Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bonusové kostýmy

Goto down 
+3
Rinter
g.schreiber
bomb
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeMon 21 Jul 2008 - 15:25

Nevěděl by tady někdo, jak se dají získat všechny ty bonusový kostými pro Heather ? Myslím tím tedy, co je pro každý z nich potřeba udělat.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeMon 21 Jul 2008 - 18:53

bomb napsal:
Nevěděl by tady někdo, jak se dají získat všechny ty bonusový kostými pro Heather ? Myslím tím tedy, co je pro každý z nich potřeba udělat.

myslíš "legálně"? Nebo chceš rovnou kódy (nejspíš tenhle odkaz znáš, ale kdyby náhodou http://www.mujweb.cz/www/smrthrou/SH3.htm#4)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 15:11

Děkuju. Ale já bych chtěl, jestli někdo neví, jak se to dá získat v tý hře. Ne takhle načítovat. Já bych je totiž všechny chtěl získat sám. Neznáte někdo postup ke získání všech těch kostýmů?
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 22 Jul 2008 - 17:49

bomb napsal:
Děkuju. Ale já bych chtěl, jestli někdo neví, jak se to dá získat v tý hře. Ne takhle načítovat. Já bych je totiž všechny chtěl získat sám. Neznáte někdo postup ke získání všech těch kostýmů?

Pokaždé když hru dohraješ, tak získáš kód příslušnýho obleku. Ten pak napíšeš do myslím extras nebo jak se to jmenuje v menu a BUM. Na začátku v menu budeš mít o oblek navíc.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeThu 24 Jul 2008 - 15:14

bomb napsal:
Děkuju. Ale já bych chtěl, jestli někdo neví, jak se to dá získat v tý hře. Ne takhle načítovat. Já bych je totiž všechny chtěl získat sám. Neznáte někdo postup ke získání všech těch kostýmů?

v nemocnici je totiž časák a pokaždé když tu hru hraješ, je tam jinej kód, když tu hru doděláš, ani to nemusíš psát do extra costumes (teda jak u které verze) při dalším hraní se ti ten kostým automaticky objeví v inventáři (zadáváš ho asi jenom v případě, že chceš aby měla na sobě ten kostým i v animačkách-platí poslední zadaný obleček) jiank třeba klasickej princess heart jsem legálně získala po possesed endingu spolu s ukazatelem zdraví (ale furt nemám "zbraň" Heather beam Bonusové kostýmy Bigcry asi kvůli použité bonusové zbrani...nebo jsem za obě hry nepostřílela tolik nepřátel)...pak vim že ještě golden rooster získáš, pokud to dohraješ na 10 hvězdiček (rady a tipy na dosažení tohoto výsledku jsou taky někde na tom odkazu, co jsem posílala)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 17 Mar 2010 - 18:19

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee. Už je to taková doba a já jsem ti g. schreiber zapoměl poděkovat za tu radu, takže díííky. Bonusové kostýmy Tongue2
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeSat 20 Mar 2010 - 14:52

g.schreiber napsal:
bomb napsal:
Děkuju. Ale já bych chtěl, jestli někdo neví, jak se to dá získat v tý hře. Ne takhle načítovat. Já bych je totiž všechny chtěl získat sám. Neznáte někdo postup ke získání všech těch kostýmů?

v nemocnici je totiž časák a pokaždé když tu hru hraješ, je tam jinej kód, když tu hru doděláš, ani to nemusíš psát do extra costumes (teda jak u které verze) při dalším hraní se ti ten kostým automaticky objeví v inventáři (zadáváš ho asi jenom v případě, že chceš aby měla na sobě ten kostým i v animačkách-platí poslední zadaný obleček) jiank třeba klasickej princess heart jsem legálně získala po possesed endingu spolu s ukazatelem zdraví (ale furt nemám "zbraň" Heather beam Bonusové kostýmy Bigcry asi kvůli použité bonusové zbrani...nebo jsem za obě hry nepostřílela tolik nepřátel)...pak vim že ještě golden rooster získáš, pokud to dohraješ na 10 hvězdiček (rady a tipy na dosažení tohoto výsledku jsou taky někde na tom odkazu, co jsem posílala)

Heather Beam jsem poctivě získal. Je to fakt hardcore. :-D
Návrat nahoru Goto down
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeSun 30 May 2010 - 22:58

nevie mi niekto sem hodit novy odkaz na rady a tipy ako ziskat tie kostymy atd....? Uz ten odkaz,ktoru sem dali nefunguje... Bonusové kostýmy 2err
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 7:10

Akeenah napsal:
nevie mi niekto sem hodit novy odkaz na rady a tipy ako ziskat tie kostymy atd....? Uz ten odkaz,ktoru sem dali nefunguje... Bonusové kostýmy 2err

to je divné - copak se stalo s AV?

no...
http://herninavody.cz/ps2/silent-hill-3.html
http://silenthill.wikia.com/wiki/Silent_Hill_3_Secrets_and_Unlockables#Costumes
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 7:47

g.schreiber napsal:
Akeenah napsal:
nevie mi niekto sem hodit novy odkaz na rady a tipy ako ziskat tie kostymy atd....? Uz ten odkaz,ktoru sem dali nefunguje... Bonusové kostýmy 2err

to je divné - copak se stalo s AV?

no...
http://herninavody.cz/ps2/silent-hill-3.html
http://silenthill.wikia.com/wiki/Silent_Hill_3_Secrets_and_Unlockables#Costumes
Asi už na to kašle. Toho průvodce SH3 taky nikdy nedopsal. A jak mě byl ten průvodce nápomocen, když jsem psal Boží odkaz. Škoda, věděl o těch hrách dost.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 10:03

AV jako Arcadevelmistr?
Jednou jsem na internetu našel nějaký popis příběhu Silent Hillu 3. Bylo to napsané jako povídka a docela to vypadalo, jako by to psal nějaký profesionální spisovatel. Přečetl jsem si kousek, ale nedočetl jsem to. Pak už jsem to nikde nenašel. To bylo teda od Arcadevelmistra? Nevíte někdo, kde by se to ještě dalo sehnat? Jestli to teda ještě vůbec někde na internetu je.
Návrat nahoru Goto down
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 10:48

g.schreiber napsal:
Akeenah napsal:
nevie mi niekto sem hodit novy odkaz na rady a tipy ako ziskat tie kostymy atd....? Uz ten odkaz,ktoru sem dali nefunguje... Bonusové kostýmy 2err

to je divné - copak se stalo s AV?

no...
http://herninavody.cz/ps2/silent-hill-3.html
http://silenthill.wikia.com/wiki/Silent_Hill_3_Secrets_and_Unlockables#Costumes

Dakujem Bonusové kostýmy Yes dufam,ze mi to pomoze Bonusové kostýmy Yes Velka vdaka Bonusové kostýmy Yes
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 17:50

bomb napsal:
AV jako Arcadevelmistr?
Jednou jsem na internetu našel nějaký popis příběhu Silent Hillu 3. Bylo to napsané jako povídka a docela to vypadalo, jako by to psal nějaký profesionální spisovatel. Přečetl jsem si kousek, ale nedočetl jsem to. Pak už jsem to nikde nenašel. To bylo teda od Arcadevelmistra? Nevíte někdo, kde by se to ještě dalo sehnat? Jestli to teda ještě vůbec někde na internetu je.
Jo to bylo asi ono. Nevím, asi se už to smázlo...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 19:24

hledala jsem jeho stránku, jestli není na jiným odkazu...nemůžu to najít. Jeho návody mám uložené (resp. zkopírované ve wordu - návody sh2 a 3, včetně těch kódů). Mohla bych to poslat Hesimu s tím že by uvedl AV jako autora...ale tu povídku jsem si nikdy nezkopírovala Bonusové kostýmy No ...
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Akeenah
Lying Creature



Poeet p?íspivku : 24
Age : 39
Registration date : 25. 05. 10

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 20:31

Tak tu poviedku sa neda zohnat? Skoda,rada by som si ju precitala Bonusové kostýmy Sad3
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 21:03

No tak to je na prd. Bonusové kostýmy Furious3
Ta povídka byla totiž docela fakt pěkná. Alespoň teda ten kousek, co jsem četl. Jediné, co mě od toho čít to dál odradilo, byla délka.
A nevíte kdo ten Arkadevelmistr je? Není to nějakej spisovatel? Podle toho, jak to bylo napsané to vypadlo, jako kdyby pro to měl nadání.

to g.schreiber: No nevím, jestli to za to stojí, aby jsi to Hesimu posílala. On to tam dá vždycky tak za půl roku a to už je co říct. Ty moje poslední covery tam taky ještě nedal a že už je to doba, co jsem mu to posílal. Ale pošli mu to, to je jasný. Bonusové kostýmy Yes

Nechci Hesiho naštvat, nechci aby to vypadalo, že bych ho nějak chtěl kritizovat, vždyť nebýt jeho, tak by jsme ty stránky nejspíš asi ani něměli, ale je pravda, že ostatní fanouškovský stránky uploadujou skoro každou chvíli. Já vím, že Hesi třeba nemá tolik času a že má na práci i důležitější věci, ale nejsem asi jedinej, komu to vadí.
No sakra. Já to neměl psát. Bonusové kostýmy 2err

to g.schreiber: Ještě bych se tě chtěl zeptat, jestli ještě píšeš tu povídku o Heather? Myslím, že se jmenovala "Taková obyčejná holka." Bonusové kostýmy Book2 Děláš na tom ještě?
Návrat nahoru Goto down
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 22:11

zdravým použil som tento návod na kostým na tejto stránke ale pretým som prešiel 1 krát a podarylo sa my otvoryť samopal Nekonečně nábojů. tak som to som si dal normal - normal a čisto stim nekonečným samopalom som prešiel potom som si dal tu stranku a začal som ťukať kody na kostym natukal som tolko kostymov kolko sa dalo potom som dal exra new game a dal som hard - aj adanky som dal hard a prerušel som ukašky a prešiel som ces okno a že si idem pre semapal vieťe kde tam kde sú tie bedne stym bordelom a ten samopal tam nebol ale zvišok veci tam bol napriklad svetelny meč plamenač a pi tam sa či to sposobylo tied kody čo som tam ťukal atť PS chcem sa opyťať či je tam v tej hre tlmyč na pyštol mam verziu ps2 Bonusové kostýmy No Bonusové kostýmy Sad2 dakujem dopredu
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 22:23

S tím samopalem ti nijak poradit nemůžu, ale ten tlumič najdeš, když jsi v tom rozestaěným domě, kam se dostaneš, když vylezeš ven z kanálů. Je to někde tam, kde je ta matrace, kterou musíš shodit dolů. Na zdi by měly být vidět praskliny. Párkrát do té zdi bouchni třeba trubkou a ona se oddrolí a vypadne z ní tlumič.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 22:31

bun napsal:
zdravým použil som tento návod na kostým na tejto stránke ale pretým som prešiel 1 krát a podarylo sa my otvoryť samopal Nekonečně nábojů. tak som to som si dal normal - normal a čisto stim nekonečným samopalom som prešiel potom som si dal tu stranku a začal som ťukať kody na kostym natukal som tolko kostymov kolko sa dalo potom som dal exra new game a dal som hard - aj adanky som dal hard a prerušel som ukašky a prešiel som ces okno a že si idem pre semapal vieťe kde tam kde sú tie bedne stym bordelom a ten samopal tam nebol ale zvišok veci tam bol napriklad svetelny meč plamenač a pi tam sa či to sposobylo tied kody čo som tam ťukal atť PS chcem sa opyťať či je tam v tej hre tlmyč na pyštol mam verziu ps2 Bonusové kostýmy No Bonusové kostýmy Sad2 dakujem dopredu
Možná to má být trochu ztížení HARD obtížnosti. P.S. Zkus psát srozumitelněji, tečky, čárky...ať se to dá snadno číst a má to kulturu. Bonusové kostýmy Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeTue 1 Jun 2010 - 22:41

Ještě mě teď napadla jedna věc. Pokud si dobře vzpomínám, tak pro získání Beam Saberu (ten světelný meč) se musí zabít většina nařátel bez zastřelení. To znamená, že do nich střílet můžeš, ale poslední ranou, kterou je zabiješ, musí bejt buď bouchnutí nějakou zbraní na blízko, jako je třeba tyč nebo nůž a nebo na ně dupnout.

Plamenomet se pak dá získat tak, že většinu nepřátel musíš zastřelit. Takže poslední rána musí být střelnou zbraní.

Samopal se dá myslím získat tak, že finálního bose zabiješ zbraní na blízko. takže do něj celou dobu můžeš střílet, ale úplně poslední zásah mu musíš dát chladnou zbraní.

Máš ten samopal nebo ho ještě nemáš? Myslím tím, jestli ho zatím ještě nemáš a nebo jestli jsi ho měl a teď ho znova nemůžeš získat.
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 11:33

no za týden ten návod asi zveřejním jak tak koukám na blogu...nekonečný samopal - pokud smrtelná rána Bohu bude způsobena chladnou zbraní (např Maul)...beam Saber - pokud většinu (tj víc jak polovinu) nepřátel umlátíš chladnou zbraní, plamenomet - pokud víc jak půlku nepřátel zastřelíš palnou zbraní...btw tlumič najdete jak vylezete z kanálů do té nedostavěné budovy. Na patře ze kterého shodíte matraci je jedna zeď taková flekatá (dole jsou až moc bílý fleky) Fláknete do toho trubkou nebo maulem....heather řekne pěknej komentář a tlumič je váš Bonusové kostýmy Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 12:31

g.schreiber napsal:
no za týden ten návod asi zveřejním jak tak koukám na blogu...nekonečný samopal - pokud smrtelná rána Bohu bude způsobena chladnou zbraní (např Maul)...beam Saber - pokud většinu (tj víc jak polovinu) nepřátel umlátíš chladnou zbraní, plamenomet - pokud víc jak půlku nepřátel zastřelíš palnou zbraní...btw tlumič najdete jak vylezete z kanálů do té nedostavěné budovy. Na patře ze kterého shodíte matraci je jedna zeď taková flekatá (dole jsou až moc bílý fleky) Fláknete do toho trubkou nebo maulem....heather řekne pěknej komentář a tlumič je váš Bonusové kostýmy Wink2
V té zdi je tuším někdo zazděný. I s tlumičem Bonusové kostýmy Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bun
Insane Cancer
bun


Poeet p?íspivku : 95
Registration date : 11. 12. 08

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 18:00

Mam taký to problém že mal som samopal s nekonečnymy nabojmy ale uš ho nemám. A to od tedy čo som prešiel normal . Potom som našiel tuto temu Bonusové kostýmy tak som klikol na tie odkazy.A tam boli tie kody na kostimy tak som si šetko čo sa dalo som tam nahodyl . A potom som začal prechzať na harde a vydem z WC a nyč tam nebolo žiadny samopal . PS dakujem za radu ale tie zvišne veci viem. Ale nevedel som o tom tlmyči. A nechapem prečo my zmyzol ten samopal . Dakujem za echo o tom tlmyčy . A hadam uš tomu pochpiťe . Bonusové kostýmy 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 18:44

No tak jediné, co mě napadlo, je to, že ten samopal a všechny bonusové zbraně i stěmy kostými budeš mít, když začneš novou hru, ale místo New Game, dáš Extra New Game. Jenomže tohle je asi zbytečná rada, protože podle toho, co píšeš, to asi víš. Opravdu mě nic jiného nenapadá. A že by to byl nějaký bug? To se moc často u konzolových her nestává. Alespoň tedy dříve to nebývalo.

Kolikrát jsi tu hru už dohrál a kolikrát jsi ji už dohrál na Extra New Game? A jaké bonusy, kromě těch kostýmů už jsi získal?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitimeWed 2 Jun 2010 - 19:40

Je to opravdu zvláštní, já už SH3 hrál asi šestkrát, možná sedmkrát a v PC verzi jsem tam samopal vždycky měl. Jinak plamenomet je skoro k ničemu, nemá dohromady žádný velký účinek.
P.S. O té kouzelné víle ve stokách víte? Bonusové kostýmy Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Bonusové kostýmy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bonusové kostýmy   Bonusové kostýmy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bonusové kostýmy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: