Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pochopil ten příběh někdo úplně?

Goto down 
+6
Karambit
Sparito
g.schreiber
aldaris
Sol!d_Sn@k3
jamessunderland
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 11:02

Noční výlet klidně, ale určitě ne doprostřed jezera. Pochopil bych, kdyby to byl nápad malého kluka, ale dospělého chlapa???? Bylo by lepší ho vzít do nočního lesa, ale na vodu???
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 11:45

V lese by zase spadl do nějaké díry nebo ho zabilo divoké zvíře. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 12:06

Rick Deckard napsal:
V lese by zase spadl do nějaké díry nebo ho zabilo divoké zvíře. Very Happy
Nebo by spadl do bažiny Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Wink3 Ale bylo by to soudnější, ten les, než v noci na jezero.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 12:09

aldaris napsal:
Noční výlet klidně, ale určitě ne doprostřed jezera. Pochopil bych, kdyby to byl nápad malého kluka, ale dospělého chlapa???? Bylo by lepší ho vzít do nočního lesa, ale na vodu???

Proč ne na vodu? Já bych třeba do lesa nešla... No ale uvědom si, že Alex tehda nebyl kdovíjak dospělej, vždyť ve hře je mu údajně jen 22 (ikdyž vypadá na 30) takže ven rok dva zpět a bavíme se o s těží dospělým cápkovi, co má pochroumanej svět kvůli rodičům :_)
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 14:19

Co je k nepochopení na tom že si večer vyjeli na jezero?No a?
Taky to mohli udělat jak s lesem,tak s čímkoliv jiným.Už zacházíte moc do morku kostí.To je jako proč Travis řídil tahač v Silent Hill Origins.
Je to tam jen tak aby to nějak vypadalo...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 15:39

No že jet v noci na jezero s malým klukem, je dost riskantní, právě kvůli utopení. A Alex by ve svých letech už mohl domýšlet možné následky Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 17:22

Jako jo,ale podle mě to nemá totálně žádnej význam.Lidi co to vyrobily nad tím beztak ani nepřemýšleli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 18:22

J0ker napsal:
Jako jo,ale podle mě to nemá totálně žádnej význam.Lidi co to vyrobily nad tím beztak ani nepřemýšleli Very Happy
A to je právě chyba Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Wink2 Nad SH se musí přemýšlet, během tvorby, hraní a hlavně i po hraní. A co se SH týče, jsem dost velkej puntičkář, proto mi zkrátka tahle scéna nesedí.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 6 Aug 2011 - 21:56

no jo ale zas nervovat kvůli příspěvkům, co jsou o ničem, je taky jenom na oko?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 1:12

SandyShepherd napsal:
no jo ale zas nervovat kvůli příspěvkům, co jsou o ničem, je taky jenom na oko?
Co myslíš konkrétně?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 4:32

Moje pojetí pochopení proč na vodu a tvoje dušování, že les by byl pochopitelnější ;_)

Prostě rozvíjíme myšlenky :_D A travis řídil kamion protoože je to jeho povolání ;_D
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 10:37

SandyShepherd napsal:
Moje pojetí pochopení proč na vodu a tvoje dušování, že les by byl pochopitelnější ;_)

Prostě rozvíjíme myšlenky :_D A travis řídil kamion protoože je to jeho povolání ;_D
Já jen napsal že to je nesmysl, les mě prostě napadl jako lepší alternativa, než půlnoční jezero, pod kterým leží záhadně potopená výletní loď. To by asi Joshuovu fobii moc nevyléčilo Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Wink2 Jestli jsi to pochopila jako nějaký cholerický výlev, tak je škoda, žes tu nebyla před cca 3 lety, to se tu děly věci Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 10:42

Vůbec jsem to nepovažovala za psycho-cholerický výlev :_DDD Ale přišlo mi vtipný, že ve foru, kde se logicky má různě diskutovat někdo napíše, že zabíháme moc do detailů :_DDD Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 2giggle
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 10:58

SandyShepherd napsal:
Vůbec jsem to nepovažovala za psycho-cholerický výlev :_DDD Ale přišlo mi vtipný, že ve foru, kde se logicky má různě diskutovat někdo napíše, že zabíháme moc do detailů :_DDD Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 2giggle
Moment, to já nenapsal Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Yes To neřeš, mě nedávno kdosi napsal, že podle mého názoru je nový SH zbytečný, protože nemám konzoli a nemůžu si ho zahrát Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Grin3 Ta blbost mě napřed nadzvedla, jak někdo může takovou kravinu vyplodit a pak strašně rozesmála. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Rolf Pravý důvod je, že už nevěřím všem těm novým tvůrcům SH. Ale kdoví, třeba budu příjemně překvapen. Nikdo na světě už nikdy nevytvoří takový klenot jako byl SH2. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 11:06

Já ale neřekla, žes to psal :_DDD

SH2 je prostě jedinečná.
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 14:45

aldaris napsal:
SandyShepherd napsal:
Vůbec jsem to nepovažovala za psycho-cholerický výlev :_DDD Ale přišlo mi vtipný, že ve foru, kde se logicky má různě diskutovat někdo napíše, že zabíháme moc do detailů :_DDD Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 2giggle
Moment, to já nenapsal Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Yes To neřeš, mě nedávno kdosi napsal, že podle mého názoru je nový SH zbytečný, protože nemám konzoli a nemůžu si ho zahrát Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Grin3 Ta blbost mě napřed nadzvedla, jak někdo může takovou kravinu vyplodit a pak strašně rozesmála. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Rolf Pravý důvod je, že už nevěřím všem těm novým tvůrcům SH. Ale kdoví, třeba budu příjemně překvapen. Nikdo na světě už nikdy nevytvoří takový klenot jako byl SH2. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Bloodth2

A pořád taky na tom trvám. Protože jsi žádný z těch nových dílů nehrál, tak tvůj názor je jen založený na tom, co se dočteš někde jinde nebo zhlédnutím nějakého vide na youtube. Prostě to pak nemáš z vlastní hlavy. Tak proč by jsi měl hrát další díly, když máš až fanatické předsudky vůči novým dílům? Viz tady budeš řešit, že jít večer do lesa by dávalo lepší smysl než se projet na loďce.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 7 Aug 2011 - 16:30

Jo tos byl ty Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Grin3 Koukám, že s tím lesem jsem asi píchl do vosího hnízda Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Rolleyes Končím diskusi a budu se utápět ve svém fanatismu. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Aug 2011 - 3:24

Nechci tu dělat zle, ale popravdě... Každej díl SH má něco do sebe (snad mimo tu kravinu Shattered Memories)... Copak důvod obětování dětí z klanů zakládajích rodin Shepherd´s Glen, aby se mohli odloučit od Řádu a onoho "boha" není originální? Když pominu výše zmiňované SM, tak můj názor je, že nejhorší díl je 3ka... příběh mně oslovil jediným - znovuzrozením Cheryl a následného souboje těch dvou vnitřních já v Heather, ale to je asi tak všechno. SH2 má nejlepší příběh a děj, ale v poslední době se začínám dost sžívat s Alexem. A kdo tvrdí, že Homecoming trpí citovou ztrátou, tak to je kravina. V Homecomingu je tolik emocí, že to místy dělá dojem, že jsou hrané, ale opak je pravdou... A každá z postav má určitou vlastnost, kterou představuje jako její ztělesnění.
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 8 Aug 2011 - 18:46

To jo,ale je tu další střed zájmů.Já nenávidím Homecoming a miluju Shattered memories :-)
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 10:52

J0ker napsal:
To jo,ale je tu další střed zájmů.Já nenávidím Homecoming a miluju Shattered memories :-)

Určitě, ale nebudu ti to nějak vyvracet ;_) Mně prostě SM vůbec neoslovilo a nějak jsem ani nechápala ty endingy jako je Drunk Daddy :_D jsem z toho byla mimo mísu, ale prostě pro mně je storyline SH2 nej a SH5 je prostě dobrá, co se hlavního hrdiny týče. Každej jsme jinej, ale nemám ráda, když někdo argumentuje jednou a tou samou věcí dokola, co jsem viděla u debaty k Homecomingu. Přišlo mi, jakoby tu hru hrál nebo jen shlídnul jeden z těch lidí a zbytek už jenom mlel blbosti okolo. Nejvíc mně asi dostala hláška o tý ztrátě emocí .... nad tím jsem se srdečně zasmála. Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
J0ker
Wall Man
J0ker


Poeet p?íspivku : 220
Age : 32
Registration date : 30. 05. 10

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 12:33

V pořádku,já ti to taky vyvracet nebudu.Mě se na Homecomingu nelíbila přílišná obtížnost a moc akce.Ale jinak souhlasím stím,že tam Emoce jsou.Sice nevím kdo napsal že tam emoce nejsou ale asi se spletl :-)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 13:08

J0ker napsal:
V pořádku,já ti to taky vyvracet nebudu.Mě se na Homecomingu nelíbila přílišná obtížnost a moc akce.Ale jinak souhlasím stím,že tam Emoce jsou.Sice nevím kdo napsal že tam emoce nejsou ale asi se spletl :-)
Jo tak to máme stejný názor.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 14:30

Myslím, že to byla G.Schreiber... nojop.... já prostě miluju tuhle úvodní scénu...
Ten ~Alexův ~ hlas.... miluju ten dabbing... nejlepší dabbing u hry jakej jsem kdy slyšela... "Where am I, man?!" nejlepší hláška...
Návrat nahoru Goto down
Sparito
Wall Man



Poeet p?íspivku : 263
Age : 44
Registration date : 27. 12. 07

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 14:33

SandyShepherd napsal:
J0ker napsal:
To jo,ale je tu další střed zájmů.Já nenávidím Homecoming a miluju Shattered memories :-)

Určitě, ale nebudu ti to nějak vyvracet ;_) Mně prostě SM vůbec neoslovilo a nějak jsem ani nechápala ty endingy jako je Drunk Daddy :_D jsem z toho byla mimo mísu

Ty konce jsou video záznamy pořízené malou Cheryl. A představují její vzpomínku, jak si pamatuje svého otce. Takže buď to byl ožrala, podváděl ženu atd. Navíc žádný z těhle konců se ani nevylučuje, takže mohl být uplně všechno dohromady. Jen Cheryl si ho nejvíce pamatuje pokaždé z té jedné stránky.
Návrat nahoru Goto down
SandyShepherd
Insane Cancer
SandyShepherd


Poeet p?íspivku : 136
Age : 32
Bydliště : Shepherd´s Glen, Silent Hill
Registration date : 05. 08. 11

Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 9 Aug 2011 - 15:52

Rick Deckard napsal:

Ty konce jsou video záznamy pořízené malou Cheryl. A představují její vzpomínku, jak si pamatuje svého otce. Takže buď to byl ožrala, podváděl ženu atd. Navíc žádný z těhle konců se ani nevylučuje, takže mohl být uplně všechno dohromady. Jen Cheryl si ho nejvíce pamatuje pokaždé z té jedné stránky.

Jop, díky za vysvětlení, protože já ze SM jsem byla totálka mimo... Možná to bylo i tím, že jsem to pořádně nevnímala. Ale to jedno :_)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pochopil ten příběh někdo úplně?   Pochopil ten příběh někdo úplně? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pochopil ten příběh někdo úplně?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: