Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Technická podpora

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 18:30

Chtěl bych poukázat na to, že se mi tu vůbec nezobrazuje ani jeden z části menu.. Nechtěl by to někdo spravit? Razz

O tomhle mluvím:
Technická podpora Beznzvunb
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 19:05

Co máš za prohlížeč? Mě to ve Firefoxu jde bez problémů.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 19:50

Já taky používám Firefox, ale mám tam jenom obyčejnej text. Dříve tam přece byla i grafika, pokud se nepletu. Technická podpora Computer
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 19:58

Tak jsem to vyzkoušel na třech prohlížečích. Chrome to nezobrazí vůbec, Explorer napůl, Firefox jak kdy.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeSat 10 Mar 2012 - 9:11

Pouzivam prave Google Chrome. Nedalo by se s tim tedy neco udelat? Je celkem otravne vzdy tapat kam kliknu Very Happy Technická podpora Knife
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeSat 10 Mar 2012 - 10:59

Chrome má s tímhle problémy na více stránkách, ale je pravda, že tady má problémy pořád. Já nevím co s tím, naše administrátorka zmizela v propadlišti dějin.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeSat 10 Mar 2012 - 17:13

aldaris napsal:
Chrome má s tímhle problémy na více stránkách, ale je pravda, že tady má problémy pořád. Já nevím co s tím, naše administrátorka zmizela v propadlišti dějin.

Je to škoda. Silent Hill od "Homecoming" už není to co býval, tohle fórum odešlo s ním.. Je to škoda především kvůli SH1 až 3.. které jako hry byly/jsou super! :/
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeSat 10 Mar 2012 - 20:53

No ono to moc nežije protože není dohromady o čem psát, staré díly jsou už rozpitvané do nejmenších detailů, ohledně Hnuscomingu tu bylo několik hádek a dál tu není co řešit.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitimeSat 10 Mar 2012 - 22:20

aldaris napsal:
No ono to moc nežije protože není dohromady o čem psát, staré díly jsou už rozpitvané do nejmenších detailů, ohledně Hnuscomingu tu bylo několik hádek a dál tu není co řešit.

Tak, tak. Bohužel. Technická podpora Sad3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Technická podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Technická podpora   Technická podpora Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Technická podpora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: