Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PS or PC?

Goto down 
+18
g.schreiber
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
unrealxxx
Dalihrob
Tommy
Dark=King
bomb
St'K 302
Rinter
Radar14
aldaris
vatiell
kyberkentaur
skelet
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 1:09

Zajímalo by mě,jestli ste parili SH1 na kompu,nebo na na PS. Já osobně jsem si koupil PS2 jen kvůli tomu,abych si zahrál první díl.Fakt. Ale vím,žě si můžete zahrát na PC přes emulator...
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 1:10

btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: PC or PS   PS or PC? Icon_minitimeFri 1 Sep 2006 - 13:04

Tak já to hraju jen na PS, nikdy bych to nehrála na PC, u playstationu je to takové lepší,sednete si na pohovku,zatáhnete všechny žaluzie a rolety,zamknete dveře a na stůl si položíte popcorn..no zážitek jak Twisted Evil
hehe,u počítače už to není tak super Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 10:54

jedině ps2....jednou jedinkrát jsem hrál sh na počítači (4 tuším) a příšernost největší...jsem 5 minut hledal na klávesnici jak se to vůbec ovládá a ani herní zážitek nebyl extra super... prostě jak popsala Lenne - já mám zase na chatě jeden pokoj, jedny dveře (neprůhledný, jedno malý okno(zakrytý), pohodlné křesílko, stolek na jídlo, TV a já si asi dneska pudu zase dát SH-dávku bounce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 11:07

pepazdepa napsal:
jedině ps2....jednou jedinkrát jsem hrál sh na počítači (4 tuším) a příšernost největší...jsem 5 minut hledal na klávesnici jak se to vůbec ovládá a ani herní zážitek nebyl extra super... prostě jak popsala Lenne - já mám zase na chatě jeden pokoj, jedny dveře (neprůhledný, jedno malý okno(zakrytý), pohodlné křesílko, stolek na jídlo, TV a já si asi dneska pudu zase dát SH-dávku bounce Very Happy
No je to pravda,takové hry si nejvíce užijete na PS2,ale zas je to každého věc a každý to má rád jinak...já tak na PC akorát The Sims 2 - to bych zas nemohla hrát na PS2 lol!
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 11:45

já už hraju jen na ps2 - na pc většinou dělám něco do školy nebo "tvořím hodnoty" popř. surfuju... i když zase by se dalo diskutovat na které hry je lepší pc a na co je lepší zase ps2...
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSat 2 Sep 2006 - 20:57

Já sem třeba odehrál čtyřku i trojku prvně na PC. Uchvátilo mě to taky,ale když jsem si pak pořídil PS2...máte pravdu-je to fakt na hraní lepší. Na PC hraju akorát hry typu Half-Life 2 a Ultimu online..Smile
Návrat nahoru Goto down
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 13:35

No ja jsem SH1 hral po nocich v zahradnim altanu a bylo jednodussi tam donest jen TV a PS nez cely pocak. Zazitek nesrovnatelne lepsi - to je jasne.
Bohuzel ostatni dily mam jen v PC verzi. Ze zacatku jsem s tim mel trochu problem a nechtel to vubec hrat, po chvili polevil a taky to jde. ( teda ted zrovna moc ne Smile )
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 16:05

no pokavad máš PS2,doporučuju ti koupit si SH collection,jsou tam všechny díly krom prvního a stojí to kolem litru. Ale jde o zvyk,na PC se to dá hrát taky...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 3 Sep 2006 - 22:48

já jsem [ano, pirát, všichni to už vědí] si to stáhnul (dvojku a trojku, jedničku jsem si poctivě přišmelil...) a nemůžu si to vynachválit, sice kvůli špatnýmu čipu se občas seká video u SH2, ale dá se to překousnout (jen u DOG konce mě to trochu štvalo, ale vydržel jsem Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
kyberkentaur
Registrovaný uživatel
kyberkentaur


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Bydliště : Praha
Registration date : 04. 09. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 11:58

1, 3, 4 sem hrál na počítači. 2 sem hrál na playstationu a bylo to rozhodně pohodlnější. Ale co se týče vyklepanosti..tak ta se neřídila podle toho kde sem hrál. Náběhy na infarkt sem měl i když sem to hrál na pc. Jediný co podle mě má ten playstation lepšího je ta pohodlnost hraní. Ono by stačilo koupit si k tomu pc gamepad a hrát to z postele a myslim že by to bylo podobný.
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 20:02

kyberkentaur napsal:
... Ono by stačilo koupit si k tomu pc gamepad a hrát to z postele a myslim že by to bylo podobný...
Taky pravda Smile
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 10:55

Shadow Follower napsal:
btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....

Neboj..nejsi jediný...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 14:05

vatiell napsal:
Shadow Follower napsal:
btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....

Neboj..nejsi jediný...

no, já dost plánuju PSP kvůli SH:Origins a tý nový Parkour hře PS or PC? Grin3 takže vůbec nejsi blázen...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 19:42

pepazdepa napsal:
vatiell napsal:
Shadow Follower napsal:
btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....

Neboj..nejsi jediný...

no, já dost plánuju PSP kvůli SH:Origins a tý nový Parkour hře PS or PC? Grin3 takže vůbec nejsi blázen...
No já bejt blázen nemůžu, protože kdybych měl ještě kupovat PS a bůhví co ještě, tak nezaplatím nájem a pojdu hlady. PS or PC? Wink3 Silent Hill je prima, ale nenajím se ho PS or PC? Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 20:52

aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
vatiell napsal:
Shadow Follower napsal:
btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....

Neboj..nejsi jediný...

no, já dost plánuju PSP kvůli SH:Origins a tý nový Parkour hře PS or PC? Grin3 takže vůbec nejsi blázen...
No já bejt blázen nemůžu, protože kdybych měl ještě kupovat PS a bůhví co ještě, tak nezaplatím nájem a pojdu hlady. PS or PC? Wink3 Silent Hill je prima, ale nenajím se ho PS or PC? Rolleyes

njn, to mě čeká až v létě, vypadnu ze střední a jestli se nedostanu na vš tak budu taky zahlovat PS or PC? Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeSun 7 Jan 2007 - 21:30

pepazdepa napsal:
aldaris napsal:
pepazdepa napsal:
vatiell napsal:
Shadow Follower napsal:
btw,sem takoej úchyl,že sem si objednal PS3 jen kvůli SH5....

Neboj..nejsi jediný...

no, já dost plánuju PSP kvůli SH:Origins a tý nový Parkour hře PS or PC? Grin3 takže vůbec nejsi blázen...
No já bejt blázen nemůžu, protože kdybych měl ještě kupovat PS a bůhví co ještě, tak nezaplatím nájem a pojdu hlady. PS or PC? Wink3 Silent Hill je prima, ale nenajím se ho PS or PC? Rolleyes

njn, to mě čeká až v létě, vypadnu ze střední a jestli se nedostanu na vš tak budu taky zahlovat PS or PC? Rolleyes
Já už nejsem u rodičů, má to svoje výhody PS or PC? 2thumbsu , ale i nevýhody. PS or PC? No
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Anonymní
Anonymní




PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeWed 14 Feb 2007 - 21:27

Mno ja bych si klidne PS3 taky koupil kdybych na to mel :-)) ale ne jen kvul Silent Hillu treba kvuli jinejm hram napriklad kvuli Final Fantasy nebo
Killzone 2 ktera je fak moc husta hra! :-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeWed 14 Feb 2007 - 22:22

na PC...nejaky manici to spravili tak aby to islo ako keby normalna hra a vlastne sa to tiez spusta cez emulator
Návrat nahoru Goto down
Radar14
Insane Cancer
Radar14


Poeet p?íspivku : 89
Age : 46
Registration date : 19. 02. 07

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Hoj jsem tu new a Silent hill 1 parim na psp   PS or PC? Icon_minitimeMon 19 Feb 2007 - 21:50

Hraju ho porpve a fakt si to uzivam.....pravda je ze na Pc to neni ono,ale obcas nic jineho nezbyva PS or PC? Grin3 na Pc jsem hral a dohral pro me asi nejlepsi dil Silent hill 2 a ted mrskam jednicku v posteli se sluchatkama na psp a nikdy by me nenapadlo,ze se budu bat a i leknu na tak malem displeji......Jinak jsem dohral jeste trojku a na ctyrku si snad najdu taky cas......Diky za tohle formum je fajn,ze jsou fanousci tyhle asi nejlepsi hororovy seriie......Thx PS or PC? Yay
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeMon 19 Feb 2007 - 22:18

Radar14 napsal:
Hraju ho porpve a fakt si to uzivam.....pravda je ze na Pc to neni ono,ale obcas nic jineho nezbyva PS or PC? Grin3 na Pc jsem hral a dohral pro me asi nejlepsi dil Silent hill 2 a ted mrskam jednicku v posteli se sluchatkama na psp a nikdy by me nenapadlo,ze se budu bat a i leknu na tak malem displeji......Jinak jsem dohral jeste trojku a na ctyrku si snad najdu taky cas......Diky za tohle formum je fajn,ze jsou fanousci tyhle asi nejlepsi hororovy seriie......Thx PS or PC? Yay

máš psp? nemám tě rád (budeš si užívat Freerunning a SH:Origins dřív než já) PS or PC? 2giggle jinak vítej mezi námi
Návrat nahoru Goto down
Radar14
Insane Cancer
Radar14


Poeet p?íspivku : 89
Age : 46
Registration date : 19. 02. 07

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 11:19

Hehe diky.Jen doufam.ze ten externi tym to nepodela...... PS or PC? Furious3 a taky doufam,ze Silent V vyjde i na muj xbox360 na Ps3 uz opravdu nemam...... PS or PC? Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 15:42

Radar14 napsal:
Hraju ho porpve a fakt si to uzivam.....pravda je ze na Pc to neni ono,ale obcas nic jineho nezbyva PS or PC? Grin3 na Pc jsem hral a dohral pro me asi nejlepsi dil Silent hill 2 a ted mrskam jednicku v posteli se sluchatkama na psp a nikdy by me nenapadlo,ze se budu bat a i leknu na tak malem displeji......Jinak jsem dohral jeste trojku a na ctyrku si snad najdu taky cas......Diky za tohle formum je fajn,ze jsou fanousci tyhle asi nejlepsi hororovy seriie......Thx PS or PC? Yay

Ahojda PS or PC? Wink2 Wow máš PSP ? Tak to je super,já si ho taky přála,ale asi z toho nic nebude. A fakt se u toho dá leknout, na takové malé obrazovečce? PS or PC? 2giggle Jinak to musí bejt fakt supr
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Radar14
Insane Cancer
Radar14


Poeet p?íspivku : 89
Age : 46
Registration date : 19. 02. 07

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 18:35

Ahoj Lenne PS or PC? Yay Uplne v pohode....Nejde ani o displej jako o zvuk a se sluchatkama v usich jako bys tam byla........Takze lezim v posteli vsude tma jen ja a psp v risi Silent hill..... PS or PC? Grin3 Fakt super....Samozrejme se nelekam jako treba u Condemned na X360,ale atmosferu to ma.....Taky doporocuju.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitimeTue 20 Feb 2007 - 19:39

Radar14 napsal:
Hraju ho porpve a fakt si to uzivam.....pravda je ze na Pc to neni ono,ale obcas nic jineho nezbyva PS or PC? Grin3 na Pc jsem hral a dohral pro me asi nejlepsi dil Silent hill 2 a ted mrskam jednicku v posteli se sluchatkama na psp a nikdy by me nenapadlo,ze se budu bat a i leknu na tak malem displeji......Jinak jsem dohral jeste trojku a na ctyrku si snad najdu taky cas......Diky za tohle formum je fajn,ze jsou fanousci tyhle asi nejlepsi hororovy seriie......Thx PS or PC? Yay

Taky tě zdravím a jako ostatní ti závidím PSP... Já na něho můžu tak akorát slintat v obchodě...
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sponsored content





PS or PC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS or PC?   PS or PC? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PS or PC?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: