Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill

Goto down 
+5
g.schreiber
bomb
Miky200
Sol!d_Sn@k3
pepazdepa
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeFri 11 Sep 2009 - 14:11

Příspějte i svým kouskem do mlýna, já začnu... (podobně jako vedlejší téma s humornými obrázky, jen tady by to mělo spíš lahodit oku než bavit mysl)


Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Obr185221_1217409714635
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Obr185222_WhatTheHell
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Obr185225_1207684345581

A dva crossovery na závěr:
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Obr185226_1251819762354
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Obr185227_1252569757328


Naposledy upravil pepazdepa dne Wed 14 Apr 2010 - 22:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeSun 13 Sep 2009 - 22:33

Lol, fakt hustý :-D. Tos vážně dělal ty?!


Jestli jo, tak koukám, že jsi příznivec Portalu:-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 18:51

Tak to je huste ja rad hravam tiež portal je to prote best a inac aj ten poiramid weader a imperial soldiers nurses nemaju chybu. Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Devil
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 19:04

OMG. To je pěkný. Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G Jak jsi to dělal. Máš na to nějakej program nebo si to kreslil ručně? Fakt by mě to moc zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 10:15

Paráda...ten první je velmi poetický Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 10:30

Mě se celkem líbí ten poslední Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 10:35

Frankie8 napsal:
Mě se celkem líbí ten poslední Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf

já sice SW moc neholduju, ale je fakt že ten poslední mě taky dostal...aji what the hell nemá chybu (ale ten je starej - kdysi jsem našla na netu - už nevim kde)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 10:48

g.schreiber napsal:
Frankie8 napsal:
Mě se celkem líbí ten poslední Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf

já sice SW moc neholduju, ale je fakt že ten poslední mě taky dostal...aji what the hell nemá chybu (ale ten je starej - kdysi jsem našla na netu - už nevim kde)

Taky nejsem fanda SW, ale líbí se mi tam ty sestřičky, to se povedlo. Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Yay Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G btw. nemáš náhodou profil na lide.cz 9.brana?
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 10:51

Frankie8 napsal:
g.schreiber napsal:
Frankie8 napsal:
Mě se celkem líbí ten poslední Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf

já sice SW moc neholduju, ale je fakt že ten poslední mě taky dostal...aji what the hell nemá chybu (ale ten je starej - kdysi jsem našla na netu - už nevim kde)

Taky nejsem fanda SW, ale líbí se mi tam ty sestřičky, to se povedlo. Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Yay Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G btw. nemáš náhodou profil na lide.cz 9.brana?

jo mám - svého času jsem tam chodila furt, ale teď spíš jenom občas (a jenom na 3 fora: SH, SH film a WoWko Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 )
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 12:06

No je fakt že potom, co lidi zjístili že existuje libko, FB,MS atd. tak to na lidech.cz dost umřelo. Už ani ty chaty nejsou, co bývaly Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Sad3 Teď to tam tak trochu připomíná SH Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 14:22

Frankie8 napsal:
No je fakt že potom, co lidi zjístili že existuje libko, FB,MS atd. tak to na lidech.cz dost umřelo. Už ani ty chaty nejsou, co bývaly Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Sad3 Teď to tam tak trochu připomíná SH Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Hlavně proto, že FB dostal strašný mediální BOOM, tak se z toho uměle udělala strašná IN věc, kterou prostě každý musí mít. Ono to za čas vyšumí a zas se to vrátí na tuzemské sítě Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 15:08

Já nemám rád ten blbej Facebook. K čemu to sakra je dobrý? Jo, vlastně vím. Můžu se tam přece bavit s lidma o všem, co mě napadne. Tak jo. Napíšu tam třeba, že můj šéf je blbec. To jo, protože mě zrovna dneska pořádně naštval. Druhej den v práci za mnou příjde šéf a dá mi přečíst nějakej text, co má na FB. Sakra!!! To jsou ty moje sprosťárny o něm. Co potom šéf řekne? Máš padáka!!!

Takže z toho vyplývá, že FB je na ho*no. Proč bych se měl chtít s někým bavit o něčem, když si to pak každej může přečíst. Kdokoliv si to pak může přečíst a pak je průser a nebo trapas. Když se s někým bavím, tak chci mít soukromí. To znamená, aby nás nikdo neslyšel. Na FB to je jako když se s někým bavíte, ale řvete na sebe přes celou ulici, takže vás každej slyší. To si myslím, že je ta věc, která hodně lidem nedochází.

PS: To víše zmíněné jsem si jenom vymyslel, já účet na tom blbým Facebooku nemám a ani mít nikdy nebudu. NIKDY!!! Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Furious3
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 16:18

dlouhé, ale pravdivé Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 16:30

Docela se nám tu debata zvrtla Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G . Ale já se i tak přidám a řeknu, že FB SUX! A taky ho nemám. Ale včera jsem si založil playfire ( www.playfire.com ) což je vlastně FB zaměřenej na hry a co mě tam chytlo je jakýsi kvíz, kde odpovídáte na herní otázky z her, který si veberete, že budete sledovat Smile. Pokud se tam někdo regne, tak si mě přidejte. Nick: "Sakare" (Sol!d_Sn@k3 nešel:()
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 18:31

g.schreiber napsal:
Frankie8 napsal:
g.schreiber napsal:
Frankie8 napsal:
Mě se celkem líbí ten poslední Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink3 Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf

já sice SW moc neholduju, ale je fakt že ten poslední mě taky dostal...aji what the hell nemá chybu (ale ten je starej - kdysi jsem našla na netu - už nevim kde)

Taky nejsem fanda SW, ale líbí se mi tam ty sestřičky, to se povedlo. Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Yay Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G btw. nemáš náhodou profil na lide.cz 9.brana?

jo mám - svého času jsem tam chodila furt, ale teď spíš jenom občas (a jenom na 3 fora: SH, SH film a WoWko Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 )

a já si říkala že tě odněkud znám Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 18:50

jo a abych nevycházela z tématu tak tady je pár fajn Silent hill fan věcí...

http://bloodstained-hands.deviantart.com/ to jest hlavně pro ty...co už na Devu jsou Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Sweatdro

Photobucket


Photobucket


Photobucket
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 19:12

TEN PH JE FAKT AWSOME Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Smitten
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 19:35

že jo :-D jak jsem to viděla poprvé tak jsem sii myslela že v pozadí jsou rudé růže Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle a ono to maso a krev Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Smitten
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 19:39

Mesalia napsal:
že jo :-D jak jsem to viděla poprvé tak jsem sii myslela že v pozadí jsou rudé růže Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle a ono to maso a krev Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Smitten
A ted se sama sebe zeptej, co je lepší Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 21:07

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Mesalia napsal:
že jo :-D jak jsem to viděla poprvé tak jsem sii myslela že v pozadí jsou rudé růže Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle a ono to maso a krev Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Smitten
A ted se sama sebe zeptej, co je lepší Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Grin3 .

já myslím, že je to víc než jasné Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 21:22

Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 10:18

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf už se těším na 7.4, první středa v dubnu Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Návrat nahoru Goto down
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 11:19

Frankie8 napsal:
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf už se těším na 7.4, první středa v dubnu Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G

uděláme si i temnotu ? Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 12:12

Mesalia napsal:
Frankie8 napsal:
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Rolf už se těším na 7.4, první středa v dubnu Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G

uděláme si i temnotu ? Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill 2giggle Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G

Klidně, nebyl bych proti Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill G To by se pak hrál SH, pěkně při dešti, zataženo a do toho sireny Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Wink2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 14:15

Co bude 7.4.?
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill   Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fanarty a zajímavé obrázky na téma Silent Hill
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill 3 OST
» PC Silent Hill
» Silent Hill bo ne?
» Silent Hill on PTV

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: