Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 co zrovna hrajete?

Goto down 
+3
Rinter
James Sunderland
rebelx1
7 posters
AutorZpráva
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeWed 17 Feb 2016 - 10:10

sem můžete napsat co zrovna hrajete. ja mam nainstalovaných vic nez patnact her, ale vždycky hraju maximalne 1-3 soucasne. momentalne nejvic Two Worlds

co zrovna hrajete? 2ujk2zk
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeThu 18 Feb 2016 - 16:59

Poslední dobou moc nehraju. Vlastně... za poslední asi měsíc a půl jsem nic nehrál.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeFri 19 Feb 2016 - 20:01

eeeeeee, nic nehraju

co zrovna hrajete? 2nuiqg3

hodně Binding of Isaac: Rebirth. teď jsem dohrával Rise of the Tomb Raider ale ještě to musím kompletovat. donedávna jsem hodně hrával Hearthstone (ale nedávno jsem to rage-quitnul) a World of Warcraft (ale nechtěl se mi kupovat další game time). mám rozehraný Final Fantasy 4, genocide run v Undertale, pak ještě na WiiU Xenoblade Chronicles, Yoshi's Woolly World a Legend of Zelda: Twilight Princess (ale to asi počkám na HD remake a dohraju až to, protože Wii controls) a tak nějak kompletuju Hyrule Warriors. na 3DS pak nějak pomalu dohrávám Fire Emblem: Awakening. jednou za čas si pustím na odreagování Awesomenauts, Fistful of Frags, Hand of Fate, Kickbeat, Lethal League nebo One Finger Death Punch. a plánuju Goodbye Deponia, Borderlands 2, Darkest Dungeon a psychicky se připravuju na Legend of Zelda Wii, Ace Attorney 6, Danganronpa (i když teď už se na steamu objevil, ale počkám až se dozvím jak port dopadl a klesne trochu cena) a Overwatch
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeMon 22 Feb 2016 - 10:12

stíhám jen online managery a Darkelfa
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeTue 5 Apr 2016 - 15:54

sem tam Teru, trochu World of Tanks, ale kvůli cosplayi teď skoro nehraju :/. Začínám mít docela absťák. Mno po animefestu se rozjedu s Tomb Raiderem a ukážu milé zbytek Silent Hillu :33

To: rebelx - cool výběr Wink
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 17:48

Pánové a dámy, styďte se. :-D Jediná g.schreiber tady jede SH. (tedy já také ne, takže asi spíš - pánové a dámy, styďme se co zrovna hrajete? Beatnik2 ).

U mě se hry střídají jako počasí na obloze bohužel, takže místo dlouhého seznamu napíšu pouze, že momentálně zkouším retro Drakan - Order of the Flame. (náš The Order ale u mě pořád vede :-) )
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeFri 21 Oct 2016 - 17:59

Mno stejně se trochu stydím, zatím jsme dohrály jen Origins (beru to dějově popořadě). Navíc jsem si spíš ze zvědavosti nainstalovala Deus Ex Human Revolution a ono mě to sakra chytlo, taky mám rozehranej Mass Effect aSkyrim...gah proč jsou ty rpg tak dlouhý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeWed 15 Mar 2017 - 15:25

Tak co jste dohrali v tomhle roce? :] Moje zarezy: Batman Arkham Knight, Dragon Age Inquisition, DriveClub, Killzone Shadow Fall a momentalne jedu RE Origins Collection xD Nejak me hrani zase zacalo bavit :]
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeFri 28 Apr 2017 - 21:47

Zatím jenom Rise of the Tomb Raider. Ono když do toho člověk hraje nekonečné hry jako Skyrim, Minecraft, nebo Sims, tak se o nějakém dokončení moc mluvit nedá, ale mám v Simíkách postavenej Croft Manor (ten co se objevil v Blood Ties DLC na Rise), takže aspoň něco :3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
rebelx1
Insane Cancer
rebelx1


Poeet p?íspivku : 72
Age : 31
Registration date : 15. 12. 15

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeTue 16 May 2017 - 8:04

Ja hraju bud hodne, nebo vubec. A zrovna me hrani opet pohltilo. Posledni jiz koupena hra MKXL - 2 mesice zpet, a ted jsem si objednal Final Fantasy x/x-2 hd remaster co zrovna hrajete? Yes
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeTue 16 May 2017 - 8:08

Asi si po dlouhé době zahraju zase Alana Wakea Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: ZdAR   co zrovna hrajete? Icon_minitimeTue 23 May 2017 - 22:20

Jj Alan Wake je boží,škoda že není 2 díl...Jinak muže mi někdo napsat jak skončil to pokračovaní? Na poušti? Kdoví kdy to budu hrát,tak kdyby se vám chtělo tak budu rád za odpoved...
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeWed 24 May 2017 - 6:23

Myslíš American Nightmare?
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeSun 28 May 2017 - 11:42

Ano.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitimeSun 28 May 2017 - 16:20

Ještě nevím. Zatím jsem se zasekl ve druhé části, kde té ženštině od teleskopu pomáháš zprovoznit celý ten stroj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: a   co zrovna hrajete? Icon_minitimeTue 30 May 2017 - 16:47

Tak to jo. Tak potom napišSmileVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co zrovna hrajete? Empty
PříspěvekPředmět: Re: co zrovna hrajete?   co zrovna hrajete? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
co zrovna hrajete?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: