Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?

Goto down 
+15
Sparito
Eileen
bobulky
g.schreiber
bomb
Dominno
_Assassin_
St'K 302
Sareavok
aldaris
Vlasák
James
pepazdepa
Rinter
Lenne
19 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Jaká je Vaše nejoblíbenější z těchto skladeb ?
You are not here (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left19%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 19% [ 9 ]
Letter - From The Lost Days (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left9%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 9% [ 4 ]
I Want Love (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left4%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 4% [ 2 ]
I Want Love (Studio Mix) (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left4%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 4% [ 2 ]
Hometown (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left4%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 4% [ 2 ]
Rain of Brass Petals (Three Voices Edit) (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left4%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 4% [ 2 ]
Waiting For You~LIVE AT Heaven's Night (SH4)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left11%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 11% [ 5 ]
Silent Hill No Uta :) (SH3)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left0%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Tender Sugar (SH4)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left2%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 2% [ 1 ]
Cradel of Forest (SH4)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left4%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 4% [ 2 ]
Your Rain (SH4)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left2%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 2% [ 1 ]
Room of Angel (SH4)
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_left36%Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Poll_right
 36% [ 17 ]
Celkem hlasů : 47
 

AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 15:18

Jaká je Vaše nejoblíbenější z těchto skladeb ?


Naposledy upravil dne Sun 19 Nov 2006 - 11:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 15:46

Tender Sugar. Ale nejradši mám tu úvodní z SH 1.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 16:12

i want love (studio mix)
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 17:18

z nabízeného jednoznačně intro SH3, to kytarový sólíčko mě dostane pokaždý co zapnu hru Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Grin3

jinak proč není v nabídce SH1 a především SH2? protože je tam až moc dobrých písniček, jako Theme of Laura, Promise, Magdalene, True, ta hudba v labyrintu před a v hřbitově a kopec dalších (music box a dog taky Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay ) - tím jsem vyjmenoval svoje oblíbené, pak určitě ještě začátek a konec SH1 měl kvalitní hudbičku Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Grin3
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 19:38

No já právě vybírala ty,kde se aspoň trochu něco zpívá,..jinak bych tu mohla psát celý seznam všech skladeb,Silent Hill má skvělou muziku Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:00

hmm, tak to jaksi SH1 a SH2 vypadává ze hry, ty jsou snad celý akustický... Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Bigcry
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeFri 17 Nov 2006 - 22:56

mno...teď sem si zamiloval Room of Angel (SH4)...a pak Cradel of Forest (SH4)...no,vlastně já mám jen soundtrack k 4 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Sad2 takže nemohu plně hlasovat...na tom soundtracku sou celkově dobrý všechny skladby Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay to teď poslouchám pořád dokola
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Anonymní
Anonymní




Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 16:03

ziadna pesnicka zo sh2 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2wasntme ale dal som i want love v sh3 su super songy Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 20:05

s4m.fish3r napsal:
ziadna pesnicka zo sh2 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2wasntme ale dal som i want love v sh3 su super songy Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2thumbsu

Z SH2 se mě ukrutně moc začala líbit Theme Of Laura Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 20:12

James napsal:
s4m.fish3r napsal:
ziadna pesnicka zo sh2 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2wasntme ale dal som i want love v sh3 su super songy Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2thumbsu

Z SH2 se mě ukrutně moc začala líbit Theme Of Laura Razz

Ta je upa super nej
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 21:42

theme of laura je super a promise Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay
Návrat nahoru Goto down
James
Insane Cancer
James


Poeet p?íspivku : 186
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 18. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 21:43

s4m.fish3r napsal:
theme of laura je super a promise Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay

vlastně dneska semsi stáhl OST k SH2 a po poslechu první písničky (Theme Of Laura) sem se ani dál nedostal Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? G
Návrat nahoru Goto down
http://www.sunderland.wz.cz
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 21:46

To já dneska stáhl Silent Hill 1 OST
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Anonymní
Anonymní




Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 21:48

James napsal:
s4m.fish3r napsal:
theme of laura je super a promise Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay

vlastně dneska semsi stáhl OST k SH2 a po poslechu první písničky (Theme Of Laura) sem se ani dál nedostal Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? G
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Grin3 to sa da pocuvat dokola len skoda ze ostatne songy moc nie..tie sa skor hodia do hry ako na pocuvanie cestou do skoly alebo tak
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSun 19 Nov 2006 - 0:31

s4m.fish3r napsal:
James napsal:
s4m.fish3r napsal:
theme of laura je super a promise Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Yay

vlastně dneska semsi stáhl OST k SH2 a po poslechu první písničky (Theme Of Laura) sem se ani dál nedostal Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? G
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Grin3 to sa da pocuvat dokola len skoda ze ostatne songy moc nie..tie sa skor hodia do hry ako na pocuvanie cestou do skoly alebo tak

ámen Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Rolf

jinak ze soundtracku SH2 jasná volba Theme of Laura, Promise, Dog konec (!), ten song jak se tam dávali ty krabice se sněhurkou atd. a Magdalene a True ještě myslím - takový správný smutný songy Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Grin3
Návrat nahoru Goto down
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 0:10

Po dlouhém zvažování jsem nakonec zvolil Letter - from the lost days, tahle baladická věc mi dost učarovala. Ale ono to je těžké, těch nejoblíbenějších skladeb je hromada Wink

Ze SH1 soundtracku je skvělé prakticky vše, co je hudební (těch asi 35 povětšinou psychadelií a ambientů si nepouštím Wink) Výborné kytarovky, všemu tam ale asi vážně vévodí hned ta úvodní skladba.

SH2 - tam je toho taky fůra. Theme of Laura, Promise, True, Magdalene, to vše tu bylo zmiňované. Přidal bych ještě Love psalm a šlo by třeba i Angel's thanatos a další...

SH3 - výborné tam jsou všechny zpívané. Rain of blass petals, Dance with night wind, Please love me once more... no, zkrátka bych tu jmenoval taky dost dlouhý seznam Wink Ovšem - co je taková zcela výjimečná věc, to je pro mě Breeze in monochrome night - tahle písnička má v sobě ohromný náboj optimismu a jak to tam po té druhé minutě začne nastupovat, úplná lahoda - doporučuji si to pustit v tiché noci do sluchátek a zcela myšlenkově vypnout Wink

SH4 jsem ještě nehrál, takže tam nemám tu asociaci hudby na "scény", což určitě taky hraje nějakou roli. Opět vévodí zpívané skladby Room of Angle, Tender sugar, Your Rain, I'm waiting for you a další... Ale třeba Nightmarish Waltz, to je taky pěkný kousek.
Zajímavá a atmosférická věc je taky Last Mariachi Wink

Soundracky prvních třech dílů okupují sluchátka mého mp3 playeru i počítače poslední tři, čtyři roky velmi, velmi často Wink Čtyřka se přidala vzápětí po svém vydání - hned, jak jsem viděl trailer ke čtyřce, věděl jsem, že to bude minimálně hudebně ono Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeThu 26 Apr 2007 - 0:29

Pro mě je asi nejoblíbenější Promise z SH2. Nejdepresivnější Betrayal. A tu si já hovado pustil na Vánoce, když se se mnou rozešla přítelkyně. Fakt bezva! Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSun 29 Apr 2007 - 12:18

No...hodně jsem se rozmýšlel mezi You're not here pač to je hitovka a Your rain...ale nakonec jsem dal your rain pač je taková pomalejší a tu první už mám oposlouchanou...
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeWed 16 May 2007 - 14:02

Pro me jednoznacne True Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 9:49

jednoznačně Room of Angel ze SH4 Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:29

Room of Angel...Podle mě obsahuje celou tu atmosféru Silentu...
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeWed 24 Oct 2007 - 9:45

no jo, presne tak.
ja osobne hudbu moc neposloucham, ale soundtracky se mi libej.
napriklad FINAL FANTASY ma taky peknou hudbu, ale to sem ted nepatri.
jinak ze silentu se mi libi - Waiting for you - ze SH4. vsechny ostatni jsou taky pekny, ale tohle je narez.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeSun 11 May 2008 - 12:48

Ještě jte tam ale zapoměli napsat tu pisničku z SH1 Esperante nebo jak se to menuje. Je to z titulků a taky se tam zpívá.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeMon 7 Jul 2008 - 19:08

těžká volba - hudba z celýho silentu patří u mě k nejčastěji poslouchaným věcem (právě poslouchám OST ke 3ce) ...you´re not there, your rain; room of angel mě téměř kolikrát dožene k slzám, ale nakonec zvítězil Hometown (včera jsem dohrála SH3 na possesed tak možná proto) - ten text se v postatě týká celé série...z instrumentálek určitě Silent Hill z jedničky, jeho nádherná klavírní předělávka Sadness will continue (která se objevila na filmovým OST) Promise, theme of Laura, Tears of.., Betrayal, Nightmarish waltz,...toho je strašně moc... Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 8:56

Melancholic Requiem nebo ..... Nejdříve se musím kouknout jak se to jmenuje. Každopádně tento song hraje ve čtvrtém dílu při setkání s tou missis jenž ještě v metru zahyne. nepamatuji si jméno, ale vím, že je to pěkná holka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?   Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vaše nejoblíbenější písnička ze SH ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: