Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Resident Evil

Goto down 
+18
Akira
Sol!d_Sn@k3
Sparito
Hesi
g.schreiber
Eileen
travis
bobulky
čermi
vatiell
Dominno
Sareavok
aldaris
mastersko
Rinter
Shadow Follower
pepazdepa
Lenne
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:32

Resi je jen o jiném strachu...myslím...
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 22:01

Ty onlinovky jsou dvě a ta druhá už má podporu online i v evropě. Jmenuje se to Resident Evil Outbreak: file 2
A kdyby nebylo Resi tak bych nikdy nevěděl že existují hororové videohry (takže i Silent)...to byly časy, to jsem ještě vážil jako slon a nosil brýle Smile
Resi 4 rulez, Leon je kořen Smile
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:48

Resi je resi ale Silent je lepší...A taky se zapomíná na Forbiden siren a etě to jak ty holky chodili po baráku a fotili duchy,to byla pecka ale už nevím název...
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 9:19

Dominno napsal:
Resi je resi ale Silent je lepší...A taky se zapomíná na Forbiden siren a etě to jak ty holky chodili po baráku a fotili duchy,to byla pecka ale už nevím název...

Project Zero
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 13:25

vatiell napsal:
Dominno napsal:
Resi je resi ale Silent je lepší...A taky se zapomíná na Forbiden siren a etě to jak ty holky chodili po baráku a fotili duchy,to byla pecka ale už nevím název...

Project Zero

neboli Fatal Frame Smile
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 14:19

Přesně,to bylo fest dobre...A fajn nápad že tam chodíte s mladou borkou která neumí pužívat zbraně a nesloužila u mariňáků...Prostě obyčejná holka a nadpřirozeno...Nic proti hrám typu devil may cry protože to mám hodně rád jako hardcore zábavu ale Dante je možná až moc přemachrovaný i když celá ta hra je o stylu ničení démonů ale podle mně sou hry děsivější když hrajete za "normální" lidi kteří se dostanou do "pekla" protože hrát za někoho kdo je nějak speciálně trénován a umí zvládat různé bojové situace už není ono...Podle mně teda...
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 20:01

Dominno napsal:
Přesně,to bylo fest dobre...A fajn nápad že tam chodíte s mladou borkou která neumí pužívat zbraně a nesloužila u mariňáků...Prostě obyčejná holka a nadpřirozeno...Nic proti hrám typu devil may cry protože to mám hodně rád jako hardcore zábavu ale Dante je možná až moc přemachrovaný i když celá ta hra je o stylu ničení démonů ale podle mně sou hry děsivější když hrajete za "normální" lidi kteří se dostanou do "pekla" protože hrát za někoho kdo je nějak speciálně trénován a umí zvládat různé bojové situace už není ono...Podle mně teda...

JJ...Project je geniální...a to píšeš o jedničce ony to jsou tři díly...dvojka (Crimson Butterfly) je podle mě nejlepší. a hrál si taky třebas Haunting Ground? Taky kvalitní survival...
Ale Dante rulez...je to kořeň
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 21:12

Tak jakože Devil may cry minimálně natchne všechny příznivce Japonska a pro hardcore pařany je tam i mod hard nebo Dante must die a to je pak maras,skuste to projet jen třeba na hardu a pak si můžete říct že jste vrcholový hráč...Teda nic proti těm na PC kteří valí CSko protože tam by mě zabíjeli hned i když mám Devil zvládnutý na i na Dante must cry...Prostě to skuste...
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeTue 18 Sep 2007 - 22:13

Resident je kultovni serie kterou žeru stejne jako Silent Hill...video z RE5 je neskutečný...už 4 byla výborna ale video z 5 me posadilo na zadek s otevrenou drzkou...taky vam to pripomelo skvelej zombie horor Usvit mrtvích?
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeFri 21 Sep 2007 - 18:44

Nedávno jsem začal hrát RE4 a docela mě to chytlo...
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 8:31

Úsvit mrtvých je pěkná trapárna...Resident Evil - Stránka 2 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:24

usvit je dobrej...lepsi nez ten dil potom...ted nevim nazevjak tam i strilej zombie
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:45

Dobrej... propadák
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:58

o kterém se bavíme? o staré Romerově verzi nebo o verzi Zacka Snydera z cca 2004? Resident Evil - Stránka 2 Wink2

jinak jestli máte rádi zombie, tak doporučuju Soumrak Mrtvých/Shaun of the Dead (to je spíš parodie)
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 12:00

o Snyderove verzi...me se teda líbí...a jeste 28 dni poté...to je taky krutý...víte že bude pokračování?
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 18:34

Z psycho-hororů můžu doporučit např. sedm nebo Saw... Dobrý je rovněž Jákobův Žebříček:blth:
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSun 23 Sep 2007 - 13:05

jakubuv žebřik to je psycharna uplne nejvetši...celkem i hnusnej film...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSun 23 Sep 2007 - 14:28

čermi napsal:
jakubuv žebřik to je psycharna uplne nejvetši...celkem i hnusnej film...
To jsem neviděl. O čem to je?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSun 23 Sep 2007 - 19:09

jak to vysvetlit?veteran z valky kterej ma po letech naky psycho stavy a vidi kraviny jelikoz je na lsd co do tech vojaku napichala armada...jelikoz sem papir taky sezral tak se ani nedivim Smile
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeMon 24 Sep 2007 - 10:10

V Jakubově 6ebříku je spousta symbolů později použitá v Silent Hillu...samotni Team Silent přiznali, že se filmem inspirovali...
Například zastávka metra na začátku se jmenuje přesně jako ta, odkud jede Heather ve trojce. Ten film je dobrej...
28 dní je super a pokračování 28 týdnů poté bude brzo v kinech...
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeMon 24 Sep 2007 - 14:58

vatiell napsal:
V Jakubově 6ebříku je spousta symbolů později použitá v Silent Hillu...samotni Team Silent přiznali, že se filmem inspirovali...
Například zastávka metra na začátku se jmenuje přesně jako ta, odkud jede Heather ve trojce. Ten film je dobrej...
28 dní je super a pokračování 28 týdnů poté bude brzo v kinech...
Tak to se po tom asi podívám...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeSat 29 Sep 2007 - 10:33

jj taky se těším...doufám že to nebude jako Land of the Dead...sem si to koupil sice jen za 2 libry ale i tak je to blbost...
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 18:05

ja vam napišu sve dojmy resident evil 1 mě vubec nebavil hral sem ale až rok 2007, resident evil 2sem hral 5 minut nemohl sem se dostat přes ten kamion na začatku,resident evil 3 sem dohral ale s čitama ,resident evil survivol hral sem tak asi 30 minut a bylo to dost divny apak sem hral resident evil 4 a tu sem dohral bez cheatu uplny mazec ated vyhazi 5 a už se těšim jak male děcko muj největši faforit na rok 2008
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeThu 13 Nov 2008 - 23:13

Resident je skvela hra a mam radsej skor tu 4 ako prve diely,no a tesim sa na 5 co ted vyjde
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitimeFri 28 Nov 2008 - 0:24

Resident 1, 2, 3 jsou naprosté klasiky...code veronica taky nebyl špatný, s remakem a nulou jsem nikdy neměla tu čest (u remaku mě to mrzí - po.raná exkluzivita nintendu Resident Evil - Stránka 2 Evil3 )...4ka je perfektní díl, ale už to není starej dobrej resi - je to moc akční a ta absence pocitu "střílet nebo utíkat?" mi tu docela chybí...už to hold není ten resik jako dřív...prostě RE 1,2,3 ...ale na druhou stranu Silent je Silent...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Resident Evil - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Resident Evil   Resident Evil - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Resident Evil
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Resident Evil 1 a 2
» The Evil Within

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: