Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sedm Hrdinu

Goto down 
AutorZpráva
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

Sedm Hrdinu Empty
PříspěvekPředmět: Sedm Hrdinu   Sedm Hrdinu Icon_minitimeTue 22 Mar 2016 - 11:13

Tak jsem dokoncil svuj pokus o hru v RPG Makeru...

Jmenuje se to sedm hrdinu. Hlavni postava je mlada druidka Adriana, kterou starsi druid vyslal do sveta, aby nasla sest spojencu a snimi porazila Temneho Valecnika. Starsi druid mel totiz velmi zivi sen, kde si uvedomil, ze je ve snu a mluvil k nemu neznamy hlas, ze si nejaky Temny Valecnik chce podmanit celou provincii za pomoci temnych sil, a ze ma vyslat Adrianu do sveta aby nasla sest spojencu, a s jejich pomoci jej muze premoci.
Na konci hry je i jeden zvrat.
Hra je situovana do provincie Nerikanie v cisarstvi Neril. Hra se odehrava v dobe po zkaze, kterou uvrhli na svet bohove, protoze lide prijali cernou magii od demonu. Vic o historii se muze hrac dozvedet ve hre od jednoho maga...
Je tam tedy celkem sedm hratelnych postav ve druzine a kazda ma sve vlastni povolani.
Nejsou tam zadna videa a graficky je to velka nuda, protoze jsem pouzil jen zakladni tilesety.
Herni delka je az 10 hodin.
Delal jsem pro hru vlastni hudbu.
Postavy ve druzine obcas i neco reknou. Je to takovej chudej mix Baldurs Gate a Final Fantasy.

Omlouvam se za pomichanou cestinu a anglictinu, ale byl jsem linej prepisovat nektere veci do cestiny. Treba magova kouzla jsou v anglictine, a tak pri soubojich kdy mag sesle ohen se objevi hlaska "Adriana casts fire!", ale treba magicka komba magickeho valecnika jsou v cestine, protoze jsem je vytvoril...
Ale to by nemelo delat nikomu problem.

http://m.ulozto.net/xMaq9H9F/sedm-hrdinu-exe

OVLADANI:

Full Scren - alt + enter
pohyb - smerove sipky
menu s inventarem, skilly, ukonceni hry atp. - X
Návrat nahoru Goto down
 
Sedm Hrdinu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: