Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Plánujete koupit PS3 ?

Goto down 
+12
waggon
travis
Zifil
bobulky
Dominno
čermi
Sareavok
St'K 302
Rinter
pepazdepa
Lenne
Shadow Follower
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:42

Já bych toho chtěl:rolleye: Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 3whaaa Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 13:50

Tak trošku opráším tenhle topic. Někteří už tuhle otázku patrně vyřešili, ale mě v hlavě trápí pořád PS3 nebo Xbox? No, už jsem se patrně rozhodl pro PS3, protože s výhledem do budoucna má velice dobré parametry oproti Xboxu. Ale co mě nedá spát je CENA. Zajimavé, že na americkém trhu je PS3 80gb, 80!!! jen za necelých 600doláču! To je směšné s porovnání s evropou. U nás se stále pohybuje cena za60gb okolo 16tisíc..Problém je, že nemám žádne zkušenosti s e-shopem v americe. Tak bych se chtěl zeptat, dá se objednat zboží (ps3)? Amazon a jiné e-shopy mají distiburskou síť jen v americe a do vojenských základen. Uvažoval jsem, že bych kontaktoval FedEx, ale nejsem si jistý jestli to má nějakou cenu ... Máte někdo s tímhle zkušenosti??? Já nechcu dát ty takový balík Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Bigcry ... pak bych jedině okusoval kůru ze stromu, spal bych ve stanu na louce a myl se v potoce Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 G Kde jsou ty časy, kdy jsem byl u maminky a tatinka, nestaral se o inkaso ani o nájem ... Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:02

Určitě bude někdo kdo by ti tohle mohl sprostředkovat a nemusí to být zrovna firma...Já si třeba objednával přes jednoho příjemnýho pána z USA nůž a nebyli s tím potíže...Jen se skus více porozhlédnout ale nevím jaki to je z NTSC/PAL...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 14:45

Zifil napsal:
Tak trošku opráším tenhle topic. Někteří už tuhle otázku patrně vyřešili, ale mě v hlavě trápí pořád PS3 nebo Xbox? No, už jsem se patrně rozhodl pro PS3, protože s výhledem do budoucna má velice dobré parametry oproti Xboxu. Ale co mě nedá spát je CENA. Zajimavé, že na americkém trhu je PS3 80gb, 80!!! jen za necelých 600doláču! To je směšné s porovnání s evropou. U nás se stále pohybuje cena za60gb okolo 16tisíc..Problém je, že nemám žádne zkušenosti s e-shopem v americe. Tak bych se chtěl zeptat, dá se objednat zboží (ps3)? Amazon a jiné e-shopy mají distiburskou síť jen v americe a do vojenských základen. Uvažoval jsem, že bych kontaktoval FedEx, ale nejsem si jistý jestli to má nějakou cenu ... Máte někdo s tímhle zkušenosti??? Já nechcu dát ty takový balík Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Bigcry ... pak bych jedině okusoval kůru ze stromu, spal bych ve stanu na louce a myl se v potoce Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 G Kde jsou ty časy, kdy jsem byl u maminky a tatinka, nestaral se o inkaso ani o nájem ... Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Rolleyes

já se momentálně řídím podle toho, jestli si chci hrát Soul Calibur 4 s Yodou (X360) nebo s Darthem Vaderem (PS3) Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2giggle jinak opravdu taky uvažuju o koupi, už kvůli SH5, GTA4, GT5, MGS4, SC4, T6 a takhle bych mohl o next-gen hrách pokračovat... (ty naštěstí vycházejí vždy pro X360 i PS3, díkybohu)
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 15:15

pepazdepa:Máš dobrej vkus to teda smekám,ale dneska ty konzole nejsou jen o hrách...Je pravda že na X360 si nezahraješ Grand turismo a další,jenže 4-5 her nezachrání konzoli...PS3 má navrch už jen kvůli BlueRaye který myslím je i na X360 ale jen exerní (zatím)...Ale zase PS3 si na normální televizi nezahraješ ale většina stále ještě doma nemá HD televizi s obrazovkou jak plátno...Každého věc ale já jen můžu doporučit PS3 a to sem už měl skušenosi i s X360... Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 15:50

pepazdepa napsal:
Zifil napsal:
Tak trošku opráším tenhle topic. Někteří už tuhle otázku patrně vyřešili, ale mě v hlavě trápí pořád PS3 nebo Xbox? No, už jsem se patrně rozhodl pro PS3, protože s výhledem do budoucna má velice dobré parametry oproti Xboxu. Ale co mě nedá spát je CENA. Zajimavé, že na americkém trhu je PS3 80gb, 80!!! jen za necelých 600doláču! To je směšné s porovnání s evropou. U nás se stále pohybuje cena za60gb okolo 16tisíc..Problém je, že nemám žádne zkušenosti s e-shopem v americe. Tak bych se chtěl zeptat, dá se objednat zboží (ps3)? Amazon a jiné e-shopy mají distiburskou síť jen v americe a do vojenských základen. Uvažoval jsem, že bych kontaktoval FedEx, ale nejsem si jistý jestli to má nějakou cenu ... Máte někdo s tímhle zkušenosti??? Já nechcu dát ty takový balík Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Bigcry ... pak bych jedině okusoval kůru ze stromu, spal bych ve stanu na louce a myl se v potoce Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 G Kde jsou ty časy, kdy jsem byl u maminky a tatinka, nestaral se o inkaso ani o nájem ... Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Rolleyes

já se momentálně řídím podle toho, jestli si chci hrát Soul Calibur 4 s Yodou (X360) nebo s Darthem Vaderem (PS3) Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2giggle jinak opravdu taky uvažuju o koupi, už kvůli SH5, GTA4, GT5, MGS4, SC4, T6 a takhle bych mohl o next-gen hrách pokračovat... (ty naštěstí vycházejí vždy pro X360 i PS3, díkybohu)

Sakra, stejná krevní skupina Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2thumbsu . Mě ale na Xboxu bude chybet FFXIII a Tekken6. Soul Calibur 3 to je paráda. Nedám dopustit na Tekkena, ale Tekken 5 nemuze nikdy poskytnout tolik zabavy jako SC3 Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Yes Jo a nechybí ti tam Resident5? Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Evil No a právě u T6, FFXIII MGS4 si Xboxem zrovna jistý nejsem Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2wasntme
Žadného strejdu z ameriky nemám, proto jsem se chtě zeptat na zkušenosti s americkým e-shopem Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 16:07

Tak s tím FF13 jsi mě docela přesvědčil že si koupim PS3 (o T6 a MGS4 nemluvě). Bude se hezky vyjímat vedle mé PS2 Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Grin3
SC3 jsem nehrál (zato SC2 mám napařeno za několik lidí dohromady) a Resident Evil sérii nemám rád Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 G

ad Tekken 5 - co bys chtěl když se tam mlátí beze zbraní? Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 6 Feb 2008 - 16:15

pepazdepa napsal:
Tak s tím FF13 jsi mě docela přesvědčil že si koupim PS3 (o T6 a MGS4 nemluvě). Bude se hezky vyjímat vedle mé PS2 Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Grin3
SC3 jsem nehrál (zato SC2 mám napařeno za několik lidí dohromady) a Resident Evil sérii nemám rád Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 G

ad Tekken 5 - co bys chtěl když se tam mlátí beze zbraní? Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 2giggle
No, já RE začal hrát až s posledním dílem 4 a práda. Mile mě to překvapilo. Tekken má promkanější pohyb a lépe se dělaají comba, páč si system pamatuje navolenou kombinaci (kdyz rychle namačkáš combo, pak mužeš na zlomek vteřiny sledovat co se ti podařilo), ale SC to je prostě paráda, která jen tak neomrzí a charaktery mají něco co v Tekken nemá.
Xbox bez možnosti zkusit FFXIII nebo SC4 ...to prostě nejde. No a začínáme pomalu šetřit na PS3 Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 20:35

Hej shadow něco koukam že seš dost tupej co?Resident evil vychazí až v květnu 2008.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 8 Apr 2008 - 15:56

Harry napsal:
Hej shadow něco koukam že seš dost tupej co?Resident evil vychazí až v květnu 2008.

BOŽE!! Ty jseš debil. Tak se spletl ne?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 10 Apr 2008 - 20:01

Pyramida na něj XD
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 13 Apr 2008 - 11:44

Harry: Ha ha ha . . .
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeWed 23 Jul 2008 - 18:39

harry ty si nijaky divny druhym tu nadavaš a neviš kdy vide re 5 vyde se nevi kdy ale nejpozdějš do března 2009 tak prosim tichučko
Návrat nahoru Goto down
waggon
Registrovaný uživatel
waggon


Poeet p?íspivku : 3
Age : 41
Registration date : 11. 08. 08

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 11 Aug 2008 - 13:33

FF13 vychazi i na xbox, stejne jako RE5 a SC4
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 11 Aug 2008 - 15:52

K čemu jsou vlastně všecny ty konzole ( tedy aspoň Xbox a PS3 ), když všechny hry vycházej na obojí?
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 12 Aug 2008 - 9:18

Ano. Taky bych si nikdy XBOX ani předražený PS3 nekoupil. Hry jsou i na PC. Někdy jsou lepší na PC, někdy na Konzolích, ale často jsou na obojím.
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 12 Aug 2008 - 10:40

waggon napsal:
FF13 vychazi i na xbox, stejne jako RE5 a SC4

FF13 myslím vychází i na PC
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 12 Aug 2008 - 15:38

Rinter napsal:
waggon napsal:
FF13 vychazi i na xbox, stejne jako RE5 a SC4

FF13 myslím vychází i na PC

Bohužel, tato zpráva, která se vyskytla na mnoha českých a zahraničních serverech, a která mě zvedla ze židle, tedy že FF13 vyjde na PC. Není pravda! Poslední prohlášení Square, které vyšlo asi před 9 dny je, že FF13 na PC nechystají. Ale co stále můžem doufat... Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 10:48

jj na pc nikdy Silent hill1 nevišlo Ps3 už mimochodem mám hry jsou na tom ale dost špatné krátké a hratelnost neni dobrá jedině grafika playstation1 zůstane vždicky nejlepší Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 17 Aug 2008 - 15:46

Pyramid Head napsal:
jj na pc nikdy Silent hill1 nevišlo Ps3 už mimochodem mám hry jsou na tom ale dost špatné krátké a hratelnost neni dobrá jedině grafika playstation1 zůstane vždicky nejlepší Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Grin3

SH1 sice nikdy nevyšlo, ale emulovaná verze je bezproblému k sehnání, poupravéná na možnost instalace, takže se pak hraje bez cd a dá se praticky považovat za plnohodnotnou PC hru, až na to že nemá žádné požehnání od Konami... THX GOD 4 FANS Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 29 Aug 2008 - 21:44

pyramide na ps 3 su skvěle hry když umy vybyrat asi neumiš vybyrat ale nechcu tě uražet mgs4,uncharted,battlefield,heavenly sword ale to maš pravdu ta je dost kratka,burnout,skate,devil may cry 4,orange box a ten je dost dlouhy,ratchet a clank,pro milovniky rpg oblivion ale na ps 3 nejsou moc rpg zatim,resistencea ještě sem nijake určitě zapoměl
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 30 Aug 2008 - 10:09

Tak když už jich neni moc na PS 3, tak se daj vybrat i klenoty z PS 2 a jedna Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Wink3
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 30 Aug 2008 - 19:56

Ja mam PS3 a zatím nic moc, malo her Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 No
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Sep 2008 - 13:32

diky bohu mam ps3,je pravda ze je malo her,ale tak vyjde resident evil a silent hill 5 a bude hned co parit
Návrat nahoru Goto down
miragameczech
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 36
Registration date : 12. 05. 09

Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 12 May 2009 - 17:52

Na ps 3 nekupuju podobný hry,Hrajou se mi lépe na pc,na PS3 mám radší hry typu SKATE 2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plánujete koupit PS3 ?   Plánujete koupit PS3 ? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plánujete koupit PS3 ?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: