Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Non-profit fan game:)

Goto down 
+5
travis
Miky200
Frankie8
bomb
Sol!d_Sn@k3
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 20 May 2010 - 19:59

GameObject/Create Other/tam máš na výběr, co chceš...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 5:45

Tohle vím. Vím, že se to tam potom dá i editovat do předem nastavenýho objektu, jako je třeba strom, ale já myslel, jestli se tam dají dělat vlastní objekty tím, že by jsi z toho základního tvaru postupně vytvaroval něco úplně jinýho. A jestli to tam jde (a to by snad doufám mělo jít, když je v tom enginu i 3d editor) tak bych potřeboval vědět, jak se to dělá a kde to mám najít.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 21 May 2010 - 8:48

Tohle nekoumu. Já bych to portoval z C4D, protože tam jsem na to prostředí spíš zvyklej. Ale jelikož tam můžeš dávat základní objekty, tak určitě půjdou i upravovat do vlastních tvarů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 14:08

to Sol!d_Sn@k3: Nevíš prosím tě, kde by se daly sehnat výkresy lidských postav a hlav pro vymodelování v 3D programu? Víš, myslím jako zepředu a z boku.
Nebo nevíš třeba o stránce, kde by mohly bejt technický výkresy aut?

EDIT: Tak už nic hledat nemusíš. Něco jsem už našel a tak vám všem sem dám link, abyste mohli taky modelovat.
Tady je ten link: http://www.the-blueprints.com/blueprints/
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeTue 8 Jun 2010 - 17:54

to Sil!d_Sn@k3: Našel jsem něco o tom UNITY, snad se ti to bude trochu hodit:
https://www.youtube.com/watch?v=5-X-Ebh1kYA&annotation_id=annotation_60547&feature=iv
Každej tejden tam myslím přidávaj jedno video a je tam pár užitečnejch věcí.

Ještě maličkost. Máš Blender? Já zkoušel importovat objekty tak, jak to dělali v tom videu (je to myslím asi až 6. část) ale nějak jsem to potom nemohl přesunout na tu plochu toho projektu. Oni tam sice dávaj objekty z Cheetahu, ale Blender by taky měl fungovat. Máš s tím nějaký zkušenosti?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeTue 8 Jun 2010 - 20:33

Blender mi osobně přijde mooc komplikovanej Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 G .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 16:45

Tak jsem se odhodlala přečíst tuhle dlouhou diskusi. Co se týče příběhu - špatný to není, ale potřetí za Harryho? Já nevim - podle mě - pokud to chcete udělat krátký zajímavější by to bylo za Lisu - (mohlo by se navázat i na 3ku - jeden z konců by mohlo být věčné pečování o nemocnou-posedlou Heather). Celkem originální by mohlo být hrát za Alessu (resp. za její ztělesněnou mysl). Místo zbraní by se akce řešila třeba psionickými schopnostmi a telekinezí.

No až bude nějaký koncept, pak bude mít smysl dělat návrhy, textury atd. Já můžu pomoct následovně: návrhy, skicy, postav, monster, lokací...v maxu jsem kdysi zkoušela dělat. Je fakt, že bych se v tom programu chtěla naučit. Jinak programy ve kterých jakž takž umím: Sony Vegas (pro 8.0), Corel Draw, Art Rage. Ano, tablet mám. Textury neumím, ale když mě to hoši naučíte, tak vám pak můžu líp pomoct Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Wink2

určitě jsem tenhle odkaz už posílala, ale pošlu ho znovu - jsou tam nějaké návrhy monster - třeba to někoho inspiruje
http://darkness-is-coming.blog.cz/0706/galerie-bezejmennych-01
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 17:11

To je skvělý, že jsi sem konečně něco napsala. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Grin3 Já si říkal, že tebe by tohle určitě nemělo nechat chladnou. Co se týče těch monster, tak se mi fakt hodně líbí ten druhej, kterej má jenom dvě nohy (ruce) a pusu má otevřenou dokořán. vypadá jako ten růžovej ze SH3. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes

Co se týče toho příběhu, tak je pravda, že potřetí za Harryho by to asi už nebylo ono, takže ten příběh bysme mohli třeba nechat na tobě a určitě by se k tobě mohl přidat i Aldaris. Taky mě napadlo, že by vůbec nebylo špatný, kdyby jsme do toho příběhu trochu zapojily i ty naše povídky (je pravda, že se mi docela zamlouvá ta 5. část v mojí povídce, kde hlavního hrdinu vedou temnotou rozsvěcující se světla pouličních lamp. Mohlo by to být třeba na začátku, něco jako v prvním Silent Hillu, kde jste na začátku taky neměli baterku.)

Pak mě napadlo, že ten příběh by vůbec nemusel bejt spojenej s žádným Silent Hillem. Něco jako je dvojka. A hlavní postava by mohla bejt třeba žena nebo mladá holka, jako je Heather.

Co se pak týče toho mého původního námětu s posledním sbohem, tak bych to raději, pokud to nevadí, udělal jako CGI film, kde by daleko více vynikla atmosféra. Celé by to pak bylo beze slov, takže by to byl němí film s hudbou. Ještě bude trvat, než s tím začnu (pokud vůbec) ale určitě se můžete těšit.
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 18:50

Ahoj po dlhsom case som tu odvazil napisat príspevok môžem vám nejaku pomoc z hocicim,trailer,hudba,atd.Ak áno tak mi odpovedzte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 19:01

No jasně. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Bloodth2 Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes Ale co je to to "s hocicim"? My to asi stejně nebudeme dělat teď, protože se toho se Sn@3kem potřebujeme ještě dost naučit v těch programech a další věci. A neznáš náhodou někoho, kdo by dokázal nascriptovat hru? Víš co jsou scripty?
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 19:05

Nemyslim teraz ale ako ze ked sa to naucite a budete potrebovat pomocnu ruku staci povedat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 19:08

Až se s tím začne, tak se to určitě dozvíš. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes Neboj, snad se to nakonec povede, pokud se to rozjede.

Ať Samael stojí pří nás. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Rolf
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeThu 10 Jun 2010 - 19:13

Alebo skor Samael,Lisa a Alessa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 11 Jun 2010 - 15:42

Je fakt, že krom Heather se v žádným díle za holku nehrálo, takže jsem pro hrdinku. Ale nějak se mi nechce do děje "postava hledá postavu" Tohle už tu bylo několikrát a je to skoro klasická zápletka. Jenom origins a 4ka se trochu vymyká. (Ve 3ce tak napůl - Heather přece jen hledala Claudii)

Jak tedy dostat naši hrdinku do SH?? 1. Jede k někomu na návštěvu 2. Pracuje tam 3. Bydlí tam (a pracuje) 4. bydlí jinde, ale je tam vyslána pracovně (podobně jako Cybil v 1) třeba kvůli sčítání lidu, výběru lístků k volbám, odvozu zboží do obchodu (léky do nemocnice Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Evil ) 5. Projíždí (vlakem - jaktože vlak nikdy nebyl v SH? Přitom neznám lepší dopravní prostředek v SH Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes )...no vida - těch způsobů může existovat spousta stejně jako způsobů kdy se něco podělá a ona se dostane do OW , stejně tak důvody proč se do OW dostane. Rovnou bych vynechala věci jako vražda, že je mrtvá a neví to, nebo je imaginární. Nemůsíme vymýšlet příšerně šokující pointu. Stačí jednoduchý motiv. To už ale záleží na těch možnostech výše.

Jak psal kdesi Aldaris, nové díly už opakují stará místa. Láme mi to srdce, ale nemocnici bych možná vynechala (je fakt že lůžka a sestřičky se stejně můžou válet kdekoli). Na druhou stranu je tam spousta míst ještě neprobádanejch. To vlakový nádraží by nebylo špatný. Další místa by opět souvisely s tím jaké možnosti vybereme. Btw - netahala bych do toho kult, protože je to záležitost sama o sobě dost zamotaná.

jo a hocico = cokoli (nechť mě slováci opraví jestli kecám)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 11 Jun 2010 - 16:27

Víš co mě napadlo? Kdyby to teda byla holka, mohlo by jí bejt tak 18 nebo 19 (např Claire Redfield v Resident Evil bylo taky 19) a mohla by se jmenovat... Kirsten Blackwell. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Grin3 Hmm, co chtěla bys to? Nevadilo by ti to? Napadlo mě totiž, že by jsme tam (jak jsem to už napsal i výše) mohli dát několik věcí z těch našich povídek. Takže pokud by to byla ženská postava, tak by se mohla buď to jmenovat po tý tvý nebo po DarkValeriině (Vanessa Sewerová) nebo třeba by jsme mohli vymyslet nový jméno.

A v Silent Hillu je nádraží? No v každým městě snad nádraží maj, mohl by to bejt dobrej nápad s tím nádražím. Dude se to muset ještě promyslet, ale už teď si to dokážu představit.

S tím vynecháním kultu mě to taky napadlo. Je to přece jenom úplně sand v každým Silent Hillu, kromě SH2. Ten se mi právě líbí tím, že má samostatnej příběh, ale do Silent Hillu taky patří. Mohli byjsme to taky tak udělat. A to s tím, že někoho hledá je taky asi zbytečný. Proč by to tam mělo bejt zase. Chce to něco originálního. Nevím jak vám, ale mě se právě SH2 zdá, že má docela jednoducej námět, ale je to tam tak zamotaný, že nad tím člověk přemýšlí pořád.

Na tý hře začneme dělat až časem, ale ten příběh by se mohl vymejšlet už teď.

Dík za to vysvětlení toho slova hocico. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 11 Jun 2010 - 17:28

Ale já nemyslel, že by se hrálo za Harryho. To by se těm událostem jen podobalo, ale když to nechcete, tak budiž...

Každopádně já už jsem se vrhnul na stručné sepsání událostí příběhu tý mý hry, takže tak...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 11 Jun 2010 - 18:54

To s tím nádražím se mi strašně líbí. Je to takové neotřelé prostředí.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeFri 11 Jun 2010 - 19:49

Taky mě napadlo, že by se tam docela dobře mohla hodit lokace v lese poblíž Toluca Lake. Tohle v Silent Hillu taky nikdy nebylo (ten kousek na začátku SH2 a ta část v lese v SH4 se nepočítaj) a možná by se tam dalo dojít i k tomu spáleništi, kde původně stával Wish House, takže by bylo jasný, že se to odehrává v současnosti.

EDIT:
Napadlo mě jeětě pár maličkostí k příběhu:
Hlavní hrdinka (třeba Kirsten Blackwell, věk 18 nebo 19 let) by už delší dobu měla podivné sny. Vždy, když usnula, probudila se kdesi (v Silent Hillu) na neznámém místě a všude byla tma. Náhle se nad její hlavou rozsvítilo světlo pouliční lampy. Zjistila, že se probudila na rezavém kolečkovém křesle na neznámé ulici. Nakonec se začala rozsvěcovat další světla. Ona je vždy následovala a ta světla jí dovedla až ke starému kostelu. Když ke kostelu dorazila, rozezněly se sirény a ona upadla do bezvědomí. Ještě než se probudila ze snu, slyšela by, jak někdo říká "Silent Hill, Silent Hill..."
TOHLE BY MOHLO BÝT NA ZAČÁTKU, HNED, JAK BY SE DALO NEW GAME. NĚCO JAKO V SH1 A SH3 NOČNÍ MŮRA NA ZAČÁTKU OBOU HER.

Nedokázala si nikdy vysvětlit, proč se jí ty sny zdají, ale jednoho dne se rozhodla, že se tam musí vydat, musí zjistit, jestli to místo existuje a jakou to s ní má spojitost.

HRA BY PAK MOHLA POKRAČOVAT TAKHLE:
Po noční můře by se Kirsten probudila ve vlaku, kterým do Silent Hillu přijela. Ten vlak by už stál na nádraží a byl by prázdný. Jediný, kdo by tam byl, by byla ona. Vyšla by ven a všude by byla mlha.
PAK UŽ BY TO POKRAČOVALO NĚJAK DÁL.

Je to zatím jenom takový nápad pro začátek. Klidně to můžem poupravit nebo změnit. Je nás tady přece plno, takže čím víc lidí se do toho příběhu zapojí, tím líp.


Naposledy upravil bomb dne Sun 13 Jun 2010 - 18:10, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeSun 13 Jun 2010 - 17:33

Když já mám Kristen Blackwell příliš spojenou s Krví. Krev jako hra? Moc si to nedokážu představit jako hru. Spíš jakko film (animovaný nebo CGI - hraný ne - to by tam musela hrát Kristen Stewart Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Grin3 ). Naše hrdinka by se mohla jmenovat Kristen, ale s jiným přijmením. Mohla by vypadat třeba jako Christina Ricci Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Wink2 ) Ta by se do SH vyloženě hodila Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes

Ten začátek není vůbec špatný. Je to napráskané odkazy a zároveň je to něco jinýho. Akorát tomu kostelu bu se musel dát zcela jiný význam než duchovní (chceme se přeci vyhnout kultu)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeSun 13 Jun 2010 - 17:39

Taky mě napadlo, že místo kostela by tam mohl být starý velký dům. Něco jako staré rodinné tajemství. Ale mohlo by to být jakkoliv.

A co třeba Kirsten Brahams? Mohlo by to být podle toho města nedaleho Silent Hillu, i když to se myslím píše Brhms, ale nejsem si jistej. Ta Christina Ricci mi příjde docela trá na tu postvu. Znáš Dreamfall? Tam je taková postvička jakodělaná do Silent Hillu. Tady: http://toxicpages.cz/wallpapery/games/dreamfall_04_1600.jpg Je to ta úplně vepředu. Chtělo by to jí trochu jinak oblíct, ale i takhle vypadá docela normálně /alespoň mi to tak příjde s tím obličejem, není to taková ta tipická fiflena). Co na to říkáš?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeSun 13 Jun 2010 - 18:12

Mám ještě jeden takovej povedenej návrh okolo monster. Jde o jednoho z bosů. Travis totiž už nějaký čas píše jednu moc zajímavou povídku a vždycky mi jí pošle, když napíše další část. Nechci zatím nic prozrazovat, sami si jí pak budete moci přečíst, ale napsal jsem svůj nápad travisovi a on souhlasil aby se tam ten boss dal a taky souhlasil s tím, abych to sem napsal ještě před uveřejněním jeho povídky.
Takže a jaký by ten boss tedy byl? Sám o sobě by byl slepý. Problém by byl v tom, že i když by neměl vlastní oči, přesto by vás mohl vidět díky očím, které by byly na zdech oné místnosti, kde by souboj probíhal. Hlavní hrdinka by nejdříve ty oči musela zníčit aby bosse oslepila a tak ho mohla i zabít.

Líbí se vám to? Mě se to zdá jako velice originální nápad pro bosse. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 8:57

Brahams je tuším správně. Jo proč ne. Co je to to "trá" ? Dreamfall znám ale zatím jen z doslechu...ta holka by tam sedla. (i když mě vždycky fascinovala ta druhá - co stojí stranou)

Každopádně to s tím bossem je výborný nápad...Měla by se tomu přizpůsobit i pointa příběhu (něco jako zaslepenost hlavní hrdinky)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 9:49

Chtěl jsem napsat stará, ale napsal jsem trá. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Rolf No jo, přepsal jsem se, i těm nejlepším z nás se to někdy stane. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 G Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 2giggle

Co se týče toho bosse, tak s tou zaslepeností by to nebyl špatnej nápad. Mohlo by to mít spojitost. A i díky tomu souboji (pokud se to dá nějak představit) by se to mohlo odehrávat někdy později, dokonce i ten boss neodpovídá na prvního bosse, tak by mohl bejt až dál.

Co mě napadlo dalšího? V jedné povídce na CSSH (bohužel už si přesně nepamatuji jméno té povídky ani od koho byla, ale pokud si toto autor té povídky přečte, tak ať sem napíše) je moc hezká pasáž, kde se hlavní hrdina dostane do kostela, po chvíli začne znít siréna a vše se promění. Náhle se nad oltářem začne proměňovat socha ukřižovaného ježíše v monstrum. Hlavní hrdina myslím pak před ním uteče do nějaké chodby.

V té naší hře by to mohlo být tak, že jak by hlavní hrdinka přišla k tomu kostelu (v tom snu by to bylo v noci, nemusela by to ale být přímo temnota, ale když by v Silent Hillu byla potom doopravdy, tak před tím kostelem stála ve dne) v tu chvíli by se ukázal stejný záběr na ten kostel a obraz by párkrát (za zvuku podivné hudby pro atmosféru) probliknul, jako ve dne a v noci. Nevím jak lépe to popsat. Prostě by to bylo, jako že si přesně vzpomíná na to místo ze svého snu. Pak se začalo zase hrát a vešlo by se do kostela. Po loadingu by se uvnitř toho kostela zase spustil filmeček, kde by ona pomalu došla do poloviny té velké místnosti. Rozhlížela by se kolem sebe a v tu chvíli by se začalo lehounce stmívat. Ona by na to ještě nereágovala, ale hráč by poznal, že už zase přichází temnota. Pak by se začala ozívat siréna. Pomalu by se setmělo až by nakonec obraz zčernal. V tu chvíli, kdy by byl obraz černý, by se přepnula scriptem scéna pořád za doprovodu hudby (nebo co by tam bylo slyšet) aby celý okamžik nepůsobil zpřetrženě. Po tom, co by se ta scéna přepnula by ona rozsvítila baterku a koukala by okolo sebe, jak je všechno od krve a rzi. Najednou by zaslechla divné a třeba i trochu praskající zvuky. Podívala by se tím směrem (k oltáři) a viděla by jak se socha Ježíše proměnila v bytost z masa a kostí. Ta by tost by byla úplně od krve a začala by se od toho kříže odtrhávat, Po chvilce by se Kirsten vzpamatovala a rozeběhla by se k jedněm dveřím. V tu cvíli, co by utíkala, ta potvora by slezla nebo skočila na zem a rychle by se blížila k ní (třeba by se nepřirozeně a rychle plazila, aby nevypadala jako obyčejný zombík z Resident Evil). Na hlavě by mohla mít i tu trnovou korunu, ale obličej by byl jiný. Záběr kamery by byl z očí té potvory a jak by Kirsten doběhla k těm dveřím a otevřela by je, kamera by se přepla k ní a pomalu bypři zavírání těch dveří ještě zabrala tu blížící se potvoru. Kirsten by rychle zavřela ty dveře a ještě by je třeba zavřela závorou nebo petlicí, která by byla hned u nich, aby se ta potvora nedostala k ní.

Pak by byla ta část v kostele, kde by teda nebyly žádné spojitosti s kultem, ale lehčí odbočky, jako takové vedlejší informace, jako třeba obrazy tipické pro Silent Hill a jeho temnotu by tam být mohli.

Když by se po lokaci v kostele Kirsten vrátila zpět do té chodby, kam před tím monstrem utekla (protože jiná cesta z kostela by ven nevedla a hlavně by to působilo jako, že i když se do té velké místnosti vracet nechce, tak tam musí, i když tam třeba ta potvora pořád ještě je) dveře by byly lehce vyvrácené, ale jenom lehce, protože by je držela ta (nalomená) poetli/závora. Přišlo by se k těm dveřím, zmáčklo by se akční tlačítko a na obrazovce by se dole napsalo něco jako "Nechce se mi tam jít, ale jiná cesta odsud nevede. Pokud chci zjistit celou pravdu, nemám jinou možnost." Pak by tam bylo "Checete odstranit rozbité dveře z cesty" a pod tím by bylo Ano a Ne. Pak by se šlo tou velkou místností až ke vchodovým dveřím, kde by se vyšlo ven z kostela. Ta potvora by tam nebyla a celo doby, kdy by ještě byla v té chodbě, přes to odstranění těch dveří, až po východ ven z kostela, by bylo úplný ticho.

Tahle část v tom kostele by mohly bejt třeba už předposledníá lokace.

EDIT:
Ještě jsem zapomněl napsat, že cestou k tomu kostelu (nebo i potom) by mohlo být na tom stejným místě to kolečkový křeslo, stejně, jako z toho snu.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 10:34

bomb napsal:
Chtěl jsem napsat stará, ale napsal jsem trá. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Rolf No jo, přepsal jsem se, i těm nejlepším z nás se to někdy stane. Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 G Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 2giggle

Co se týče toho bosse, tak s tou zaslepeností by to nebyl špatnej nápad. Mohlo by to mít spojitost. A i díky tomu souboji (pokud se to dá nějak představit) by se to mohlo odehrávat někdy později, dokonce i ten boss neodpovídá na prvního bosse, tak by mohl bejt až dál.

Co mě napadlo dalšího? V jedné povídce na CSSH (bohužel už si přesně nepamatuji jméno té povídky ani od koho byla, ale pokud si toto autor té povídky přečte, tak ať sem napíše) je moc hezká pasáž, kde se hlavní hrdina dostane do kostela, po chvíli začne znít siréna a vše se promění. Náhle se nad oltářem začne proměňovat socha ukřižovaného ježíše v monstrum. Hlavní hrdina myslím pak před ním uteče do nějaké chodby.

V té naší hře by to mohlo být tak, že jak by hlavní hrdinka přišla k tomu kostelu (v tom snu by to bylo v noci, nemusela by to ale být přímo temnota, ale když by v Silent Hillu byla potom doopravdy, tak před tím kostelem stála ve dne) v tu chvíli by se ukázal stejný záběr na ten kostel a obraz by párkrát (za zvuku podivné hudby pro atmosféru) probliknul, jako ve dne a v noci. Nevím jak lépe to popsat. Prostě by to bylo, jako že si přesně vzpomíná na to místo ze svého snu. Pak se začalo zase hrát a vešlo by se do kostela. Po loadingu by se uvnitř toho kostela zase spustil filmeček, kde by ona pomalu došla do poloviny té velké místnosti. Rozhlížela by se kolem sebe a v tu chvíli by se začalo lehounce stmívat. Ona by na to ještě nereágovala, ale hráč by poznal, že už zase přichází temnota. Pak by se začala ozívat siréna. Pomalu by se setmělo až by nakonec obraz zčernal. V tu chvíli, kdy by byl obraz černý, by se přepnula scriptem scéna pořád za doprovodu hudby (nebo co by tam bylo slyšet) aby celý okamžik nepůsobil zpřetrženě. Po tom, co by se ta scéna přepnula by ona rozsvítila baterku a koukala by okolo sebe, jak je všechno od krve a rzi. Najednou by zaslechla divné a třeba i trochu praskající zvuky. Podívala by se tím směrem (k oltáři) a viděla by jak se socha Ježíše proměnila v bytost z masa a kostí. Ta by tost by byla úplně od krve a začala by se od toho kříže odtrhávat, Po chvilce by se Kirsten vzpamatovala a rozeběhla by se k jedněm dveřím. V tu cvíli, co by utíkala, ta potvora by slezla nebo skočila na zem a rychle by se blížila k ní (třeba by se nepřirozeně a rychle plazila, aby nevypadala jako obyčejný zombík z Resident Evil). Na hlavě by mohla mít i tu trnovou korunu, ale obličej by byl jiný. Záběr kamery by byl z očí té potvory a jak by Kirsten doběhla k těm dveřím a otevřela by je, kamera by se přepla k ní a pomalu bypři zavírání těch dveří ještě zabrala tu blížící se potvoru. Kirsten by rychle zavřela ty dveře a ještě by je třeba zavřela závorou nebo petlicí, která by byla hned u nich, aby se ta potvora nedostala k ní.

Pak by byla ta část v kostele, kde by teda nebyly žádné spojitosti s kultem, ale lehčí odbočky, jako takové vedlejší informace, jako třeba obrazy tipické pro Silent Hill a jeho temnotu by tam být mohli.

Když by se po lokaci v kostele Kirsten vrátila zpět do té chodby, kam před tím monstrem utekla (protože jiná cesta z kostela by ven nevedla a hlavně by to působilo jako, že i když se do té velké místnosti vracet nechce, tak tam musí, i když tam třeba ta potvora pořád ještě je) dveře by byly lehce vyvrácené, ale jenom lehce, protože by je držela ta (nalomená) poetli/závora. Přišlo by se k těm dveřím, zmáčklo by se akční tlačítko a na obrazovce by se dole napsalo něco jako "Nechce se mi tam jít, ale jiná cesta odsud nevede. Pokud chci zjistit celou pravdu, nemám jinou možnost." Pak by tam bylo "Checete odstranit rozbité dveře z cesty" a pod tím by bylo Ano a Ne. Pak by se šlo tou velkou místností až ke vchodovým dveřím, kde by se vyšlo ven z kostela. Ta potvora by tam nebyla a celo doby, kdy by ještě byla v té chodbě, přes to odstranění těch dveří, až po východ ven z kostela, by bylo úplný ticho.

Tahle část v tom kostele by mohly bejt třeba už předposledníá lokace.

EDIT:
Ještě jsem zapomněl napsat, že cestou k tomu kostelu (nebo i potom) by mohlo být na tom stejným místě to kolečkový křeslo, stejně, jako z toho snu.
Tak to asi píšeš o mojí povídce To špatné v nás Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Wink2 Vida, že by inspirace mou povídkou? Pocta Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitimeMon 14 Jun 2010 - 10:42

Tak to byla tedy tvoje povídka? Já si to myslel, ale nebyl jsem si jistý. Opravdu by to tam mohlo mít veliký význam. Navíc, když by tam byly právě věci z našich povídek, tak by to přece byla naše hra. No ne? Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Yes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Non-profit fan game:)   Silent Hill Non-profit fan game:) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Non-profit fan game:)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill game book
» Silent Hill 2.5
» Silent Hill 2 OST

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: