Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Helemeseee

Goto down 
+9
Vlasák
pepazdepa
Hesi
bobulky
aldaris
Sareavok
čermi
St'K 302
vatiell
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeFri 4 Jan 2008 - 17:36

Zifil napsal:
čermi napsal:
no me spis dostalo kdyz sem s jamesem ve dvojce byl u odpadaku tak tam byly noviny a v tom se o walterovi psalo...taky to bylo misto ve kterym se mi hra pokazdy zasekla...
Vážně? Nebylo to v PC verzi? Já jsem na ty noviny, kde by se o něm psalo nenarazil (PS).
Ono je taky možný, že na rychlo pro PC nebo v nějakém patchy pro hru, dali nějaké info o postavě, k připravova nému dílu. Pak bych ale nerozuměl těm dohadům, že se to vůbec Silen Hill nemělo jmenovat a že se SH do názvu dalo na poslední chvilku Helemeseee - Stránka 2 3whaaa
Jo noviny tam byly. Mám jen PC verzi, bylo to v odpadní šachtě mezi apartmány. Tuším že s novinami se tam nacházel i klíč, nebo něco takového.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
mastersko
Lying Creature
mastersko


Poeet p?íspivku : 25
Age : 30
Registration date : 24. 03. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeTue 8 Jan 2008 - 12:58

Bylo to zvenčí u apartmánů když si hodil balík džusu do odpaďáku. Taky se mi to tam s češtinou sekalo. Myslím ale že už je to opraveno.
(Jinak... byla tam mince a né klíč)
Návrat nahoru Goto down
http://elm-street.unas.cz/
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeThu 10 Jan 2008 - 20:35

presne tak...koukal sem peken vyvalene kdyz mi to docvaklo
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 9:07

čermi napsal:
presne tak...koukal sem peken vyvalene kdyz mi to docvaklo
Tak jsem na par dnu opustil svet FS2 a podival jsem se pod apartmany na ty noviny a ... Walter ... opravdu je to tam. No, pred tim jsem to hral dvakrat a nikdy me nedoslo, vo co tam vlastne jde Helemeseee - Stránka 2 Shocked2 Ja myslel, ze je to jen dalsi maklej sektar z Radu Helemeseee - Stránka 2 Lipsrsea
Kazdopadne Room asi fakt mel byt SH (o tom ted nepochybuju) i kdyz jsem porad nas...nej, ze tam dali ty díry a zmenili celou hratelnost, na kterou jsou lide v SH zvykli (krkajici pacienti, a neosedlaane kryplkary me fakt nedesí a jestli me maji nahnat strach ti otravni duchove, tak z tech jsem mel jen nervy v kyblu i kdyz Cynthia v metru (reinkarnace) ... no priznavam, malem jsem si kaknul). No, jeste ze to story stoji za to Helemeseee - Stránka 2 Evil Helemeseee - Stránka 2 Tongue2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 18:59

Ty kryplkáry byly prostě fujky,fujky a myslete si o tom co chcete...Jinak sem z5 abych kritizoval... Helemeseee - Stránka 2 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 21:37

Zifil napsal:
čermi napsal:
presne tak...koukal sem peken vyvalene kdyz mi to docvaklo
... i kdyz jsem porad nas...nej, ze tam dali ty díry ...

Jen mě tak napadlo, nemaj ty díry nějakou spojitost s "There was a hole here, but now it's gone"?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 10:47

Rinter napsal:
Zifil napsal:
čermi napsal:
presne tak...koukal sem peken vyvalene kdyz mi to docvaklo
... i kdyz jsem porad nas...nej, ze tam dali ty díry ...

Jen mě tak napadlo, nemaj ty díry nějakou spojitost s "There was a hole here, but now it's gone"?
To je dost možné... i ten článek o Sullivanovi... A všimli jste si v SH2 na tom hřbitově v labyrintu Sullivanova náhrobku? Proč tam asi je? V Silent Hillu nezemřel...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 14:48

Stejně jako nezemřel James a Angela a taky tam maj hroby Helemeseee - Stránka 2 Wink2

Spoiler:

Ovšem mě by zajímala tajemná Miriam K. - zrádkyně...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 15:08

Miriam K.? Už nepamatuju kde to tam bylo. Osvěž mě paměť
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 15:56

pepazdepa napsal:
Stejně jako nezemřel James a Angela a taky tam maj hroby Helemeseee - Stránka 2 Wink2

Spoiler:

Ovšem mě by zajímala tajemná Miriam K. - zrádkyně...
Jasně, jenže hroby pro ně byly prázdné, teprve připravené. Eddie zemřel v mrazírně krátce nato, Angela vůbec.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeSat 19 Jan 2008 - 19:32

Detektivní práce tohle odhalovaní... Helemeseee - Stránka 2 Computer
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitimeTue 2 Sep 2008 - 13:47

silent je celej propojenej az stejne vyjde jednou dil a tam se sejdou vsichni...asi az na harry,stejne z nich vsech dopadl nejhur,rosekanej ve trojce od takovyho hnusaka na kresilku...a jeste mu nebylo poradne videt do tvare
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Helemeseee - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Helemeseee   Helemeseee - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Helemeseee
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill: Homecoming-
Přejdi na: