Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zákys ve studně

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
sinneral
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 41
Registration date : 12. 10. 08

Zákys ve studně Empty
PříspěvekPředmět: Zákys ve studně   Zákys ve studně Icon_minitimeSun 12 Oct 2008 - 14:20

Zdar všem!

Mam SH2 pro PC. Zasekl jsem se ve studně pod S.H. Historical Society. Našel jsem kus zdi, který je "different". Mam klacek, trubku i motorovku.

V různejch návodech jsem četl, že jednou z těch zbraní vybouram cihly v tom kusu zdi. Jenže ať mam v ruce jakoukoliv zbraň, nenechá mě to udělat žádnou akci. Jen vždycky James zopakuje hlášku při zkoumání zdi. Jak jste to udělali vy? Zákys ve studně 2wasntme

Dík moc za radu!

Sinn.
Zákys ve studně Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
Hesi
Insane Cancer
Hesi


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Registration date : 24. 12. 06

Zákys ve studně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zákys ve studně   Zákys ve studně Icon_minitimeSun 12 Oct 2008 - 18:20

sinneral napsal:
Zdar všem!

Mam SH2 pro PC. Zasekl jsem se ve studně pod S.H. Historical Society. Našel jsem kus zdi, který je "different". Mam klacek, trubku i motorovku.

V různejch návodech jsem četl, že jednou z těch zbraní vybouram cihly v tom kusu zdi. Jenže ať mam v ruce jakoukoliv zbraň, nenechá mě to udělat žádnou akci. Jen vždycky James zopakuje hlášku při zkoumání zdi. Jak jste to udělali vy? Zákys ve studně 2wasntme

Dík moc za radu!

Sinn.
Zákys ve studně Shrulesb
¨
Hi, njn to je trochu zrada ale ono tam žádný use neni, prostě u ty odlišný zdi vem trubku a třískni do ní (do tý zdi), jako když normálně mlátíš nepřátele a James vybourá díru Zákys ve studně Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.silent-hill.cz
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Zákys ve studně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zákys ve studně   Zákys ve studně Icon_minitimeSun 12 Oct 2008 - 23:53

Nebo jakoukoliv jinou kontaktní zbraň (na nevim na kolik ran trubkou ale motorovka to rozřeže najednou Zákys ve studně Grin3 )
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Zákys ve studně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zákys ve studně   Zákys ve studně Icon_minitimeMon 13 Oct 2008 - 0:30

trubkou stačí dvě rány.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Zákys ve studně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zákys ve studně   Zákys ve studně Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zákys ve studně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 2-
Přejdi na: