Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak vypadáme?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeWed 5 Oct 2011 - 19:15

Jen mě napadlo, že od té doby co to tu nežije.. By jsme mohli aspoň něco probírat.. Už jsem to viděl na spoustu fórech, ale tady to ještě není.. Nezajímalo váš někdy jak vypadají zdejší fanatici Silent Hillu ? Razz Tak co kdyby jsme sem poslali alespoň jednu naší fotku? Je to jen nápad.. Jak vypadáme? Shrulesb Jak vypadáme? Thumbsup Jak vypadáme? Wiseguy
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeWed 5 Oct 2011 - 20:14

Jj dobry napad a ja už vím kterou:D A jinak asi vypadaš jak na obrazku dole na tvem nicku tak to je docela mazec a nechtěl bych tě potkat v noci....)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeWed 5 Oct 2011 - 22:23

To je zajímavej nápad, ale aniž bych se chtěl kohokoli dotknout, tak já bych to nechtěl. Nechci vědět, jak vypadáte, protože za tu dobu, co si tady píšeme, jsem si tak nějak zvykl na to, jak vás vidím svým vlastním způsobem a takhle bych pak najednou koukal na fotku někoho, koho vůbec neznám, i když si tady s ním nebo s ní už několik let píšu. Ale to neznamená, že byste si sem svoje fotky neměly dávat. Nemám v úmyslu nikoho odrazovat.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeFri 7 Oct 2011 - 21:23

Plně souhlasím s Bombem.Sám sem si vytvořil jak vypadáte(ste krasavci,nebojte Jak vypadáme? G )Někdy je anonymita lepší Jak vypadáme? Yes
Návrat nahoru Goto down
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeSat 8 Oct 2011 - 11:09

No zajímavé, že kdyby byl sraz a tím pádem byste se viděli všichni, tak to nevadí.. Každopádně to byl jen návrh Jak vypadáme? Yes
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeSat 8 Oct 2011 - 16:34

jakub008 napsal:
No zajímavé, že kdyby byl sraz a tím pádem byste se viděli všichni, tak to nevadí.. Každopádně to byl jen návrh Jak vypadáme? Yes

Možná i proto bych nejel. Jsem prostě rád za to, jak to je. Ale samozřejmě jsem tím nechtěl říct, že je to špatnej nápad s těma fotkama.
Návrat nahoru Goto down
SyKy
Lying Creature
SyKy


Poeet p?íspivku : 36
Age : 30
Bydliště : Beroun
Registration date : 27. 01. 12

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 11:07

Tak já sem dávám jako první Very Happy

Jak vypadáme? Scaled.php?server=843&filename=28324926560983012255810
Návrat nahoru Goto down
http://silent-hill-cz.blogspot.com/
jakub008
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 23
Age : 30
Bydliště : Třebíč
Registration date : 02. 05. 09

Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitimeFri 9 Mar 2012 - 18:08

Jak vypadáme? 30511815182636528791723

Tak, když jsem to tu založil, tak posílám i svoji fotku.. Chudáka druhou osobu jsem musel začernit.. Tak se nedivte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak vypadáme? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vypadáme?   Jak vypadáme? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak vypadáme?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: