Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc blbne mi SH 4

Goto down 
+2
Rinter
Melen
6 posters
AutorZpráva
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeTue 26 Sep 2006 - 9:21

Nejde mi u Sh doma prepnout rozliseni na vyssi, pousti se jen zaklad, nejspis kuli grafice(Geforce 7600), jinak vsude mi o bezi ok, nemate nekdo patch. A jeste mi v praci blbne zvuk, poradte, diky
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeTue 26 Sep 2006 - 9:58

Já mám myslím Radeon 3600 series (nevím to jistě) a jede mě to na nejvyšší. Zkus si stáhnout nový ovladače na grafárnu. Víc ti neporadím. Možná někdo jinej pomůže...
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeWed 27 Sep 2006 - 19:13

Zkus ty ovladače(deska,grafika,zvuk),případně přeinstalovat hru. Neznám totiž nikoho,komu by hra dělala takovýhle problémy. Mám GF5700 a taktéž jedu na detaily nejvyšší...
Návrat nahoru Goto down
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeMon 2 Oct 2006 - 9:19

Zkousel jsem ovladace, ale porad nic, na kazdym jinym compu bez problemu, ale jenom tady to proste nejde, tak nevim jestli ma zkusit jeste jiny ovladace, treba starsi, fakt nevim
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeMon 2 Oct 2006 - 15:08

Zkus přeinstalovat hru, jestlis to nezkoušel
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Melen
Registrovaný uživatel
Melen


Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 09. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeFri 6 Oct 2006 - 12:43

Zkousel jsem vsechno mozny a proste jenom na mym compu to nejede a stal mne 45 tisíc a je tři měsíce starej
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeTue 10 Oct 2006 - 22:34

Melen napsal:
Zkousel jsem vsechno mozny a proste jenom na mym compu to nejede a stal mne 45 tisíc a je tři měsíce starej

Tak se mrkni po nějakym bazaru,kup stroj tak za dvojku a na tom to určitě rozchodíš. Wink


Jinak už fakt nevim...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 10:12

Zkus
kód:
jinak nevim.. na SH4 sem žádný patche neviděl..a šlape to jak nic.. na všech PC... já sem měl i RIP a šlapal uplně stejně jako full... no akorat videa a zvuk byl očesanej Pomoc blbne mi SH 4 G
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeSat 24 Mar 2007 - 20:02

Jaký máš Direct X? Nebo zkus dát starší ovladače, mě to u některých her pomohlo. Nechápu jak je to možné.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 17:17

Mě se tohle bohužel taky párkrát stalo při kopiích her takže se spíš už držím originálek a podle mě těch devět stovek nebo možná víc nikoho nezabije a u Silenta víte že ste ty peníze nevyhodili zbytečně... Pomoc blbne mi SH 4 Yes
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitimeThu 28 Aug 2008 - 18:55

Hm já zasadně kupuju jen originalky ten druhej NEGR ma pravdu takovyhle hry se paleny moc nevyplati kupovat:-) že jo negře:-D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc blbne mi SH 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc blbne mi SH 4   Pomoc blbne mi SH 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc blbne mi SH 4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Blbne mi Silent Hill vyreseno
» Pomoc - Texty
» Pomoc

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: