Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: The Arcade

Goto down 
+3
Rinter
bobulky
pepazdepa
7 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeTue 12 Feb 2008 - 20:22



Naposledy upravil pepazdepa dne Wed 14 Apr 2010 - 22:52, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeWed 13 Feb 2008 - 22:16

Tohle je na Wii?
Nebo na co?
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeWed 13 Feb 2008 - 23:36

Automatovka, čili se obávám že si to moc lidí nezahraje pokud to někdo nedoveze do ČR...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeThu 14 Feb 2008 - 15:42

pepazdepa napsal:
Automatovka, čili se obávám že si to moc lidí nezahraje pokud to někdo nedoveze do ČR...
Zahrál bych si to. I když jsem zvědavej jak chcou zabit PH, když je nesmrtelnej (no krom tý sebevraždy Silent Hill: The Arcade Grin3 )
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeThu 14 Feb 2008 - 17:01

Připadá mi to jako doomovka, odstřelování hord potvor. Jen by mě zajímal příběh, jestli to nějaký má.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeSat 16 Feb 2008 - 14:52

Jo prý to příběh má...týká se lodi Little Barrones (či jak se to kura píše). Byla o ní zmínka v SH2. Je to ta loď co se vydala na Toluca Lake a už se nevrátila. Každopádně na Arcade všichni nadávaj ...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeSun 17 Feb 2008 - 20:44

vatiell napsal:
Jo prý to příběh má...týká se lodi Little Barrones (či jak se to kura píše). Byla o ní zmínka v SH2. Je to ta loď co se vydala na Toluca Lake a už se nevrátila. Každopádně na Arcade všichni nadávaj ...
Z toho co jsem viděl, se vůbec nedivím.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeSun 2 Mar 2008 - 13:09





nějaké obrázky...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeTue 4 Mar 2008 - 19:07

Hmm, tak to vypadá na docela výnosnej projekt.
Japonci si musej chrochtat - to asi jo ....
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 8:42

omg ... taková kovbojka ... v Londýně v jedné budově s herníma automatama jsem hrál něco podobnýho na styl Resident Evil ... teda spíš kámoš hrál ... dali jsme to pro dva a mě nešlo střílet Silent Hill: The Arcade Sad2
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeFri 21 Mar 2008 - 18:39

Jo, ale automatů s pistolkou je tóóólik. Silent Hill: The Arcade Rolleyes

Taky jsem na jednom kdysi propařil pěkný prachy. Silent Hill: The Arcade Lipsrsea

Ale pššš, já nebýt hráč.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitimeSat 24 Jan 2009 - 21:15

Sareavok napsal:
omg ... taková kovbojka ... v Londýně v jedné budově s herníma automatama jsem hrál něco podobnýho na styl Resident Evil ... teda spíš kámoš hrál ... dali jsme to pro dva a mě nešlo střílet Silent Hill: The Arcade Sad2

A nedošli ti náhodou náboje a pak jsi zapomněl vystřelit mimo obrazovku, aby jsi dobyl? Silent Hill: The Arcade G

Zahrál bych si to. Time Crisis a Duck Hunt mě bavilo. Ale to abych si zajel do nějaký pořádný herny někde mimo ČR.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silent Hill: The Arcade Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: The Arcade   Silent Hill: The Arcade Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: The Arcade
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill 1 OST
» Silent Hill bo ne?
» cheaty
» UDK - Silent Hill 2.2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: