Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SHOrigins asi i pro PS2

Goto down 
+3
pepazdepa
bobulky
Bart
7 posters
AutorZpráva
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 18:22

Konami prý chystá předělávku ORIGINSů pro konzoli PS2, vyjít by měla 4. března. SHOrigins asi i pro PS2 Yay Takže doufám, že na amazon.com(tam jsem viděl nabídku) nekecají. Byl bych mooooc rád, stejně tak rád, jako když Eidos potvrdil vydání Tomb Raider Underworld i pro PS2. Zkrátka tato hračka ještě nepatří do starého železa SHOrigins asi i pro PS2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 18:42

Ach ano - tak to slyšim opravdu rád.
Znamená to totiž, že bude i na PC. SHOrigins asi i pro PS2 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSun 20 Jan 2008 - 0:43

stále to ještě není ofik - tj. ještě musí kluci v sáčkách v Konami HQ dát zelenou konverzi, která je pravděpodobně čistě marketingový tah.

Jo a abych nezapomněl -> SHOrigins asi i pro PS2 Yay Jupí! SHOrigins asi i pro PS2 Yay
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSun 20 Jan 2008 - 10:05

Jop,nejlepčí je se jen dohadovat...No já si raději počkám na oficiálku...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSat 5 Apr 2008 - 13:04

Takže Silent Hill Origins pro ps2 bude k sehnání třeba zde-http://www.gamestation.cz/playstation-2-hry-adventury/silent-hill-origins-1.htm, no musíme si ještě počkat, ale jen chvilku SHOrigins asi i pro PS2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 16:32

Musím se pochlubit že už to mám týden doma...Akorát sem se k tomu ještě nedostal...Navíc NTSC tak se budu divit když mi to pojede...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 20:03

Dominno napsal:
Musím se pochlubit že už to mám týden doma...Akorát sem se k tomu ještě nedostal...Navíc NTSC tak se budu divit když mi to pojede...

Originál NTSC? Tak to respekt! SHOrigins asi i pro PS2 Wink2
Návrat nahoru Goto down
Peter
Registrovaný uživatel
Peter


Poeet p?íspivku : 6
Age : 53
Registration date : 26. 04. 08

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeSun 27 Apr 2008 - 9:55

[Jo jo. SHOrigins asi i pro PS2 H13
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeThu 10 Jul 2008 - 21:20

mužu se zeptat ktery bude lepši origins na psp nebo na ps 2 diky
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 5:18

Je to určitě to samé, ale na PS 2 je to předělané (asi jen trochu, ale já bych to viděl i na předělané scény) a grafika je velmi dobrá, kdežto na PSP to vypadá docela úplně jinak. Takže by teoreticky mohla být (IMO) lepší ta verze na PS 2, neb si tam užiješ i více hudby, na druhou stranu hraní v tmavém večerním vlaku nebo někde večer venku má asi také svoje kouzlo, v podstatě tedy záleží jen na pohodlnosti, čili *tvá* věc. Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 9:42

diky a neviš asi de origins na ps2 na ps 3 chapeš mě že
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 10:09

No vypadá to silně zašifrovaně, ale pravděpodobně ses chtěl zeptat, zda ti poběží PS 2 verze Origins na PS 3, ano? Smile

v tom případě si myslím, že ano. Vím, že hry z PS 1 fungovaly i na PS 2, takže asi ano, mělo by to jít, ale nic nezaručuji. Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 10:14

jo pochopils tos spravně ale asi kupim verzi psp a ty maš origins
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 10:21

Rozdíl mezi verzí pro PSP a pro PS2

PSP https://www.youtube.com/watch?v=3HavKBEGp6E

PS2 https://www.youtube.com/watch?v=9wCxEcJIhsY

Jedinej rozdíl nejspíš bude v tom, že na PS2 jsou detalnějčí postavičky a taky maj lepší animace obličeje. Možná že i okolní prostředí je o nepatrný rozdíl detalnější, ale to už není tak výrazný.
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 10:21

travis: Já nemám origins, ale viděl jsem před nějakým časem na TyTrubko video, které porovnávalo verze PSP a PS 2.
- Ukazovali tam stejné části, jedna animačka byla na PS 2 lehce pozměněna, ale jinak šlo (asi) čistě o grafické zpracování.

IMO jak jsem řekl, jde asi čistě o pohodlí. Smile
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 12:07

diky za radu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SHOrigins asi i pro PS2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SHOrigins asi i pro PS2   SHOrigins asi i pro PS2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SHOrigins asi i pro PS2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill Origins-
Přejdi na: