Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Empty
PříspěvekPředmět: Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.   Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Icon_minitimeTue 2 Feb 2016 - 20:19

Krásný den všem,

chtěl bych se podělit o mou zkušenost. Před rokem jsme začal psát s jednou dívčinou příběh na téma Naruto, a jak příběh pokračoval a mě docházelo pár nápadů, tak mě napadlo začlenit SH, jako skvělou odbočku.

(nahodím náhled,zbytek pokud bude zájem)

Moje postava - původně vikingský válečník, který byl proklet svým bohem za zbabělost a prochází několika reálnými i nereálnými světy. Z prvního života více jak 1000 let má vzpomínkou velmi mlhavou,co se stalo s jeho první ženou ( ano hodně SH2).
Dívka Yukki - dívka,která přišla o celou rodinu i vesnici,kde žila. Je jediným přeživším velkého masakru a pamatuje si z osudného dne jen oči (údajně Itachi, zaměním). Sama byla součástí genetického pokusu vypěstovat v dětech super schopnosti,který se nepovedl (ano bude blíž SH 1) jenže díky neznalosti SH bude ještě vymylšení ději dost jednoduché a kostrbaté - prostě FanFiction.
.... po ztroskotání lodi, jsme vystoupili na pláži lemované lesem.Pláž byla skalnatá a nikam nevedla.Pršelo a lesem procházela divná mlha. Jelikož pobřeží bylo lemováno ostrým příbojem, a skály nikam nevedly, rozhodli se oba jít lesem. Klasciký borovicový les stoupal, až na pláň, která bylapokrytá pískem. Sotva se oba zastavili a poradili, co dále, přišla šedě zahalená postava (něco mezi filmovou Dahlii a Claudií) s tím,že zná možnost jak se dopátrat pravdy,kterou oba znají,ale zapomněli. Když to oba přijmou, probudí se v kavárně... Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. G
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.   Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 12:47

Tak já SH crossuju snad se vším. S Residentem, Final Fantasy XIII, Tomb Raiderem, už aji s Legend of Korra. Takže celkem chápu onu kostrbatost. Zas je fakt, že při crossování se snažím zachovat SH pozadí a upravuju spíš ten druhej franchise.

Na druhou stranu bys jí mohl SH trochu přiblížit. Přítelkyně nesnáší horory - filmy ani hry. S vyjímkou Last of Us (protože příběh) a právě Silent Hill (protože příběh a mytologie). Postupným dávkováním informací, videi a tím že už jsme "dohráli" origins, jsem se dostala do bodu, kdy je schopná se mnou vést úžasnou diskusi a kolikrát mě dostane otázkami které mě nikdy dřív nenapadly. Píšu o tom proto, protože pokud ji to zaujme tak ti s tím začleněním může pomoct Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Ezechiel
Lying Creature
Ezechiel


Poeet p?íspivku : 29
Age : 36
Registration date : 01. 02. 16

Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.   Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Icon_minitimeMon 8 Feb 2016 - 14:12

Dávám tam co nejvíc z SH, co to jde, aby jí neunudila fakta a tak dále. Zatím jedeme podle SH, avšak nemocnice nás rozdělí a nechám jí se plahočit v SH1 filmu s pár odbočkami jinam. Než se znovu setkáme na střeše Lakeside hotelu. Musím domyslet pro jakou "PRAVDU" si měla dojít do SH.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.   Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Příběh s osobou, která o SH neví vůbec nic.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Green Lion Antiques-
Přejdi na: