Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SHH- PC problém

Goto down 
+5
miro83
Nero
Laddys
Vlastik80
kweq
9 posters
AutorZpráva
kweq
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 38
Registration date : 16. 11. 08

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 14:54

Ahoj mám SHH na PC,ale zlobí mi u toho zvuk a některé cutscenes.A v tomhle stavu se hra opravdu nedá hrát.Máte někdo stejný problém?Někde jsem se dočet,že je to způsobený jednojádrovým procesorem, že hra potřebuje dvoujádro.To je ale pěkně na hovno, protože jednojádrovej procesor v dnešní době používá ještě dost lidí.Tak doufám, že vydají nákej patch.Nemám prachy na to abych si kupoval novej procesor : ( Navíc tohle je jediná hra u který mám vážnej problém.Hry jako COD5,Fallout 3,Crysis mi jdou v pohodě.Tak se mi zdá že ten SHH má náký přemrštěný požadavky.Myslíte si ,že je to tím procesorem?Nebo je problém v něčem jiném?
Návrat nahoru Goto down
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 19:57

Možná bys mohl uvést celou svou sestavu, ale pokud jde o zvuk mohly by to vyřešit nové ovladače pro zvukovou kartu, případně kodeky, totéž bych použil pro videosekvence či problémy s grafikou u hry.
Nemyslím že tento problém jenž popisuješ bude přímo závislý na CPU, ale je možné nastavit třeba grafiku a zvuky na nejnižší kvalitu a porovnat zda se něco změnilo, pokud bude pak hra bez problémů dá se uvažovat nad tím že problémy způsobuje opravdu onen nedostatečný hw.
Návrat nahoru Goto down
Laddys
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 40
Registration date : 03. 01. 09

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeSat 3 Jan 2009 - 14:25

Mám to samý... ta "animace" jak se probudí v tom kamionu bych nazval jako slideshow a to nemluvim o tom že mi zvuk blbne jako kráva a zdá se mi že vychází jen z pravýho repráku.
Návrat nahoru Goto down
Nero
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 47
Registration date : 09. 01. 09

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeFri 9 Jan 2009 - 16:25

Já to mám nějaké zrychlené, nevíte čím by to mohlo být?Procesor mám dvoujádro od amd, 4 giga ram a graf. ati radeon hd 2600 xt 512mb
Návrat nahoru Goto down
miro83
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 44
Registration date : 13. 04. 09

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeMon 13 Apr 2009 - 20:40

Laddys napsal:
Mám to samý... ta "animace" jak se probudí v tom kamionu bych nazval jako slideshow a to nemluvim o tom že mi zvuk blbne jako kráva a zdá se mi že vychází jen z pravýho repráku.

Mam jednojadro a tiez som mal tento problem vyriesil som to stiahnutim a nainstalovanim direct X november 2008 pack.
Návrat nahoru Goto down
DaSnoop
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 43
Bydliště : Litvínov
Registration date : 18. 04. 09

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Problém se zvukem   SHH- PC problém Icon_minitimeSat 18 Apr 2009 - 13:32

Také jsem měl problém se zvukem v Homecoming, ale naštěstí se mi to podařilo alespoň vylepšit (ne úplně vyřešit) a díky tomu je pro mě Homecoming hratelný. Při hledání řešení na netu jsem našel návod pro zvukové karty (čipy?) Realtek a jediné, co jsem podle toho návodu udělal, byla změna typu reproduktoru v ovládacích panelech. Od té doby mi jdou zvuky z obou stran, kromě většiny animací, kdy mluvené slovo jde z levé strany (některé rozhovory jdou ale z obou stran).

Start -> Ovládací Panely -> Zvuky a Zvuková Zařízení -> Upřesnit (dole u reproduktorů) -> vybrat typ reproduktoru: Reproduktory Surround Sound 5.1

Nemám reproduktory 5.1, pouze 2 (stereo) a sluchátka. Dočetl jsem se, že Homecoming má zvuk natvrdo 5.1 a nedá se nikde změnit.

Můj počítač:

Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 6000+ (3.12 GHz, MMX, 3D Now, (2 CPUs))
Paměť: 3 GB
Grafika: ASUS EAH 3650 Series SILENT (512 MB, ovladače ATI HD 3600 Series)
Harddisk: Western Digital (500 GB)
Zvuk: C-Media 6501 (čip na zákl. desce)

Pravda je, že mě HW nároky Homecoming překvapily. Mám nastaveno rozlišení 1024x768 a vysoké (High) detaily a přesto občas hra na vteřinu nebo dvě laguje při načítání nové oblasti (např. na hřbitově, při vstupu na prostranství, kde Cerberus žere mrtvolu). Přitom Dead Space jsem po instalaci měl základně nastavený v detailech na maximum s rozlišením 1024x768 (nebýt kamaráda, který mi poradil zkusit 1280x1024, tak jsem ani nevěděl, že to běhá stejně rychle bez lagů). Krom těch občasných lagů, mi Homecoming běhá v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Cibulator
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Registration date : 30. 11. 08

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeMon 11 May 2009 - 19:03

Mám stejný problém se zvukem v cutscénách,jestli pomůže starší DirectX tedy november 2008,jak mám odinstalovat ty co mám ted?nevíte někdo?
Návrat nahoru Goto down
martix15
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 35
Registration date : 13. 12. 09

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeMon 14 Dec 2009 - 20:31

mam rovnaky problem , skusal som asi vsetko , nastavenie reproduktorov, ovladace, directx, patch a nic . hra mi ide plynule na plne , bez seku. len tie videa od vytahu a prebudenie v aute to zacne turbo-mega sekat a zvuk nechutne škrčat. myslim, ze to priam súvisí so zvukovou kartou nepodporu hardwaru... jedine riesenie je asi kupa novej zvukovej karty :// ....

na nepodporu one-core procakoch moc neverim , mal som už mrte hlavne konzolovych hier a zatial vsetko full detail bez seku ...
btw P4.3,2ghz
Návrat nahoru Goto down
wasago
Registrovaný uživatel
wasago


Poeet p?íspivku : 3
Age : 42
Registration date : 13. 04. 10

SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitimeTue 13 Apr 2010 - 4:44

Mam stejny problem se spatnym zvukem a cut scenama jak ostatni koukam ze sem dlouho nikdo nepsal tak bych rad vedel zda je na tento proble jiz nejake reseni dekuji za pripadnou odpoved.

Spec:P4 Ht 3,20 ghz
Ati Hd 4650 1G ddr2
Ram 2G
System:Win 7 Home Premium 32 bit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SHH- PC problém Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHH- PC problém   SHH- PC problém Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SHH- PC problém
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem
» POMOC-SH1-Problemy s Windows 7
» velky problem

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: