Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kombinace předmětů SH2 directors cut

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 17:40

Zdravím mám takový menší problém.Konečně jsem se dostal do nemocnice ale zbrzdil mě naprosto primitivní problém, a to ten že nemůžu zkombinovat vlas s háčkem.Dám inventář najedu na vlas a dám kombinovat ,ale už nemůžu najet na háček a spojit je .Jde je akorát použít samostatně.Už jsem v koncích prosím pomozte ocením každou radu Kombinace předmětů  SH2 directors cut Bloodcry
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 19:25

Zkusím ti poradit. Musíš to udělat tak, že oba ty předměty zkombinuješ a pak použiješ teprve ve chvíli, co budeš přesně stát na tom místě, kde je máš použít. Oni se totiž myslím nezkombinujou v inventáři dohromady.

Takže, udělej to tak, že příjdeš na to místo, co tam je ta věc, kterou pomocí těch dvou věcí musíš vytáhnout. Potom jdi do inventáře a označ jeden z těch dvou itemů. Pak dej combine a potom označ ten druhej. Oni se ti pak oba dva ukážou, myslím že na pravý straně obrazovky, ale budou samostatně vedle sebe. Pak už dej jenom use a mělo by to bejt.

Jestli si to ale dělal takhle a nešlo ti to, tak nevím jak jinak ti poradit.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 21:08

Spoilééééééééééééééér !!! Kombinace předmětů  SH2 directors cut G Kombinace předmětů  SH2 directors cut G
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 21:15

Co? Kombinace předmětů  SH2 directors cut Shocked2 Tohle přece není spoiler.
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 21:22

bomb napsal:
Co? Kombinace předmětů  SH2 directors cut Shocked2 Tohle přece není spoiler.

Kombinace předmětů  SH2 directors cut G Lol sorry, ja si to špatně přečetl, Kombinace předmětů  SH2 directors cut 3whaaa Omluva Kombinace předmětů  SH2 directors cut Lipsrsea
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeWed 31 Mar 2010 - 21:27

V pohodě. Kombinace předmětů  SH2 directors cut Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 16:42

Konečně jsem to vyřešil.Chyba byla v tom že jsem po označení prvního předmětu nezmáčkl ESC,trapný zásek.Ale i tak dík za pomoc Kombinace předmětů  SH2 directors cut Wink2
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 16:48

O důvod víc, proč je lepší vlastnit konzole :-P.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 16:57

Odjakživa jsem konzolář,ale právě že silent hill mám jen na PC(na PS2 sem ho nesehnal) tím byl asi spůsoben i můj problém s ovládaním. Kombinace předmětů  SH2 directors cut Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 17:24

Tak stejnej problém mám s SH3. Moc moc moc jsem si ho přál na PS2, až jsem to dostal na PC, na kterým jsem několik let neměl dostačující grafickou kartu a když jsem si nějakou koupil, tak to rozjedu na sotva střední detaily. Škoda no.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Kuba
Lying Creature
Kuba


Poeet p?íspivku : 20
Age : 31
Bydliště : Outer Heaven
Registration date : 22. 06. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 18:29

Zlaté konzole, u nich se nemusí řešit žádně hw požadavky a jiné problémy.
Ale co jiného zbývá když ne na PS2 tak aspon na PC.

PS:Nic proti pcčkařům. Kombinace předmětů  SH2 directors cut Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeThu 1 Apr 2010 - 20:19

Konzole, jsou hráčův ráj. Kombinace předmětů  SH2 directors cut G
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeFri 2 Apr 2010 - 9:59

hoši hoši
www.game2k.cz kamenný obchod je v brně, ale rozesílaj do celé republiky na PS i pc tam seženete všechno. že to zrovna nemaj na stránkách? Stačí jim zavolat, že sháníte to a to a oni se s vámi domluví - všechny SH mám odsud (jo jenom origins mám z bontonlandu)

jde o to že tyhle lidi skupujou hry i ze zahraničí (je to herní bazar, ale dávaj si sakra bacha co kupujou), takže si můžete objednat hry co v evropě třeba nevyšly

kruci měli by mi platit za to jakou jim furt dělám už skoro 3 roky reklamu Kombinace předmětů  SH2 directors cut Rolf

Konzole jsou parádní na fps, mlátičky, adventury; point-and-click adventury a strategie jsou lepší na pc (+ nejsou moc náročný na grafiku)

No vida zrovna tam mj na ps2 SH 2,3,4 a origns Kombinace předmětů  SH2 directors cut Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitimeFri 2 Apr 2010 - 11:53

Ale problém je v tom, že já ten SH3 na PC dostal na Vánoce. To jsem prostě nedokázal ovlivnit. Samozřejmě, že bych si koupil konzolovku, kdyby bylo na mě. Každopádně jsme už dost mimo téma, takže konec offtopicu!
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Kombinace předmětů  SH2 directors cut Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kombinace předmětů SH2 directors cut   Kombinace předmětů  SH2 directors cut Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kombinace předmětů SH2 directors cut
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Tatí...Pomoz mi !!!-
Přejdi na: