Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 PS3

Goto down 
+9
pepazdepa
Pyramid Head
travis
Rinter
bobulky
Vincristine
Dominno
Bart
čermi
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: PS3   PS3 Icon_minitimeThu 13 Dec 2007 - 20:53

Tak uz mam lidi pe es trojku,je to mazec a uz se tesim na Sileta 5 a Residenta 5
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeFri 14 Dec 2007 - 19:47

čermi napsal:
Tak uz mam lidi pe es trojku,je to mazec a uz se tesim na Sileta 5 a Residenta 5
Tak to gratuluji!!! Já si na ps3 asi ještě chvilku počkám. PS2 jsem si kupoval docela dost pozdě, teprve nedávno, když cena slezla pod 4000. Teprve pak sem si mohl dvojku dovolit. S PS3 to bude asi taky tak PS3 Oops
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 16 Dec 2007 - 20:24

Vem si to na splatky...je to rozumny...a jestli chces na ps3 cekat treba 5 let,tak prosim...ale jen si to řekni nahlas...hrozny...ten hokej je pecka,uplne skoro realna simulace...no pohádka
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   PS3 Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 8:15

Ta Válka konzolí mě už docela štve...Dycky sem vlastnil stejšna a nic jinýho a taky si za Sony stojím,ale osobně musím přiznat že ten X360 je taky pekelná mašinka a statistiky to docela dokazujou...No ale mám PSP tak sem si koupil PS3 aby to bylo tak nějak komplet a sem nadmíru spokojenej... PS3 Smitten Ale tak je zbytečný hádat se která konzole je lepší protože každej má svůj osobní názor... PS3 Sweethea Ale stejně bych ty hajzly Xboxovský zmlátil... PS3 Rifle PS3 Rifle PS3 Rifle
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeMon 23 Jun 2008 - 13:37

Dominno napsal:
Ta Válka konzolí mě už docela štve...Dycky sem vlastnil stejšna a nic jinýho a taky si za Sony stojím,ale osobně musím přiznat že ten X360 je taky pekelná mašinka a statistiky to docela dokazujou...No ale mám PSP tak sem si koupil PS3 aby to bylo tak nějak komplet a sem nadmíru spokojenej... PS3 Smitten Ale tak je zbytečný hádat se která konzole je lepší protože každej má svůj osobní názor... PS3 Sweethea Ale stejně bych ty hajzly Xboxovský zmlátil... PS3 Rifle PS3 Rifle PS3 Rifle

Přesně Playstation nade vše PS3 Yes
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeMon 23 Jun 2008 - 15:51

Veškerý Playstation a Xbox je vhodný tak pro masochisty, mimozemšťany, sebetrýznitele nebo ženy .....

My lidi volíme PC. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeTue 24 Jun 2008 - 12:11

Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Veškerý Playstation a Xbox je vhodný tak pro masochisty, mimozemšťany, sebetrýznitele nebo ženy .....

My lidi volíme PC. Smile

Blbost.Neumim si představit že bych hrál Silent Hill na compu.Snad jenom kvůli češtině bych si byl ochotnej zahrát čtyřku.Ale to ovládání je hrozný PS3 Brood ....Asi stejně tak hrozný jako Quake 3 Arena na PlayStation2.... PS3 No
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeTue 24 Jun 2008 - 14:42

Vincristine napsal:
Císař Napoleon Bonaparte napsal:
Veškerý Playstation a Xbox je vhodný tak pro masochisty, mimozemšťany, sebetrýznitele nebo ženy .....

My lidi volíme PC. Smile

Blbost.Neumim si představit že bych hrál Silent Hill na compu.Snad jenom kvůli češtině bych si byl ochotnej zahrát čtyřku.Ale to ovládání je hrozný PS3 Brood ....Asi stejně tak hrozný jako Quake 3 Arena na PlayStation2.... PS3 No

Hrál jsem Quake 2 (myslím, že to byla dvojka) na PS1 a byla to fakt hrůza. Ale SH na kompu, to se dá. Mě to připadá naprosto normální. Je to všechno jen o zvyku
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeWed 9 Jul 2008 - 18:42

no ja si myslim še konzole su potřeba co takovy mgs 4to ma 55gb a kam bys to chtěl na počitač davat
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 17:08

Pro srovnání negře si stáhni konfiguraci ps3 a xbox360 a uvidíš jaká konzole je lepší,jestli tomu rozumíš tak poznáš,že Ps3 je nejmín 3x výkonější a xbox se neustále přehřívá a dělá kravál jak prase,ale zase je Ps3 v nevíhodě a to takový,že má moc málo her zatim co xbox360 jich má už hafo záleží co je pro tebe lepší negře bud kvalitnější konzole,ale málo her a nebo výkonostně horší konzole s mnohem více hrami takže tim pádem větší zábava já jsem dal přednost tomu prvnímu PS3 G PS3 Rolf PS3 Rolf PS3 Rolf PS3 Rolf PS3 Rolf PS3 Yay PS3 Yay PS3 Yay PS3 Yay PS3 Yay
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 17:13

Cože quake2 na Ps1 hrůza šeš asi dement co? víš kolik tam ta hra vůbec dostala hodnocení 10/10 maximum ovládání je tam skvělí skvělí a opravdu Silent hill bych na pc fakt hrát nemoh to je katastrofa to ovládání.
Návrat nahoru Goto down
Pyramid Head
Insane Cancer
Pyramid Head


Poeet p?íspivku : 169
Age : 34
Registration date : 17. 08. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 17:16

Ale skutečně máš pravdu v tom případě že jde u nějakých her jen o zvyk ale na pc jsou neustálí potíže takže ti ta hra třeba vypadáva otravuje tě při ní antivirus nebo ti vůbec nejde to na konzoli nikdy mít nemůžeš vložíš a hraješ prostě v pohodě PS3 G
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 31 Aug 2008 - 19:11

Relax, otoč se a nech mou ruku ...
.. eh, totiž. Uklidni se, mlč, odejdi, nebo mlč..
.. Pokud máš zájem, tak můžeš i zůstat, ale i tak klid. Peace.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 11:38

Pyramid Head se naučí editovat již napsaný příspěvek, jinak ho čeká žluté ovoce...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:30

Pyramid Head napsal:
Cože quake2 na Ps1 hrůza šeš asi dement co? víš kolik tam ta hra vůbec dostala hodnocení 10/10 maximum ovládání je tam skvělí skvělí a opravdu Silent hill bych na pc fakt hrát nemoh to je katastrofa to ovládání.

Quake 2 se rozhodně hraje na PC líp naž na PS. Je mě úplně jedno kolik co dostalo hvězdiček, bodíků nebo podle čeho si teďka děcka kupujou hry. Lepší než pomale zaměřovat ovladačem zatímco tě zabíjí. A pokud nejseš (jak říkáš ty) "dement" tak si to zařídíš tak aby tě při hraní věci jako antiviráky nebo nějakej ATI Control Center nerušil.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeMon 1 Sep 2008 - 19:34

Hmm, od kdy se má člověk řídit dle hodnocení?
Kdyby to tak bylo, tak bych hrál debilní kraviny á la Haze nebo Assassin Creed, schválně kolik z těchhle v magazínech úspěšnejch her má podplaceno hodnocení na Gameranking?
Že by snad ... *nečekaně* většina?
Zatímco kvalitní hry nedostávaj zdaleka tolik. (viz. Crysis vs Zaklínač nebo Mafia)
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeTue 2 Sep 2008 - 16:28

hmmm hodnocení je naprd úplně všude...naštěstí hraju převážně horor. adventury kterých není moc...pokud si nejsem jistá přečtu pár článků a recenzí (jen jako info)...poptám se přátel, zkouknu reakce na forech v nejlepším zapařím demo (takhle mě odradila Obscure, ale naopak navnadila Fahrenheit)...
PS3 vs Xbox 360
nedávno jsem měla jasno - zapřísáhlý fanda Sony...ale...pak jsem v šoku celkem zírala když jsem zjistila že cena xboxu pujde rapidně dolů (prej mezi 3 - 4 tis.!!! - no co sony si můžu pořídit dycky...)
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeFri 10 Apr 2009 - 5:37

Jo chtěl bych ho PS3 Grin3
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
Akira
Wall Man
Akira


Poeet p?íspivku : 270
Age : 38
Registration date : 27. 05. 09

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSat 17 Jul 2010 - 22:11

heleďte lidi, potřebuju něco zjistit, kdo pomůže, tak má za jedna s hvězdičkou u mě.. nic víc nabídnout nemůžu, ale upřímně, kdo z Vás dostává tak často jedničky s hvězdičkou? HAHA PS3 Grin3


no.. k věci


takže, pozjišťoval jsem si údaje o hře a teď pozor " CLOCK TOWER THE FIRST FEAR" na PSX (PS1) což je remake ze SNES Nintenda. - vřele doporučuju

No, problém je, že hra nevyšla v Evropě, pouze verze NTSC

a mě tak napadlo, jestli by mi to fungovalo, když bych někde sehnal a spustil na PS3 a teď tedy k otázce

Fungují NTSC verze her PSX na PS3? To, že NTSC verze PS3 her 100% fungují, to vím, mám Silent Hill Homecoming na PS3 americkou verzi a je to bezproblému..

Jak je to s PSX hrami? Díky


Návrat nahoru Goto down
http://www.rygar.ic.cz
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 14:26

Tam je problém jen s PSN. Nevím, jak je to ted (slyšel jsem, že používání jiných, než US karet se na US PSN nějak bloklo, nevím co je na tom pravdy), ale dřív jsi se mohl přihlásit pod US PSN profilem a prostě si to z něj koupit. Doporučuju ale spíš si pořídit PSP a tam můžeš hrát všechny PSX hry a to i vlastnoručně překonvertěný.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 19:52

Sol!d_Sn@k3 napsal:
Tam je problém jen s PSN. Nevím, jak je to ted (slyšel jsem, že používání jiných, než US karet se na US PSN nějak bloklo, nevím co je na tom pravdy), ale dřív jsi se mohl přihlásit pod US PSN profilem a prostě si to z něj koupit. Doporučuju ale spíš si pořídit PSP a tam můžeš hrát všechny PSX hry a to i vlastnoručně překonvertěný.

Hry z PS1 se dají překonvertovat na PSP? Já myslel, že to jde jenom když SONY udělá verzi nějaké té PS1 hry na PSN a zároveň si to můžeš stáhnout i do PSP. Ale jestli si to člověk může i sám nějak předělat pro to PSP, tak je třeba mít na to nějakej program a je třeba na to mít upravený PSP?
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 20:16

Hlavně musíš mít custom firmware, pak nějakej dobrej softík, co ti hru z CD grabne do .ISO souboru a pak samozřejmě ten prográme na samotnou konverzi. Některé hry ale dělají bugy. Třeba u MGS to občas nějak divně pískalo. Díky bohu za PSN verzi:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 20:37

Takže to vlastně není moc košér. PS3 Uhoh
To jsem si myslel. PS3 Whip
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 20:50

Jak to myslíš?! Vždyt je to úplně snadný. Já to dělám furt. Můžu tak hrát hry, co mi leží v poličce i na kilometry daleko od PSX.
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitimeSun 18 Jul 2010 - 21:20

To jo. Když ty hry už máš koupený, tak je jasný, že si je nemusíš kupovat znova z PSN. Vlastně tím Sony chce jenom vydělt víc peněz na tom, co už jednou máš. Já jsem měl na mysli tu modifikaci PSP. Někde jsem četl, že se to nemusí povíst a že ti to PSP může poníčit a nebude už fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PS3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PS3   PS3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PS3
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Obecná diskuze-
Přejdi na: