Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mirror's Edge Catalyst

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 18:31

Po dohrání prvního dílu ME jsem se těšil na další díl. No, nemůžu se dočkat :3 Snad se těším ještě víc než na Croftku :3 Příběh mladé Faith prostě musí být možná i lepší než v té první hře :3
Ta sběratelská edice je delikátní :3 http://www.mirrorsedge.com/news/mirrors-edge-catalyst-collectors-edition ale stejně si jí nekoupím  Mirror's Edge Catalyst Rolf

Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeFri 24 Jul 2015 - 20:55

Faith je cool, ale Lara je prostě Lara. Každopádně až jednou dohraju jedničku, tak snad ukecám svoje nervy a pořídím si dvojku/reboot či co to vlastně je Very Happy. Jednička holt může za to že některé moje ovladače jsou značně otřískané. Díky Mirror's Edge vím, že Dualshock 3 od SONY fakt vydrží hodně Mirror's Edge Catalyst 2giggle Už ani nevím jak dlouho tu hru hraju. Vždycky začnu udělám dvě kapitoly které většinou končí mým zoufalým pokusem překonat nějakej dementní zásek - chudák ovladač. Pak půl roku až rok pauza...mno snad to brzo bude - čekaj mě poslední dvě kapitoly Mirror's Edge Catalyst Grin3 Přesto považuju MEdge za super hru - holt hra nemůže za to, že jsem lama XD. Škoda jen že to není z třetího pohledu, páč Faith je pohledné děvče :3

Každopádně trailer vypadá luxusně a ta kolektorka....WOOOOW O.O

Proč něco takovýho nebylo pro Silent Hilly?
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSat 25 Jul 2015 - 9:27

Já jsem z toho měl úplně propocenou klávesnici Very Happy
Pro SH nic takového nebylo ani nebude, protože prostě "Konami".
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSat 25 Jul 2015 - 16:52

Superbo napsal:

Pro SH nic takového nebylo ani nebude, protože prostě "Konami".

já vim no...to byla spíš lehce řečnická otázka...nezbývá než si něco vyrobit sám
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeWed 5 Aug 2015 - 11:20

Tak už vydali gameplay trailer :3

Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeThu 6 Aug 2015 - 16:27

těšung jak sviňa. ani nespočítám kolikrát jsem dohrál jedničku
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 12:50

další trailer
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 13:00

Neviděl někdo moji spodní čelist? Ne? neva...

Mno další hra kvůli které si pořídím PS4. Animačky jsou krásný.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 13:02

To teda. Si ani nedokážu představit jaká bude grafika her až vyjde PS5.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 13:12

Já mám chuť napsat do redakce Levelu ať napíšou článek na téma Reslismus 19. st. vs současná grafika her, která se už dost blíží reálu. Jde o to že v realismu došlo k tomu, že malíři dosáhli takového stupně realismu, že mnohé obrazy už vypadaly jako fotografie. Samo pak vznikala otázka, kam to bude spět dál a postupně se do výtvarného umění dostávalo stále víc avantgarních směrů a čím novější, tím víc ujetý XD

Ve hrách se teď děje něco podbného. Grafika dosahuje realismu, a počet šílených her stoupá. A to se nebavíme jen o grafice, ale taky příběhu a herních mechanismů (jakže se jmenuje ta hra kde komunikujete pomocí šachové partie?). Jestliže PS5 hry budou realismus, skoro se bojím zeptat, jak bude vypadat avantgarda Very Happy

Jinak sorry dneska mám prostě OT den XD
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 13:16

Kdo ví, třeba začnou vymýšlet takové šílenosti jako třeba inteligentní grafika Very Happy To by se dalo využít třeba v horrorovkách, kde by se design dělal podle toho, jak moc by se hráč bál a začala by dělat šílenosti Very Happy Jako například křivé zdi, zkroucená schodiště... aneb OWS Very Happy
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 13:49

Něco jako sanity's reqiuem, ale víc interaktivní. Maaan, hell is real Mirror's Edge Catalyst 3whaaa
XDD
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Mirror's Edge Catalyst Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mirror's Edge Catalyst   Mirror's Edge Catalyst Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mirror's Edge Catalyst
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: