Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 presli ste SH5

Goto down 
+4
Bart
monsieur
Lenne
matusb5
8 posters
AutorZpráva
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeTue 21 Oct 2008 - 15:52

kto to uz presiel aky hraci cas
Návrat nahoru Goto down
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeFri 24 Oct 2008 - 15:56

som jediny kto to hra?uz som ho aj presiel a dostal som nove oblecenie
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSun 26 Oct 2008 - 17:04

matusb5 napsal:
som jediny kto to hra?uz som ho aj presiel a dostal som nove oblecenie

Asi jo,páč já čekám na to pro Xbox360 a ten je až v únoru,takže si ještě chvilku počkám presli ste SH5 Sad3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeMon 27 Oct 2008 - 21:34

preto treba kupit PS3 stoji to zato
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeMon 27 Oct 2008 - 21:37

No tak zas takovej luxus, to si nemůžu dovolit presli ste SH5 2giggle a navíc,všechno na co čekám vyjde na Xbox 360, takže si teď musím jenom chvilku počkat presli ste SH5 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeMon 27 Oct 2008 - 21:46

a na ake hry cakas?
Návrat nahoru Goto down
monsieur
Registrovaný uživatel
monsieur


Poeet p?íspivku : 17
Age : 34
Registration date : 30. 09. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeWed 29 Oct 2008 - 18:40

Lenne napsal:
No tak zas takovej luxus, to si nemůžu dovolit presli ste SH5 2giggle a navíc,všechno na co čekám vyjde na Xbox 360, takže si teď musím jenom chvilku počkat presli ste SH5 Grin3

NA Xbox 360 mas vyhodu, ze si muzes flashnout disk a hrat i vypalovany hry, PS musis cipovat, aspon u prvniho Xboxu to tak bylo...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeWed 29 Oct 2008 - 21:21

matusb5 napsal:
a na ake hry cakas?

No tak byl to ten slavnej Silent Hill,kdyby ho mrchy na podruhý neodložili, ale jinak,co vyjde v nejbližší době pro mě zásadního tak Tomb Raider Underworld (tak doufám, že to neodloží,bo by mě asi ....!), no v březnu by měl vyjít Resi 5, a pak i ty hry u kterých vůbec ani nevím kdy vyjdou jako Alan Wake, Final Fantasy.
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: NA Xbox 360 mas vyhodu, ze si muzes flashnout disk a hrat i   presli ste SH5 Icon_minitimeThu 30 Oct 2008 - 11:04

ja som o ziadnom cipovani ps3 este nepocul
Návrat nahoru Goto down
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSun 2 Nov 2008 - 17:15

uz som to presiel 2krat. Costumes Big Rig Alex a ER Alex.
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeWed 5 Nov 2008 - 23:25

Lenne napsal:
matusb5 napsal:
a na ake hry cakas?

No tak byl to ten slavnej Silent Hill,kdyby ho mrchy na podruhý neodložili, ale jinak,co vyjde v nejbližší době pro mě zásadního tak Tomb Raider Underworld (tak doufám, že to neodloží,bo by mě asi ....!), no v březnu by měl vyjít Resi 5, a pak i ty hry u kterých vůbec ani nevím kdy vyjdou jako Alan Wake, Final Fantasy.
Jooo, tak na Tomb Raider Underworld taky netrpělivě čekám. Mám za sebou DEMO ochutnávku a byla SUPER!!! To odložení SH5 mě docela dožralo (no jo, do února je daleko presli ste SH5 Knife )
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSat 8 Nov 2008 - 17:47

Bart napsal:
Lenne napsal:
matusb5 napsal:
a na ake hry cakas?

No tak byl to ten slavnej Silent Hill,kdyby ho mrchy na podruhý neodložili, ale jinak,co vyjde v nejbližší době pro mě zásadního tak Tomb Raider Underworld (tak doufám, že to neodloží,bo by mě asi ....!), no v březnu by měl vyjít Resi 5, a pak i ty hry u kterých vůbec ani nevím kdy vyjdou jako Alan Wake, Final Fantasy.
Jooo, tak na Tomb Raider Underworld taky netrpělivě čekám. Mám za sebou DEMO ochutnávku a byla SUPER!!! To odložení SH5 mě docela dožralo (no jo, do února je daleko presli ste SH5 Knife )

Fakt? No já si demo taky chtěla zahrát,ale PC mi to nerozběhlo a na Xboxu nemám Live(zatím), tak jsem se jen kochala nádhernými screenshoty presli ste SH5 Grin3 a jedním slovem: WOW! presli ste SH5 Yay
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
naked-snake
Registrovaný uživatel
naked-snake


Poeet p?íspivku : 10
Age : 35
Bydliště : Slovensko
Registration date : 13. 01. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 19:04

ja som sh5 uz teiz presiel 2 krat je to super som velmi spokojny ,inak mam otakz pre tych co to presli,mozny spoiler: [spoiler] ked som sa vylodil v silent hill hned ako som vysiel z tych drevenych schodov je tam cintorin,je tam puzzle s nejakymi kamenmi,je to nepovinna hadanka ale nespravil som ju poradi niekto?
Návrat nahoru Goto down
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSun 9 Nov 2008 - 20:07

to som ani ja nespravil
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSun 16 Nov 2008 - 21:58

naked-snake napsal:
ja som sh5 uz teiz presiel 2 krat je to super som velmi spokojny ,inak mam otakz pre tych co to presli,mozny spoiler: [spoiler] ked som sa vylodil v silent hill hned ako som vysiel z tych drevenych schodov je tam cintorin,je tam puzzle s nejakymi kamenmi,je to nepovinna hadanka ale nespravil som ju poradi niekto?

Musíš najít drahokamy a dát je do sochy, lze nalézt 4, ale jen dva jsou k užitku (zelený - T..něco a žlutý - Garet nebo tak ňák) zelený najdeš v umyvadle těsně u savepointu kousek od vodárny a žlutý na lavičce na hřbitově (Dargento cemetery), ale z druhé strany tam, kde je propast přes ní dřevěná lávka - ten vstup na hřbitov. Tyhle dva kameny vložíš do sochy a získáš klíč k jediné zamčené braně na hřbitově, kde na tebe bude čekat M14cka. presli ste SH5 Rifle presli ste SH5 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeSat 3 Jan 2009 - 3:48

o žádnym čipu do ps3 asi nikdo ani neslyšel...a xbox je hnus...proto na ne v Dead space na zemi slape hlavne hrdina...dyt se poradne kdo muzete kouknout podivejte:))))))))) presli ste SH5 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 11:28

no ja mam PC a este som silenta 5 nevidela v shopoch ani na nete u nas presli ste SH5 Bigcry
Návrat nahoru Goto down
matusb5
Registrovaný uživatel
matusb5


Poeet p?íspivku : 11
Age : 39
Registration date : 21. 10. 08

presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitimeWed 7 Jan 2009 - 18:14

treba PS3
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





presli ste SH5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: presli ste SH5   presli ste SH5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
presli ste SH5
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: