Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Policista Gucci

Goto down 
+5
skazatoN
monsieur
Shadow Follower
pepazdepa
Lenne
9 posters
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 10:26

Stejně jsem nepochopila (a teď to vypadá, že já jen tady nechápu celý film Very Happy , ale není to tak) jak to ,že ten policista byl i po tolika letech tak mladý od doby co upálili Alessu se vůbec nezměnil, ale po tom,když tam teda u toho byl,musel všechno vědět, co se tam tenkrát odehrálo, tak proč to manželovi od Rose ??? Jaké jsou vaše názory?


Naposledy upravil dne Sun 19 Nov 2006 - 11:17, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeMon 28 Aug 2006 - 10:32

už si ten film musím stáhnout...pamatuju si z toho filmu skoro všecko, ale na Gucciho si jen matně vzpomínám Sad až ho uvidím znova, napíšu víc...

A neupálili Alessu před sedmi rokama? Já už kvůli tobě taky vím kulový Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeTue 29 Aug 2006 - 21:51

Myslím si,že vliv stárnutí na jeho zjevu je vzhledem k časovému úseku zanedbatelný (muži nestárnou Razz ),ale do případu s Alessou byl asi osobně zainteresován,o čemž svědčí i vypálené jizvy na jeho dlaních (od rozpáleného roštu,ze kterého jako policajt musel Alessu sundat?). Zjevně se ale nechtěl v těchto věcech pitvat,o čemž svědčí i to,že "vyhostil" i Roseina manžela (jmenovala se Rose? Já si to nějak nepamatuju),když do toho začal moc šťourat. Pravděpodobně moc dobře věděl i to,že se v Silent Hillu dějí trošku podivné věci...

Ale je fakt,že ačkoliv jsem film shlédnul dvakrát,nějak moc si ho nepamatuju. Budu muset jít potřetí a nečumět jen na prostředí a porovnávat ho se hrou,ale sledovat trochu i detaily Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeTue 29 Aug 2006 - 22:03

Mě se zdá,že v tom filmu bylo řečeno,že se to stalo před třiceti lety,což už je pěkná řádka let, a on vypadal pořád stejně Rolling Eyes možná v tom byl zapletenej,ale nechápu proč to teda neřekl Christopherovi, aby mu třeba pomohl... Suspect a právě to, že když se do toho "temného" Silent Hillu dostali všichni ti obyvatelé,tak proč né on? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeTue 29 Aug 2006 - 22:05

možná se to všechno dozvíme ve dvojce Wink Ale asi to shlédnu ještě jednou,docela si mi nasadila brouka do hlavy Smile
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeThu 31 Aug 2006 - 10:57

Shadow Follower napsal:
možná se to všechno dozvíme ve dvojce Wink Ale asi to shlédnu ještě jednou,docela si mi nasadila brouka do hlavy Smile
Hm..ve dvojce,docela už se na ni těším, teda jestli bude,ale nejspíš jo,mohli by to udělat podle Silenta 2 ,ale už by tam moc nemuseli měnit ty postavy..no necháme to na nich, podle mě je v tom filmu více indicií a takových těch nejasností,nad kterými člověk musí přemýšlet,ostatně tak jako u každého Silent Hilla. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeThu 31 Aug 2006 - 13:43

taky doufám ve film podle SH2 - ten splňuje všechny aspekty hollywoodského filmu - love story na pozadí temných událostí podbarvena ohrožením života na místě, které snad ani není na této planetě.

neměnil bych postavy, jen akorát škoda že vytáhli trumf (PH) už v 1. filmu, neznalci série budou asi jaksi zmateni Policista Gucci Yay jejich problém
Návrat nahoru Goto down
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeSat 25 Jul 2009 - 17:45

Lenne napsal:
Mě se zdá,že v tom filmu bylo řečeno,že se to stalo před třiceti lety,což už je pěkná řádka let, a on vypadal pořád stejně Rolling Eyes možná v tom byl zapletenej,ale nechápu proč to teda neřekl Christopherovi, aby mu třeba pomohl... Suspect a právě to, že když se do toho "temného" Silent Hillu dostali všichni ti obyvatelé,tak proč né on? Shocked

On se tam nedostal, protoze jak rikal "demon" ve meste zili i dobri lide a ti byli ty reality temnyho SH usetreny... Aspon tak sem to pochopil z filmu ja...
Návrat nahoru Goto down
skazatoN
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Registration date : 07. 07. 10

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeTue 20 Jul 2010 - 19:58

Alessa povedala : V silent hille zili aj dobry ludia ako ty rose , cize policajt bol dobry, aj rose je dobra tak preco sa do silent hillu dostala rose a ten policajt nie ?
Návrat nahoru Goto down
Dark Valeria
Lying Creature
Dark Valeria


Poeet p?íspivku : 42
Age : 36
Bydliště : Praha
Registration date : 16. 07. 09

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeWed 4 Aug 2010 - 10:08

Lenne napsal:
Mě se zdá,že v tom filmu bylo řečeno,že se to stalo před třiceti lety,což už je pěkná řádka let, a on vypadal pořád stejně Rolling Eyes možná v tom byl zapletenej,ale nechápu proč to teda neřekl Christopherovi, aby mu třeba pomohl... Suspect a právě to, že když se do toho "temného" Silent Hillu dostali všichni ti obyvatelé,tak proč né on? Shocked

taky sem se nad tim pozastavila...
Pritele napadlo ze treba mu bylo dano mladi protoze ji zachranil...
Policista Gucci G Policista Gucci G
Návrat nahoru Goto down
http://theyautjagirl.deviantart.com/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: No   Policista Gucci Icon_minitimeSat 14 Aug 2010 - 15:42

Rose se temnému Sillent Hillu nevyhla protože 1) do něj úmyslně šla 2)démon ji potřeboval. Gucciho případ vyřešil Monsieur. Stárnutí- za těch 30 let nezestárl snad nikdo ze Silent hillu, třeba je to součást kletby, s lidmi se zastavil čas, aby trpěli, byli rozsekáni a nedostalo se jim úlevy v podobě přirozené smrti.
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeSat 14 Aug 2010 - 17:41

S tím stárnutím...

Tam bych to moc nehrotil, řekl bych že to tvůrci akorát trochu nedomysleli, nic jiného bych v tom neviděl. Policista Gucci Wink2
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeSun 22 Aug 2010 - 1:44

Frankie8 napsal:
S tím stárnutím...

Tam bych to moc nehrotil, řekl bych že to tvůrci akorát trochu nedomysleli, nic jiného bych v tom neviděl. Policista Gucci Wink2

nebo jim došel make-up a umělé vrásky a doufali že si toho nikdo nevšimne... Policista Gucci 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
SayuriIrino
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 29
Registration date : 06. 04. 12

Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitimeFri 6 Apr 2012 - 12:30

skazatoN napsal:
Alessa povedala : V silent hille zili aj dobry ludia ako ty rose , cize policajt bol dobry, aj rose je dobra tak preco sa do silent hillu dostala rose a ten policajt nie ?

Rose se do Silent Hillu dostala protože se tam chtěla dostat a protože jí tam přivedla Alessa. "Do Silent Hillu se může dostat jen ten kdo ho opravdu hledá." Mám pocit že to tam někde zaznělo nebo to prostě někde bylo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Policista Gucci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Policista Gucci   Policista Gucci Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Policista Gucci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Historical Society :: Silent Hill (2006)-
Přejdi na: