Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Název pro náš nový redakční systém - hlasování

Goto down 
4 posters

Jak se má podle Vás jmenovat náš nový redakční systém?
Alessa
Název pro náš nový redakční systém - hlasování Poll_left50%Název pro náš nový redakční systém - hlasování Poll_right
 50% [ 3 ]
Toluca
Název pro náš nový redakční systém - hlasování Poll_left50%Název pro náš nový redakční systém - hlasování Poll_right
 50% [ 3 ]
Celkem hlasů : 6
 
Poll closed

AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeSun 11 May 2014 - 1:01

Takže v této diskusi jsme nahodili pár jmen, která by se mohla hodin pro náš nový redakční systém, na kterém pojede nová verze silent-hill.cz. Ze všech jmen, která padla, se asi jako nejlogičtější možnost jeví hlasovat o dvou z nich: Alessa a Toluca. Pokud vám na jméně našeho nového systému záleží, vyberte jedno z těchto jmen a dejte mu svůj hlas.

EDIT: Nastavil jsem hlasování na 30 dnů, aby mělo hlasování nějaký předem daný konec. Pak, kdyby se stalo, že výsledek bude nerozhodný, ujal bych se toho výběru sám, ale doufejme, že to nenastane a že to správné jméno vybereme společně.  Název pro náš nový redakční systém - hlasování Wink2
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeWed 11 Jun 2014 - 8:49

Měsíc uběhl a naše anketa skončila nerozhodně. Název pro náš nový redakční systém - hlasování Oops Celkem tedy 3 hlasy pro Alessu a 3 hlasy pro Tolucu. To znamená, že finální název budu muset vybrat já. Název pro náš nový redakční systém - hlasování 2mwaha Věřte mi, že u toho cítím velikou zodpovědnost. Název pro náš nový redakční systém - hlasování Rolleyes  Už od začátku jsem se ovšem přikláněl k názvu Alessa. Je to totiž lidské jméno a bude pěkné mít takto pojmenovaný program.  Název pro náš nový redakční systém - hlasování Computer Název pro náš nový redakční systém - hlasování Yes Také si myslím, že se lépe vyslovuje, ale to už bude spíše záležitost čistě subjektivní. Dobrá tedy, teď už zbývá opravdu jen ta poslední věc. Konečně dokončit první testovací verzi a hodit ten skvost na github. Název pro náš nový redakční systém - hlasování 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeThu 12 Jun 2014 - 9:44

bomb napsal:
Měsíc uběhl a naše anketa skončila nerozhodně. Název pro náš nový redakční systém - hlasování Oops Celkem tedy 3 hlasy pro Alessu a 3 hlasy pro Tolucu. To znamená, že finální název budu muset vybrat já. Název pro náš nový redakční systém - hlasování 2mwaha Věřte mi, že u toho cítím velikou zodpovědnost. Název pro náš nový redakční systém - hlasování Rolleyes  Už od začátku jsem se ovšem přikláněl k názvu Alessa. Je to totiž lidské jméno a bude pěkné mít takto pojmenovaný program.  Název pro náš nový redakční systém - hlasování Computer Název pro náš nový redakční systém - hlasování Yes Také si myslím, že se lépe vyslovuje, ale to už bude spíše záležitost čistě subjektivní. Dobrá tedy, teď už zbývá opravdu jen ta poslední věc. Konečně dokončit první testovací verzi a hodit ten skvost na github. Název pro náš nový redakční systém - hlasování 2thumbsu


NEEEEEEEEEEEEEE TOLUCAAA :DDDDD
ahhh tak to dopadá když se tady gabča zjeví jednou za měsíc a něco...chjo Very Happy

mě šlo tehdá o to že Toluca je společný pro všechny díly (i 4kou která se v SH moc neodehrávala). Éliška ve všech holt nejni...
okay okay - jestli už ale máme server Alessa - proč ne? Je proměnlivá jako Silent Hill sám. Je to bohyně - Posvátná Matka i Žena...

http://dementiaz.deviantart.com/art/Controlz-174880467
 Název pro náš nový redakční systém - hlasování 2giggle 

takže proč ne? :33333333
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeSat 26 Jul 2014 - 13:46

Já taky hlasoval pro Tolucu, z těch samých důvodů jako ty Název pro náš nový redakční systém - hlasování Bandana 
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeTue 29 Jul 2014 - 15:03

aldaris napsal:
Já taky hlasoval pro Tolucu, z těch samých důvodů jako ty Název pro náš nový redakční systém - hlasování Bandana 

jo no...s omlouvám...holt je tu mrtvo, tak se tu zjevím jednou za čas.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 12:36

Dočkáme se vůbec tento rok? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitimeSun 7 Feb 2016 - 18:27

Superbo napsal:
Dočkáme se vůbec tento rok? Very Happy
Nemrmlej, rok teprve začal Název pro náš nový redakční systém - hlasování Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Název pro náš nový redakční systém - hlasování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém - hlasování   Název pro náš nový redakční systém - hlasování Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Název pro náš nový redakční systém - hlasování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: