Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kolikrát dohráno???

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Kolikrát dohráno??? Empty
PříspěvekPředmět: Kolikrát dohráno???   Kolikrát dohráno??? Icon_minitimeTue 23 Mar 2010 - 19:05

Tak se pochlubte jak vás učarovala možna změna příběhu při dalším hraní...
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

Kolikrát dohráno??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolikrát dohráno???   Kolikrát dohráno??? Icon_minitimeWed 24 Mar 2010 - 22:45

No popravdě tuhle hru jsem si nekoupil,už kvuly tomu jak byla krátká.A konce se mi taky nelíbyli.Radši jsem se na to kouknul na youtube.Hra se vyvíjela dobře až ty konce to bylo strašny,bylo to takovy hrozně uspěchany jako kdyby to už chtěli honem honem vydat a nesrat se s tím,podle toho závěr hry taky vypadá. Kolikrát dohráno??? Furious3
Návrat nahoru Goto down
Arienai/Martina Long
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 2
Age : 23
Bydliště : Cheydinhal/New Sheoth
Registration date : 17. 07. 15

Kolikrát dohráno??? Empty
PříspěvekPředmět: Jednou a i to bylo mrhání mým volným časem   Kolikrát dohráno??? Icon_minitimeFri 17 Jul 2015 - 20:08

Viz. nadpis. O zbytku jsem si přečetla na netu, neměla jsem nervy a po zhlednutí videí ostatních konců jsem o nic nepřišla.
Pyramid Heade, dej si facku za pravopis.
Návrat nahoru Goto down
http://www.feministky.com/
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Kolikrát dohráno??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolikrát dohráno???   Kolikrát dohráno??? Icon_minitimeSun 26 Jul 2015 - 19:21

Dohrál jsem to jen jednou, protože na PC se to hraje s klávesnicí vážně špatně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kolikrát dohráno??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kolikrát dohráno???   Kolikrát dohráno??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kolikrát dohráno???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Shattered Memories-
Přejdi na: