepsene a to v ramci dokonalosti postav, pribehu,takisto monstra a celkovo strety jamesa a oblud su skvele...

dalej tam mam bodky kedze som nehrala origins ani SH 3 takze nevim priradit...

pri SH 4 mam otaznik bo vobec neviem ci mu mam priradit nejake cislo kedze stale si myslim a nehnevajte sa na mna ze SH 4 neni Silent hill a mne to fakt dost vadi a tazko i pomaly ho hram a nevie kedy vobec dohram...dama mu plus za grafiku,mile postavy i pribeh ale monstra,hratelnost,ulohy,lokacie, a najma ziaden ´´ten stary dobry silent hill´´ mi vadi...preto nemam pren cislo Který díl je the best of...? - Stránka 3 Oops
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 Nov 2008 - 21:00

Eileen napsal:
moje poradie :

1. SH2
2. SH1
....
? SH4

vysvetlim....

akoze klasicky byva na prednom mieste vzdy prvy diel ktory vlastne vynjadeniu pribehu a tak,ale u mna vitazi SH 2 lebo SH 1 mam klady jak SH 2 ale SH 2 omnoho vylepsene a to v ramci dokonalosti postav, pribehu,takisto monstra a celkovo strety jamesa a oblud su skvele...

dalej tam mam bodky kedze som nehrala origins ani SH 3 takze nevim priradit...

pri SH 4 mam otaznik bo vobec neviem ci mu mam priradit nejake cislo kedze stale si myslim a nehnevajte sa na mna ze SH 4 neni Silent hill a mne to fakt dost vadi a tazko i pomaly ho hram a nevie kedy vobec dohram...dama mu plus za grafiku,mile postavy i pribeh ale monstra,hratelnost,ulohy,lokacie, a najma ziaden ´´ten stary dobry silent hill´´ mi vadi...preto nemam pren cislo Který díl je the best of...? - Stránka 3 Oops

Ano, myslím, že taky s postupem času se mi zalíbila víc SH2 než SH1. Větší promyšlenost a menší prvoplánovost.

takže za mě nanovo:
SH2
SH1
SH3
SH0
(SH4 a SH5 jsem nehrál...)
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 12:25

Podle mě:

SH 2
SH 1
SH 3
SH 5
SH SM
SH 4
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 12:57

U mě: SH2
SH3
SH1
SH4












SH5 Který díl je the best of...? - Stránka 3 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 13:41

Takže abych nezůstal pozadu:

SH1
SH2 a SH3 (tady fakt nevím, je to asi na stejno)
SH0
SH4

SH5 jsem ještě nehrál a SHSM taky ne. Který díl je the best of...? - Stránka 3 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeTue 29 Jun 2010 - 6:55

SH1 jednznacne asi preto,že tam je Lisa.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitimeFri 2 Jul 2010 - 14:38

ja si myslim SH-1 SH-2 SH-3------stoho mam trocha strach ato ždy ked to hram ale to su moje naj sh-4----da sa sh origin-da sa PS _ mam jednu originalku aj to iba sh oigins Který díl je the best of...? - Stránka 3 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Který díl je the best of...? - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Který díl je the best of...?   Který díl je the best of...? - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Který díl je the best of...?
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: