Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Otazníková chujovina

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitimeThu 10 May 2012 - 10:50

Taky se vám zobrazují místo přihlašovacích odkazů ty debilní otazníkové obrázky s viagrovou barvou??? Není to tak trochu porušení nějakého zákona, aby někdo reklamou předělával vzhled stránek, které nejsou jeho? Mě to neskutečně leze na nervy, nejen že je to jako pěst na oko, ale ta otřesná barva narušuje vzhled stránek.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitimeThu 10 May 2012 - 19:58

aldaris napsal:
Taky se vám zobrazují místo přihlašovacích odkazů ty debilní otazníkové obrázky s viagrovou barvou??? Není to tak trochu porušení nějakého zákona, aby někdo reklamou předělával vzhled stránek, které nejsou jeho? Mě to neskutečně leze na nervy, nejen že je to jako pěst na oko, ale ta otřesná barva narušuje vzhled stránek.

Přesně na tohle jsem se včera ptal na CSHH a jsem rád, že nejsem sám, komu se to tak zobrazuje. Taky by mě zajímalo, proč to tam je. Je to tam už dost dlouho. Otazníková chujovina Sad3
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitimeThu 10 May 2012 - 22:58

bomb napsal:
aldaris napsal:
Taky se vám zobrazují místo přihlašovacích odkazů ty debilní otazníkové obrázky s viagrovou barvou??? Není to tak trochu porušení nějakého zákona, aby někdo reklamou předělával vzhled stránek, které nejsou jeho? Mě to neskutečně leze na nervy, nejen že je to jako pěst na oko, ale ta otřesná barva narušuje vzhled stránek.

Přesně na tohle jsem se včera ptal na CSHH a jsem rád, že nejsem sám, komu se to tak zobrazuje. Taky by mě zajímalo, proč to tam je. Je to tam už dost dlouho. Otazníková chujovina Sad3

Na tohle Vám odpovědět nedokáži. Správce fora, podle mě může vkládat reklamy atd. Ovšem, toho už jsem tu nějaký pátek neviděl. Jestli je to vkládáno centrálně od poskytovatele fora nevím, ale pochybuji o tom.
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitimeThu 10 May 2012 - 23:24

Pochopím reklamu, ale nepochopím reklamu, která zcela zakrývá odkazy nutné pro chod fóra. DO PSÍCH POCHEV UROUSANEJCH! Za chvíli si člověk pro debilní reklamu nebude moci ani v klidu utřít prdel, aby mu sám toaleťák nesdělil, že jeho značka je ta nejlepší, s tou a tou nejlepší absorbcí Ph, že po ránu mám žrát sušenky BlBe Dobré ráno, bez kterých bych se večera určitě nedožil... Už toho mám prostě dost. Řídíme náš život my, nebo stupidní multimédia???
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitimeMon 14 May 2012 - 18:51

aldaris napsal:
Pochopím reklamu, ale nepochopím reklamu, která zcela zakrývá odkazy nutné pro chod fóra. DO PSÍCH POCHEV UROUSANEJCH! Za chvíli si člověk pro debilní reklamu nebude moci ani v klidu utřít prdel, aby mu sám toaleťák nesdělil, že jeho značka je ta nejlepší, s tou a tou nejlepší absorbcí Ph, že po ránu mám žrát sušenky BlBe Dobré ráno, bez kterých bych se večera určitě nedožil... Už toho mám prostě dost. Řídíme náš život my, nebo stupidní multimédia???

bohužel mám čím dál víc pocit, že multimédia Otazníková chujovina No ...a taky mě ty modrý reklamy tady pěkně s*erou!! Otazníková chujovina Furious3
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Otazníková chujovina Empty
PříspěvekPředmět: Re: Otazníková chujovina   Otazníková chujovina Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Otazníková chujovina
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: