Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Non-profit fan game:)

Goto down 
+5
travis
Miky200
Frankie8
bomb
Sol!d_Sn@k3
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 11:43

Hmm, tak ti asi nepošlu nic, protože jsem se zaregistroval ale nepřihlásí mě to. Všechno jsem správně vyplnil a nic. Zkusil jsem se zaregistrovat znova a zase mě to nepřihlásilo, takže já na to icq kašlu. Musíme to udělat jinak.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 11:51

OMG! Do loginu musíš napsat číslo, který jsi dostal a heslo, který jsi vyplnil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 11:55

Já to tak udělal, ale ono mi to pokaždý psalo, že je to nepřístupný nebo tak něco. Neznáš něco lepšího? Hlavně ne ten facebook.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 12:00

Tak stáhni ten skype. FB nesnáším...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 12:02

Dobře, takže jsem zprovoznil ten icq, moje číslo je 640570488.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 12:07

Tak co hoši, má smysl se pouštět do nějakého nového příběhu, nebo už necháte ten váš? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 2wasntme Taky zkusím ještě něco nakreslit, uvidím jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 12:16

Určitě zkus něco vymyslet. Každej nápad se přeci hodí: Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeWed 19 May 2010 - 12:18

Popravdě, zatím se mi zamlouvá ten můj Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 G , ale zkus to sem nahodit, třeba bude lepšíSmile. Nejvíce bysme potřebovali asi někoho na grafiku (já a bomb bysme to sami dělali nejvíc dlouho) a nejlíp nějakého programátora, kterej by dokázal nastavit scripty do hry.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 8:01

to Sol!d_Sn@k3: Chtěl bych se tě zeptat na jednu věc. V jakým programu že by jsi dělal tu hudbu? Já zapomněl na ten název.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 8:49

Fruity Loops. Zatím umím jen ty nejzákladnější základy, ale o prázdninách se snad konečně dám do pořádného studia toho programu:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 9:23

OK. Díky. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Grin3

Jenom mě ještě napadlo něco k tomu našemu projektu. Myslím, že bude lepší, když to uděláme až pozdějc. Nevím, jak jsi na tom ty, ale já bych přece jenom potřeboval ještě nějakej ten čas na seznámení se víc s tím Maxem a Unity. Nebylo by to totiž ono, kdyby jsme dělali nějakou hru a přitom pořádně ani nevěděli, jak na to. Alespoň tak bude čas to pořádně promyslet. Nakonec by z toho mohlo bejt klidně i něco většího, než jenom hodinová gamesa.

EDIT: Navíc budeš mít alespoň víc šasu složit nějakou tu pěknou hudbu a já se pořádně naučím dělat ty textury. Už tomu pomalu začínám rozumět. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Grin3 Třeba se k nám i někdo přidá a nakonec to bude jenom dobře pro tu hru samotnou. I kdyby to nebylo bůhví co, tak ať je to alespoň dobře udělaný.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 10:31

No já mám v hlavě i spoustu dalších herních konceptů, takže já to klidně oželím:). Už jsem domluvenej s kámošem, že o prázdkách se sejdem a něco testnem, tak uvidíme:). Jak chceš, SH klidně můžem nechat až na dýl;).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 11:23

Tak jo. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Grin3 Snad to takhle bude lepší, doufám.

A co budete dělat s kámošem, Metal Geara?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 11:27

Ne ne. Je to má vlastní hra. TOP SECRET!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 11:54

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Ne ne. Je to má vlastní hra. TOP SECRET!
Fakt? A kdy bude hotová? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Shocked2 Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 12:45

Ted jsem měl moc starostí se školou, začnu na tom makat až příští týden a kdo ví, jak to dopadne.

Edit: Každopádně na tom chci nabrat alespn nějaký zkušenosti:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 13:14

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Ted jsem měl moc starostí se školou, začnu na tom makat až příští týden a kdo ví, jak to dopadne.

Edit: Každopádně na tom chci nabrat alespn nějaký zkušenosti:).
Předpokládám že neprozradíš, ani nenaznačíš o čem to je? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 13:17

Sci-fi:-D.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 13:23

V budoucnosti?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 13:29

Ne...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 14:43

V minulosti?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 14:47

V současnosti?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 17:19

No a stihneš s tím alespoň letošní E3? Jestli to chceš stihnout, tak by sis měl pospíšit, protože je to už za pár tejdnů. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 G
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 17:28

Very funny...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 19:15

No vždyť já si dělal jenom srandu. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Grin3
Jinak doufám a taky ti přeju, ať se ti ta hra povede. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Thumbsup

EDIT: Ty jo Sn@3ku, já v tom UNITY nějak pořád nemůžu zjistit, jak tam vytvářet nějaký modely. V těch tutoriálech to snad ani není. Víš jak na to? Nebo mi sem prosím tě dej odkaz, kde to maj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Non-profit fan game:)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill game book
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST
» Silent Hill

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: