Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod

Goto down 
+3
Johny
aldaris
Vlastik80
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 10:01

Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a překlad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb


Naposledy upravil Vlastik80 dne Wed 10 Dec 2008 - 10:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 11:06

Vlastik80 napsal:
Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a pořeklad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Češtinu nejspíš někdo udělá až to vyjde u nás. A pokud se do ní hned někdo pustí. Na češtinu k SH3 se čekalo šíleně dlouho. Snad dva roky.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Johny
Insane Cancer



Poeet p?íspivku : 96
Age : 33
Registration date : 20. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 12:57

aldaris napsal:
Vlastik80 napsal:
Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a pořeklad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Češtinu nejspíš někdo udělá až to vyjde u nás. A pokud se do ní hned někdo pustí. Na češtinu k SH3 se čekalo šíleně dlouho. Snad dva roky.

No to ja by som bol tiež za, keby bola čeština postupom času.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 18:27

Vlastik80 napsal:
Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a pořeklad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb

Napsal jsem stručný návod, ale že by jen na bossy, to snad ne Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Evil http://www.silent-hill.cz/silenthill5walk.html pokud nepotřebuješ vědět, kde je každá lékárna a náboj, tak by měl stačit. Podrobný návod - tedy úplně se vším bude do konce roku. Také existuje videonávod: https://www.youtube.com/view_play_list?p=205133A0E37C13E6
Češtinu, můžeme udělat - dialogy nejsou nijak složitě, ale nekoukal jsem do souborů, takže nevím jak je kódovaná... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Pokud máš chuť jakkoliv pomoc ohledně SH5 určitě se ozvy, díky Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 20:34

Hesi napsal:
Vlastik80 napsal:
Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a pořeklad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb

Napsal jsem stručný návod, ale že by jen na bossy, to snad ne Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Evil http://www.silent-hill.cz/silenthill5walk.html pokud nepotřebuješ vědět, kde je každá lékárna a náboj, tak by měl stačit. Podrobný návod - tedy úplně se vším bude do konce roku. Také existuje videonávod: https://www.youtube.com/view_play_list?p=205133A0E37C13E6
Češtinu, můžeme udělat - dialogy nejsou nijak složitě, ale nekoukal jsem do souborů, takže nevím jak je kódovaná... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Pokud máš chuť jakkoliv pomoc ohledně SH5 určitě se ozvy, díky Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Wink2
Hesi, nechci být škarohlíd nebo ,,pan vzorný" ale ,,ozvi" se píše s měkkým ,,i". Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G Takthle je to jako pěst na oko. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Yay Ale nic ve zlém Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 21:26

Kódování není problém, je to editovatelné normáně přes třeba notepad, jen to nebere diakritiku, jen á é í ó ú, asi díky fontu co hra používá, soubor s texty zde:

kód:
Soubor odstraněn

Takže se na to klidně mrkněte, je to opravdu snadno upravitelné. Uvítám když se na tom začne třeba kooperativně dělat, dabing by šel také, je to volně v OGG ty samply, ale to už by bylo jistě komplikovanější, myslím že postačí pokud se podaří překlad, protože je otázka kdy to tu vyjde v CZ.

EDIT: Šlo by to i tak že se text rozdělí na třeba 5 částí podle počtu překladatelů a každý tak přeloží část, pak se to opět dá dohromady a je to rychleji, možné je cokoli, pokud někdo chce spolupracovat či má návrh ať ho zde uvede, rád bych a jistě nejsem sám když se to pohne.

EDIT2: Přidány všechny soubory s dialogy ze hry, editace jak jsem popisoval, například přes Notepad apod..


Naposledy upravil Vlastik80 dne Mon 24 Nov 2008 - 11:08, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Mariri
Registrovaný uživatel
Mariri


Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 22. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 22:53

Hru jsem právě dohrál a moc rád bych pomohl, klidně bych se postaral o překlad když se mi dostane do rukou co mám přeložit protože nějaké vytahování dat ze souborů to neni moje parketa Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3 nicméně pokud dostanu nějaký text rád ho přeložím.
Návrat nahoru Goto down
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:09

Není nic jednoduššího než si stáhnout onen výše uvedený soubor, rozbalit ho a otevřít onen "vybalený" soubor třeba v notepadu apod...
Návrat nahoru Goto down
Mariri
Registrovaný uživatel
Mariri


Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 22. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:15

jj nevšiml jsem si toho Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod 2wasntme no tak vtom případě není problém, ale chtělo by to více lidí (korektury by to chtělo) a potom bysme se do toho mohly dát, jestli to někdo zformujete tak se rád přidám
Návrat nahoru Goto down
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:24

Nevím jak je to míněno s těmi korekturami, ale domnívám se že nejlepší by byl prostě přímý překlad, bez dalších kontrol, jen by se to tím prodloužilo, česky snad umí všichni dobře a ten kdo se pustí do překladu umí i dobře anglicky předpokládám, jen to chce vůli a ochotu začít.
Já osobně klidně překlad udělám, ale nebude to hned, v jednom člověku to nejde moc rychle...
Uvítám když někdo napíše že bude spolupracovat a já mu přidělím část překladu ať v tom není zmatek a ať se to pohne.
Pokud není zájem nevadí, budu na tom dělat v tom případě sám.
Návrat nahoru Goto down
Mariri
Registrovaný uživatel
Mariri


Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 22. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSat 22 Nov 2008 - 23:27

No tak jasné ale nikdo neni dokonalý, ale mě to vyhovuje jak říkáš alespoň to bude rychlejší, napiš mi na icq 445770641 a domluvíme se no a snad se nás najde víc ať si tuhle pecku budou moc vychutnat i ti, kteří anglicky moc dobře neumí co nejdříve.
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 15:52

aldaris napsal:
Hesi napsal:
Vlastik80 napsal:
Nenašel by se někdo kdo by měl na PC verzi češtinu, případně český návod? Našel jsem jen nějaké stručné CZ info jak zabít hlavní monstra, ale nic podrobného, předpokládám že podrobnější návod bude asi jen v angličtině, pokud vůbec bude.
A k té češtině- pustil jsem se do překladu, ale není to jaksi ono, dělat si jí sám pro sebe, resp. pokud jsem hru ani nedohrál, připravil bych se tím o celý děj který bych překládáním samozřejmě celý věděl předem.
Tak se chci jen zeptat zda tu někdo nedělá na CZ titulcích případně zda CZ nemá někdo hotovou, nemusí to hned být i s dabingem Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G stačí překlad textů do CZ titulků.
Pokud se nikdo nenajde asi to zůstane na mě a pořeklad i návod udělám.... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb

Napsal jsem stručný návod, ale že by jen na bossy, to snad ne Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Evil http://www.silent-hill.cz/silenthill5walk.html pokud nepotřebuješ vědět, kde je každá lékárna a náboj, tak by měl stačit. Podrobný návod - tedy úplně se vším bude do konce roku. Také existuje videonávod: https://www.youtube.com/view_play_list?p=205133A0E37C13E6
Češtinu, můžeme udělat - dialogy nejsou nijak složitě, ale nekoukal jsem do souborů, takže nevím jak je kódovaná... Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Pokud máš chuť jakkoliv pomoc ohledně SH5 určitě se ozvi Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Uhoh, díky Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Wink2
Hesi, nechci být škarohlíd nebo ,,pan vzorný" ale ,,ozvi" se píše s měkkým ,,i". Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G Takthle je to jako pěst na oko. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Yay Ale nic ve zlém Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3
Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 15:58

Vlastik80 napsal:
Kódování není problém, je to editovatelné normáně přes třeba notepad, jen to nebere diakritiku, jen á é í ó ú, asi díky fontu co hra používá, soubor s texty zde:

kód:
http://www.edisk.cz/stahni/66684/shhctxts.rar_91.26KB.html

Takže se na to klidně mrkněte, je to opravdu snadno upravitelné. Uvítám když se na tom začne třeba kooperativně dělat, dabing by šel také, je to volně v OGG ty samply, ale to už by bylo jistě komplikovanější, myslím že postačí pokud se podaří překlad, protože je otázka kdy to tu vyjde v CZ.

EDIT: Šlo by to i tak že se text rozdělí na třeba 5 částí podle počtu překladatelů a každý tak přeloží část, pak se to opět dá dohromady a je to rychleji, možné je cokoli, pokud někdo chce spolupracovat či má návrh ať ho zde uvede, rád bych a jistě nejsem sám když se to pohne.

EDIT2: Přidány všechny soubory s dialogy ze hry, editace jak jsem popisoval, například přes Notepad apod..

Určitě pomohu. Kdybych věděl, že je editace takhle jednoduchá, tak už na tom dělám dýl Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Sad2 Jinak času by mělo být dost, protože pokud je ČR v Evropě, tak dřív jak v únoru 09 se SH5 na PC nedočkáme Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Sad2 Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Mariri
Registrovaný uživatel
Mariri


Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 22. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 16:14

A to ještě jenom přes steam Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3 , jak řikám musíme se ale trochu zorganizovat abysme nezačaly všichni překládat tu samou část Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod 2giggle .
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 16:24

Mariri napsal:
A to ještě jenom přes steam Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3 , jak řikám musíme se ale trochu zorganizovat abysme nezačaly všichni překládat tu samou část Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod 2giggle .

Taky si říkám Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3 škoda že Vlastik80 nemá moc kontaktů v profilu. No já bych začal třeba s dialogy m08 až m10 - tam se snad on zatím nedostal a ty můžeš třeba zase m11 až kam chceš a o zbytku se dohodneme Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Mariri
Registrovaný uživatel
Mariri


Poeet p?íspivku : 7
Age : 32
Registration date : 22. 11. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 20:57

Tak pro všechny kdo chtějí taky pomoc nebo si to chtějí prostě přeložit tak MRAZÍK už má češtinu v přípravě, napsaly jsme mu protože máme už něco přeloženo a teď čekáme jestli nás pozve do party a nebo pošle doprdele Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3 .
Návrat nahoru Goto down
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 23 Nov 2008 - 21:28

Tak to je myslím trefně napsáno a tím se vše asi vyřešilo, počká se na CZ od Mrazíka, jen bych uvítal, jistě ne sám, alespoň přibližný termín kdy by mohla být... Pokud se s Mrazíkem někdo aktivně bavíte prosím o bližší info. Díky
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeMon 24 Nov 2008 - 21:10

Takže čeština je hotova ze 70%. Dialogy přeloženy všechny a strings ze 65%. Potom bude ještě následovat betatest, do kterého jsou pozváni všichni zájemci. Bližší info uvedu brzy na stránkách. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeFri 28 Nov 2008 - 11:47

Možná by se to tu mohlo zamknout když jsou již informace o návodu a češtině uvedeny. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Wink2
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 16:42

Hesi, nechci být škarohlíd nebo ,,pan vzorný" ale ,,ozvi" se píše s měkkým ,,i". Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod G Takthle je to jako pěst na oko. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Yay Ale nic ve zlém Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Grin3[/quote]


a jsi si jistej ze se tam píše mekke i?ja teda moc ne:) co ja si pamatuju z cestiny na zakladce tak si to zduvodníš tim ze si reknes TY se OZVY...tak že s tou pesti na oko bych byl radsi zticha:)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 16:55

Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 20:20

JJ jasně, že má Aldaris pravdu, jak se říká i mistr tesař... Hmm, tolik si zase nevěřím. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Evil Jinak ozvy, taky existuje, ale jako podstatný slovo. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Smash Zlatá angličtina Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Yes Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 21:49

Čeština pro SH: Homecoming hotova z 95%
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Vlastik80
Registrovaný uživatel
Vlastik80


Poeet p?íspivku : 10
Age : 44
Registration date : 31. 10. 08

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 12:31

Čeština dokončena. Tak snad brzy ke stažení. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 21:47

Vlastik80 napsal:
Čeština dokončena. Tak snad brzy ke stažení. Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb

Dnes jsme dokončili testování, tak jen doopravit pár nepřesností a možná již zítra, ale prakticky určitě ve středu bude download Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
Sponsored content





Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod   Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Silent Hill: Homecoming PC- CZ titulky + návod
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silent Hill Homecoming na PC
» Silent Hill - Homecoming
» Silent hill 5 pro Xbox 360 i PS3 ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: