Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill bo ne?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeFri 18 Aug 2006 - 19:54

Docetl jsem se, ze Silent Hill 4: The Room byl puvodne vyvijen pouze jako "The Room" a prizvisko "Silent Hill" dostala hra pozdeji v prubehu vyvoje.

Jaky je na to vas nazor?
Zda se vam SH4 jako plnohodnotny SH nebo jako pouze titul, ktery dostal nalepku "SH"?
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Silent 4 The Room   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeSat 19 Aug 2006 - 10:04

Četla jsem hodně názorů na čtyřku a mnoho lidem se už to tak nelíbilo jako ty první díly,že už to prý není tak děsivé a není to ten pravý Silent Hill,já osobně si myslím,že čtyřka je dost dobrá,líbí se mi,bojím se u ní a je to zamotané jako vždy, a to je to,co jsem od toho očekávala,je pravda,že je to malinko jiné,než ty tři předchozí díly předtím,ale pořád si myslím,že to neztratilo nic z toho pravého Silent Hillu. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeSun 27 Aug 2006 - 16:33

I čtyřka je naprosto úžasná,je sice pravda,že poněkud vybočuje z řady SH,ale myslím si,že je to jen dobře. S předchozými díly je provázaná dostatečně,i když jenom v náznacích a různých textech,ale nápad a provedení - je to vítaná změna,která neuvrhne celou sérii do jakéhosi možného stereotypu. Jsem zvědavej,co nabídne pětka... Vrátí se ke klasickému podání,nebo nabidne opět nějakou změnu,tak jak tomu bylo u čtyřky?
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 10:18

Shadow Follower napsal:
I čtyřka je naprosto úžasná,je sice pravda,že poněkud vybočuje z řady SH,ale myslím si,že je to jen dobře. S předchozými díly je provázaná dostatečně,i když jenom v náznacích a různých textech,ale nápad a provedení - je to vítaná změna,která neuvrhne celou sérii do jakéhosi možného stereotypu. Jsem zvědavej,co nabídne pětka... Vrátí se ke klasickému podání,nebo nabidne opět nějakou změnu,tak jak tomu bylo u čtyřky?
Já si myslím,že to bude něco jako u 4, že to bude něco novýho...ono to není špatné udělat něco novýho,hlavně aby to nedopadlo jak tenkrát s Tomb Raiderem 6 :Angel of Darkness..to byla hrůza Silent Hill bo ne? Evil
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 0:36

Mě na 4 hlavně vadila abstinence logických úkolů...
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeSun 17 Sep 2006 - 10:21

Rinter napsal:
Mě na 4 hlavně vadila abstinence logických úkolů...

To je pravda, bylo jich tam málo, ba skoro vůbec žádné Shocked No jo, nebylo to už tak jak v minulých dílech.
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 21:56

ja si dovolim nesuhlasit...SH4 je dosti slabe,akoze na prisery,ulohy,a pod..jedine postavicky nase sa mi lubia aasi pribeh,teda to ze som zamknuta v izbe a neviem stale lebno to este hram ze jak to skonci Silent Hill bo ne? Lipsrsea
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 43
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitimeSat 24 Jan 2009 - 16:07

Čtyřka se mi líbila. Sice slabší od celé série, ale nikdy mě nenapadlo, že původně to měla být jiná hra. Až potom, co jsem ji dohrál, jsem se o rok později z internetu dočetl, jak to všechno bylo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill bo ne? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill bo ne?   Silent Hill bo ne? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill bo ne?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» cheaty
» UDK - Silent Hill 2.2
» Silent Hill 2.5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: