Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hadanky

Goto down 
+3
pepazdepa
Miky200
Pyramid Head
7 posters
AutorZpráva
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 14:12

Ahoj začal jsem tohle tema protože Silent Hill má podle mě velmi těžky hadanky a myslím že když se tu rozepíšete pomužete tím mnoha hračům.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 14:13

Např. hadanka kde jsou znamení z horoskopu (skoro na konci hry),nevíte někdo logicky zpusob jak to udělat?
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 18:09

Normalne pozries sa na tie obrazky a zistis pocet parov noh a ruk a to ti da cislo ktore mas stlacit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 19:02

Cože?To si dělaš legraci a jak mě to jako má napadnout?Když tam k tomu není žádná nápověda?To mam jen tak přijít podívat se na obrázky a říct si.Aha tak asi musím spočítat ruce a nohy?
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 21:26

Pyramid Head napsal:
Cože?To si dělaš legraci a jak mě to jako má napadnout?Když tam k tomu není žádná nápověda?To mam jen tak přijít podívat se na obrázky a říct si.Aha tak asi musím spočítat ruce a nohy?

V tom je ten vtip. Většina lidí by na to šla od lesa podle horoskopů. Jenže Silent Hill není většinová hra. Hadanky Yay
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeFri 30 Jul 2010 - 23:18

No vždycky se najde nějaká hádanka,kterou nepoberu,zvlášt když k tomu není nápověda,což u tyhle teda mohli dát,alespon nějaky text ktery to trošičku naznačí.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSat 31 Jul 2010 - 14:33

Já na to kašlal a obšlehl to z návodu. Tohle je fakt ujeté, v jedničce jsou některé hádanky dost trapné.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSat 31 Jul 2010 - 20:20

No ja jsem to udělal trochu zvláštním zpusobem sestavil jsem si plán,naštěstí to bylo jen 3místné číslo takže sem to měl za chvilku,ale bylo to otravny.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 9:08

na ten horoskop jsem přišla asi po dvou dnech - řešila jsem pořadí ve zvířetníku, abecední seznam latinských, anglických označení, studovala v knížkách úhly a ascendenty - nic nepomohlo Hadanky 3whaaa ...pak koukám že ten rak má nějak moc noh a pod sebou 10...záhada vyřešena... Hadanky Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 10:21

Prostě trapárna...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 21:03

Nějak mi to nedá, ale já to sem prostě napsat musím.
Copak musí bejt u každý hádanky nějaká nápověda? Zrovna tahle hádanka není zas tak těžká. Taky jsem jí řešil nějakou dobu, ale žádnou nápovědu jsem u toho nepotřeboval. Takový věci, jako studovat zvěrokruh nebo abecedu nebo dělat si nějaký plány a další věci, je prostě k ničemu, protože každej člověk, kterej dělá hry ví, že ty hry nehrajou žádný starý šedivý dědci s několika vysokejma, ale úplně normální a obyčejný lidi, který o takových věcech nemaj ani potuchy. Ne u každý hádanky musí bejt nějaká nápověda, abyste ji mohli vyřešit. Od toho tady pak jsou jiný obtížnosti, kde například v SH3 na úroveň hádanek Hard musíte řešit Shakespeara, kde pokud neznáte jeho díla, tak je vám nějaká nápověda úplně k ničemu. Dneska by každej chtěl, aby ho hry od začátku až do konce vedly hezky pěkně za ručičku bez nějaký větší námahy. Zkuste si zahrát starýho dobrýho Tomb Raidera (myslím ty úplně první díly na PS1), kde je kolikrát hlavolam celá úroveň.
Takže jestli vám můžu poradit, příště nestudujte zvěrokruh a ani si nedělejte žádnej plán. Prostě to řešte normálně a jednoduše. jak jsem už totiž psal, ty hry dělaj lidi, který věděj, že to budou hrát obyčejný lidi jako jsou oni a ne starej zaprášenej dědek v bílým plášti.
Je to ale čistě jenom věc názoru, takže mě tady prosím neukamenujte.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeSun 1 Aug 2010 - 22:50

bomb napsal:
Nějak mi to nedá, ale já to sem prostě napsat musím.
Copak musí bejt u každý hádanky nějaká nápověda? Zrovna tahle hádanka není zas tak těžká. Taky jsem jí řešil nějakou dobu, ale žádnou nápovědu jsem u toho nepotřeboval. Takový věci, jako studovat zvěrokruh nebo abecedu nebo dělat si nějaký plány a další věci, je prostě k ničemu, protože každej člověk, kterej dělá hry ví, že ty hry nehrajou žádný starý šedivý dědci s několika vysokejma, ale úplně normální a obyčejný lidi, který o takových věcech nemaj ani potuchy. Ne u každý hádanky musí bejt nějaká nápověda, abyste ji mohli vyřešit. Od toho tady pak jsou jiný obtížnosti, kde například v SH3 na úroveň hádanek Hard musíte řešit Shakespeara, kde pokud neznáte jeho díla, tak je vám nějaká nápověda úplně k ničemu. Dneska by každej chtěl, aby ho hry od začátku až do konce vedly hezky pěkně za ručičku bez nějaký větší námahy. Zkuste si zahrát starýho dobrýho Tomb Raidera (myslím ty úplně první díly na PS1), kde je kolikrát hlavolam celá úroveň.
Takže jestli vám můžu poradit, příště nestudujte zvěrokruh a ani si nedělejte žádnej plán. Prostě to řešte normálně a jednoduše. jak jsem už totiž psal, ty hry dělaj lidi, který věděj, že to budou hrát obyčejný lidi jako jsou oni a ne starej zaprášenej dědek v bílým plášti.
Je to ale čistě jenom věc názoru, takže mě tady prosím neukamenujte.
Počítat ručičky nebo nožičky by mě fakt nenapadlo...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 20:33

Děláš si legraci?Ja jsem vyhral všechny Tomb Raidry a hral jsem je tolikrát(kromě jedničky tu jen jednou),že ti mužu vyjmenovat všechny levely na spamět a to jak na PS1 tak na PS2 i na PS3.Nejlepší jsou podle mě 2,3 a 4,pak už to začíná jít dolu a ztrácet na kvalitě.Spíš bych doporučil si zahrát Forbidden Siren to vyhrál jen málokdo.2 ještě jde tam už trochu slevily na hádankách,ale hra sama o sobě je taky šíleně těžká.Jen si projedte recenze.Na oficiální česky stránce Silent Hill jsem dokonce napsal svojí vlastní na FB1.Jestli hledáte vyzvu není to ani Resident Evil ani Tomb Raider ale Forbidden Siren.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeMon 2 Aug 2010 - 20:36

Dokonce mam i cutsceny(ukázky)ze 3 a 4 v češtině,jestli chcete mužete se kouknout a pošlu vám nějaké videa a mimochodem hrál jste tu někdo Legacy Of Kain Soul Reaver na PS1?Taky pěkně těžká hlavolamka,takovej tombraiderovskej styl navíc se zajímavym příběhem a pěknou hudbou.
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitimeTue 3 Aug 2010 - 8:35

(Pozor na doubleposty)

O FS jsem jenom slyšel, ale nikdy jsem to na vlastní kůži nezkoušel. Každopáčně Soul Reaver je klasika. Bohužel jsem to nikdy nedohrál:(. Nedávno jsem to zkoušel hrát na PSP, ale byl tam nějakej bug, že bedna byla v bedně a já se tak nemohl dostat na vysoké místo:/. Každopádně ano, je to makačka na bednu s awesome příběhem a skvělou hudbou:).

Anyway sme OT:/.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Hadanky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hadanky   Hadanky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hadanky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» hadanky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: