Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011

Goto down 
+3
Mesalia
aldaris
pepazdepa
7 posters
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeWed 28 Oct 2009 - 18:00

Navštívil už někdo tento event? Hlodá mi ve hlavě červíček nápadu, že by se dalo přihlásit se Silent Hillem (a jinými hororovými hrami), přeci jen program Studny zdaleka nepokrývá celou šíři hororů.


Naposledy upravil pepazdepa dne Fri 16 Jul 2010 - 12:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeWed 28 Oct 2009 - 23:38

No vypadá to zajímavě...já se ale teď nemůžu na nic soustředit, na mě působí jen Rytiny.cz kde jsem vyhrál spisovatelskou soutěž a chystám se na další kolo. Už teď opět nervy jak s*ině.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 21:41

...jen tak mimochodem jsem minulý rok (2009) vyhrála v časopise Pevnost Lístky na tento 10-denní festival a jelikož se mnou nechtěl nikdo jet, tak jsem tam byla jen pár hodin sama, a když jsem po pár minutách zjistila jak to tam chodí tak musím říct, že FF vřele doporučuji. Obrosvský program každou hodinu v určitých místnostech ,a každý si tam přijde na své.... jen je důležité tam nejet sám a seznámit se tak lépe s ostatními.....proto, kdyby se tam náhodou rozhodl někdo z VÁS tento rok jet ...dejte mi vědět..."Will be FUN! " Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 21:45

Mesalia napsal:
...jen tak mimochodem jsem minulý rok (2009) vyhrála v časopise Pevnost Lístky na tento 10-denní festival a jelikož se mnou nechtěl nikdo jet, tak jsem tam byla jen pár hodin sama, a když jsem po pár minutách zjistila jak to tam chodí tak musím říct, že FF vřele doporučuji. Obrosvský program každou hodinu v určitých místnostech ,a každý si tam přijde na své.... jen je důležité tam nejet sám a seznámit se tak lépe s ostatními.....proto, kdyby se tam náhodou rozhodl někdo z VÁS tento rok jet ...dejte mi vědět..."Will be FUN! " Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 2thumbsu

Možná bych jel, mají tam občas docela zajímavé přednášky.
Návrat nahoru Goto down
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Apr 2010 - 22:30

beru tě za slovo. Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeSun 18 Apr 2010 - 12:48

mmm....mohli bysme udělat nějakou monstrózní přednášku o ději SH Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeSun 18 Apr 2010 - 12:55

g.schreiber napsal:
mmm....mohli bysme udělat nějakou monstrózní přednášku o ději SH Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2
Hideout kdysi na FF něco podobného organizoval a nedopadlo to zrovna slavně. I když SH má i filmovou podobu, takže by to nějaké lidi mohlo přitáhnout. No zkusit to můžete...
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 7:45

g.schreiber napsal:
mmm....mohli bysme udělat nějakou monstrózní přednášku o ději SH Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2
Aby to ale lidi bavilo, kompletní přednáška o Silent Hillu by mohla zabrat několik hodin Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 8:04

A myslíš, že Metal Gear ne? Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 G
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 14:07

Sol!d_Sn@k3 napsal:
A myslíš, že Metal Gear ne? Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 G
Možná, ale to neznám Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 2err
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 17:29

Sice OT, ale já se prostě neudržím!!! JAKTOZE NEZNAS METAL GEAR SAGU???!!! Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Bloodcry Je to jednak taky od Konami a hlavně to inspirovalo tolik her, že už žádná jiná taková nikdy nebude! Příběh je tam vůbec nejobsáhlejší, co se herního světa týče...Uf, muselo to jít ven. Pokračuje v diskuzi Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2 .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 18:27

MGS smrdí...A Naked Snake měl druhou část filmu s Philantrophers legacy celý MGS3 schovanou v pr*eli,proto tak divně chodil...A taky proto měla Eva na konci jen falešný film a Ocelot měl pravou půlku...Raiden forever,we love MGS2 (Big Shell část)... Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 2err
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 19:01

Jsme offtopic, není to Philantropers, ale Philosopher's legacy a Raiden je cool tak jako tak Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 2thumbsu .
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeMon 19 Apr 2010 - 19:19

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Sice OT, ale já se prostě neudržím!!! JAKTOZE NEZNAS METAL GEAR SAGU???!!! Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Bloodcry Je to jednak taky od Konami a hlavně to inspirovalo tolik her, že už žádná jiná taková nikdy nebude! Příběh je tam vůbec nejobsáhlejší, co se herního světa týče...Uf, muselo to jít ven. Pokračuje v diskuzi Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Wink2 .
Tak jestli to nevyšlo na pc, tak to neznám Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Jul 2010 - 12:01

Tak já to tu opět oživím, skončil nám nejnovější Festival Fantazie, jehož program mi začíná lehce zapáchat zatuchlinou, je potřeba ho oživit, čili mám nápad.

Uděláme program na Festival Fantazie, uděláme, protože to mimo jiné bude i perfektní příležitost k uspořádání jakéhosi "srazu". Nepředpokládám, že by nám program vyšel na celý festival, ale minimálně 2 celé dny by se daly pokrýt.

Přejmenoval jsem tento topic a rád bych využil lehce se zvednuvší aktivity fóra (ač mnoho z ostatních je právě na brigádě, v práci nebo na dovolené, zkrátka daleko od počítače), že by se dal zorganizovat po kouskách program.

Rád bych, aby se všichni, VŠICHNI uživatelé, kteří si tento topic přečtou, vyjádřili (prosté "přišel bych se na vás podívat" bohatě stačí), ale můžete pochopitelně napsat nápady na části programu, přeci jen, toto je české centrum SH komunity, nepředpokládám, že všichni budou hrrr chtít dělat přednášky (to část redakce), ale určitě je něco, co by rádi viděli a momentálně nemůžou. Třeba SH1 česky nebo SH1 hrát vůbec. Nebo nejnovější Homecoming kvůli slabému PC.

Skutečně, fantazii (heh, od toho je to přeci festival FANTAZIE) se meze nekladou, je toho spousta a jen několikaminutovým brainstormingem, jsem promyslel, co by se dalo dělat. Pochopitelně záleží dost na technice, budou nejspíš potřeba větší reproduktory a dataprojektor, ale třeba nějaký hodný fanoušek zde zapůjčí.

Už tu byla zmíněna kompletní zápletka Silent Hillu, jasně, proč ne. Nejlépe doprovázena ukázkami scén z her. Poté to sepíšu do bodů, tento příspěvek by měl sloužit coby rozcestí. Podobně třeba kompletní historie Silent Hillu. Čili

- kompletní zápletka Silent Hillu - tady si myslím, že by se ujali g.schreiber a aldaris, ale opět, není to tesané do kamene
- kompletní historie Silent Hillu - až to dopřekládám, radši bych to přenechal někomu jinému, nedohrál jsem Homecoming, nehrál jsem Shattered Memories, asi bych mluvil bludy
- kompletní tvorba Akira Yamaoky - tady už budu já, ještě by se mohl zapojit Sareavok, hráč na kytaru, já tu mám jeho kompletní diskografii, čili o kvalitní poslech by bylo postaráno, tuším tam byl SoundtraCon, tak pozvat někoho z toho
- Let's Play Silent Hill X hezky česky a naživo - já, doneste mi díl SH a já ho projdu, dřív či později :-D Ideálně s mikrofonem u diváků a s komentáři následně nahrát na web
- volný počítač/TV k vyzkoušení různých dílů SH
- promítání SH filmu - mám ho v HD, je tam i kino pod záštitou studna.net, tak by nás třeba nechali si to tam pustit
- SH kvíz/riskuj/chcete být milionářem - o věcné ceny (levné ;-) ) a neutuchající slávu mezi českými SH fanoušky
- příběh Lisy Garland - miky200 ze Slovenska by mohl přijet a povědět nám něco
- pouštění bonusových materiálů - mám jich tu nespočet, to by taky vydalo na dost dlouho
- přednáška o architektuře města, o jeho pamětihodnostech, rozebrání historických míst s mapou

A tak dále a tak dále a tak dále, jsem si jist, že VY toho vymyslíte ještě víc a že nakonec budeme muset ještě něco škrtat, protože budeme mít příliš málo času a nestihne se všechno. :-D

Takže směle do toho, ať je to hotovo!
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Jul 2010 - 12:45

Co bude za rok vážně nevím, ale rád bych se zůčastnil. Klidně i na straně organizace:). Budu kupovat notes, takže do herny bych mohl něco sám zařadit. Taky PSP tituly by mohly být hratelné, jelikož vím, jak převést obraz na monitor a z něj pak na TV či projektor. Klidně bych i rád obstaral tu herní část. Origo mám SH2 a 4 pro PS2, SH3 pro PC a SHO pro PSP. Ale časem si dokoupím SM a určitě i SH1. SH5 uvažuju, že koupím pro PS3. Konzole mám od PS1 přes PS2, PSP až po PS3 (kterej teda bude až za týden no), takže by neměl být v tomhle problém. Akorát bych se bál, že mi to někdo zčoří:-D.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Jul 2010 - 19:58

No ale pribeh by som mohol rozpravat s G.shreber len aby ma doplnovala len ak by súhlasila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitimeFri 16 Jul 2010 - 19:58

Miky200 napsal:
No ale pribeh by som mohol rozpravat s G.shrieber len aby ma doplnovala len ak by súhlasila.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
Sponsored content





Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011   Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill Con na Festivalu Fantazie 2011
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Silent Hill: Downpour - Pre TGS 2011 gameplay video

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: