Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 hadanky

Goto down 
+4
Bart
pepazdepa
g.schreiber
chaserpb
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 10:58

Tak já jelikož neumím téměř vůbec anglicky, tak jsem tu hádanku s piánem taky dal podle návodu. Aspoň jsem se snažil. Můj návod na SH1, ji tam nemá vyřešenou, tak jsem po dlouhém hledání našel odpověď až někde na nějakém německém fóru. A jelikož mám taky raději u her děj než hádanky, tak taky někdy švindluju hadanky - Stránka 2 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 11:21

Už se k tomu nechci vyjadřovat svuj názor na to jsem řekl.Neřekl jsem ale že první a poslední sloka slouží ke zmátnutí,je to začátek a konec,takže ti v hlavolamu jsou k ničemu.A bez nějake rady na internetu by ti trvalo hodně dlouho než by jsi přišel co máš dělat bez těch čísel,takhle myslí totiž normální člověk.Pochybuju že jsi hned přišel,sebral knihy,běžel s nimy ke dveřím,přečetl jsi hlavolam a okamžitě věděl co máš dělat,to je trochu ironické.Ano kdyby jsi si k tomu sednul na cely den možná to vyřešíš i během jednoho dne,ale během 1 hodiny?V žádnem případě.S větší kravinou než je tahle hádanka jsem se v životě nesetkal.Doufám že celá hra už nebude tak děsná.K tomu násobění objevuje se tam 2* a 3*,u těch čarodejnic jsou pouze tři ne *,tak jsem to prostě vynechal a oduvodnil jako 3*0.


Naposledy upravil Pyramid Head dne Thu 24 Jun 2010 - 11:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 11:24

U hádanky s piánem jsem taky švindloval, téhda jsem neuměl moc anglicky a básničky mi dělaly problém. Navíc jsem si myslel, že to celou dobu má něco splečného s tóny. Že jeden pták letí níže než druhý. Tak sem si říkal, že třeba jeden bude C další H. Akorát jsem vůbec nechápal, jak ty tóny se zančí na klávesách piána. Very Happy

EDIT:

Já neřekl, že jsem to vyřešil během jedné hodiny. Při prvním hraní jsem to dal při druhém zadávání čísel, protože jsem měl přehozené poslední dvě knížky. Tehda před pěti lety jsem si celou básničku musel ještě přeložit do češtiny, slovo od slova. Protože něco jako thou a thy není ve standartní výuce na střední škole. Až teprve včera mi to trvalo jen hoďko, protože tu hádanku už jsem znal a přeložit mi ji nedělalo vůbec problém, věděl jsem, že se tam musí dělat nějaký početní výkon a věděl jsem, že si člověk může vystačit jen s předposlední slokou.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 11:35

No i když si vzpomenu na jedničku,tak tam byli taky nějaké pakárny které jsem zvládnul pouze náhodou,akorát to ted neumím popsat,prostě se mi nelíby Silent Hillovskej styl hádanek,víc mi sedí Residen Evil,Tomb raider,Soul Reaver atd.,ale Silent Hill jsem vždycky hrál jen kvuly příběhu a napětí,hra mě veskutečnosti nikdy nebavila,až na 5ku,která mě bavila hratelnostě i příběhem.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 11:45

Tak když se ti nelíbí ty hádanky, proč je máš nastavené na Hard?
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 12:11

Aby jsem si zkusil něco novyho to je snad jasné ne?Jenže jsem nepočítal že SH3 se zařadí také do pořadí trapnych veršu a keců ze kterych musíš luštit šifru.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeThu 24 Jun 2010 - 12:40

V SH2 jsem si hádanky dal jednou na middle a u té hádanky s mincemi v apartmánu, jsem málem zešílel. Tam jsem jen nakonec sázel na náhodu. A naštěstí asi po půl hodině jsem se strefil.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitimeFri 25 Jun 2010 - 14:56

Pyramid Head napsal:
Aby jsem si zkusil něco novyho to je snad jasné ne?Jenže jsem nepočítal že SH3 se zařadí také do pořadí trapnych veršu a keců ze kterych musíš luštit šifru.
Ty "trapný" verše jsou Shakespearovy nejznámnější hry. hadanky - Stránka 2 Wink2

I tak jsem se u toho zaseknul (v té době jsem jich tolik neznal)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hadanky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: hadanky   hadanky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
hadanky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hadanky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: