Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Název pro náš nový redakční systém (CMS)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeWed 9 Apr 2014 - 22:42

Je to už pěkně dlouho, co se začalo s tzv. renovací našeho webu silent-hill.cz. Během té doby se toho hodně změnilo a vývoj celkem hodně váznul.  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Hanganim Ovšem tento vývoj nikdy neskončil, takže žádné strachy, jedeme dál.  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Beatnik2 

Vývoj se ovšem posunul trochu jiným směrem. Nebylo by praktické, kdybychom vyvíjeli pouhý web. Mnohem lepší bude, když vyvineme systém, který nám tento web následně pomůže jednoduše uvést do chodu a zároveň se tento stejný systém bude moci použít i pro jiné projekty, protože bude vyvíjen pod svobodnou licencí. Takový systém se nazývá redakční systém nebo také CMS (content management system - systém pro správu obsahu). Jedna z velice důležitých věcí, kterou potřebujeme, je nějak tento systém pojmenovat. Takže pokud máte bujnou fantasii a máte chuť se zapojit, zde v tomto tématu můžete podávat návrhy na jméno tohoto našeho nového systému. Nemějte strach, žádný název není špatný. Bylo by ovšem dobré, kdyby ten název nějakým způsobem odkazoval právě na Silent Hill, ovšem podmínka to není. Ze všech návrhů se potom vyberou ty nejzajímavější a uspořádáme zde na fóru anketu, kde budeme hlasovat o ten nejlepší název, který pak vybereme jako oficiální jméno pro náš systém.

A co je nejdůležitější, návrhů můžete podávat libovolný počet.

Takže jdeme na to?  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Ears
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeWed 9 Apr 2014 - 22:50

Několik možností, které mně napadly jsou:

  • HeavenCMS
  • HeavenToolkit
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeThu 10 Apr 2014 - 9:10


  • Dreamscape - dá se přeložit jako "krajina snů", odkaz na "In my restless dreams..."
  • Alessa - což (myslím) není vůbec špatný nápad, protože např Steve Jobs také jeden ze svých počítačů pojmenoval podle své dcery Lisa
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeTue 22 Apr 2014 - 15:51

Tak já jsem trochu zase pokročila s tím logem:

http://gschreiber.deviantart.com/art/Czech-silent-hill-heaven-web-logo-WIP-ver-02-449337617

Mě napadlo to pojmenovat po Valtielovi, protože tak nějak ovládá vstup do OW, nebo rovnou Holy Woman :333 ...hmm možná trochu přehnaný...Red Queen? To je zas jak z Residenta Very Happy

Hmm a co Toluca?

Jezero je společné všem regulérním dílům (nevím jak je na tom Arcade a Book of memories)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeTue 22 Apr 2014 - 16:23

g.schreiber napsal:
Tak já jsem trochu zase pokročila s tím logem:

http://gschreiber.deviantart.com/art/Czech-silent-hill-heaven-web-logo-WIP-ver-02-449337617

Mě napadlo to pojmenovat po Valtielovi, protože tak nějak ovládá vstup do OW, nebo rovnou Holy Woman :333 ...hmm možná trochu přehnaný...Red Queen? To je zas jak z Residenta Very Happy

Hmm a co Toluca?

Jezero je společné všem regulérním dílům (nevím jak je na tom Arcade a Book of memories)

Ó můj ty Samaeli. G.schreiber, ty jsi fakt umělkyně. Tohle je pokaždý lepší a lepší. Fakt moc hezký obrázky to jsou. Ten web bude prostě bomba.  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Yes 

Jinak Toluca zní dobře, ale bylo by to jenom Toluca nebo něco k tomu? TolucaCMS (to je takový na nic, protože já bych nechtěl, aby to bylo jenom striktní cms, ale ay to bylo trochu víc, aby si tam člověk mohl využít jen to, co by potřebovat a nemuselo by to být třeba zrovna na klasický web apod.).

No tak kurňa lidi, Visí to tady takovou dobu a nikdo nemá žádný nápady? Nebo spíš zájem?  Název pro náš nový redakční systém (CMS) No 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeTue 22 Apr 2014 - 16:40

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Shocked2 wow jsem ráda že se ti to logo líbí  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Wink2 

hmmm Toluca, toluca... Toluca toolkit zní podivně, protože se obojí vyslovuje podobně

Toluca Foggmaster :3  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Rolf 

Toluca Skynet  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Evil 

Ono je to těžký - napasovat název takovýho systému na městečko kde to s technologiema 2x nehrotí, takže možná chápu, že nápady nejsou.
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeTue 22 Apr 2014 - 17:13

g.schreiber napsal:
Název pro náš nový redakční systém (CMS) Shocked2 wow jsem ráda že se ti to logo líbí  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Wink2 

hmmm Toluca, toluca... Toluca toolkit zní podivně, protože se obojí vyslovuje podobně

Toluca Foggmaster :3  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Rolf 

Toluca Skynet  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Evil 

Ono je to těžký - napasovat název takovýho systému na městečko kde to s technologiema 2x nehrotí, takže možná chápu, že nápady nejsou.

Tak Toluca Fogmaster je jako z reklamy od Horsta Fuchse.  Název pro náš nový redakční systém (CMS) Rolf 
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitimeTue 22 Apr 2014 - 17:17

Název pro náš nový redakční systém (CMS) Grin3 Název pro náš nový redakční systém (CMS) Rolf 
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Název pro náš nový redakční systém (CMS) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Název pro náš nový redakční systém (CMS)   Název pro náš nový redakční systém (CMS) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Název pro náš nový redakční systém (CMS)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Obecné :: Silent-hill.cz-
Přejdi na: