Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Panenka...

Goto down 
+3
aldaris
Sareavok
Dominno
7 posters
AutorZpráva
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeWed 12 Sep 2007 - 21:45

Panenka ve světě bytů...Co sakra s ní???
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeWed 12 Sep 2007 - 22:23

Vzít nebo nevzít...rozhoduje o druhu konce...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 6:13

Sareavok napsal:
Vzít nebo nevzít...rozhoduje o druhu konce...
A taky obtížnosti... Panenka... Evil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 17:08

A když sem jí vzal tak co mám dělat???Pořád bloudím po pokojích a nemůžu dospět ke konci...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 17:24

Dominno napsal:
A když sem jí vzal tak co mám dělat???Pořád bloudím po pokojích a nemůžu dospět ke konci...
Schov si ji do krabice...nic víc s ní ve hře nenaděláš...v pokojích? Mno nevím kde jsi se tam zaseknul...nejspíš ještě nemáš ten klíč...musíš hledat všechny červený papírky a dávat si je pod dveře...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 19:01

Ej prohledal sem všechny pokoje,prostě i ten od správce,pak nějaké v košili a tak...Ale fakt že sem se sekl...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 13 Sep 2007 - 19:38

Super,našel sem i ten poslední v lednici...Fakt moc díky za radu jo a jak se na začátku Wlater hrabe v té týpce je fakt maras a ty kolečkové křesla sou ještě horší... Panenka... H13
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeFri 14 Sep 2007 - 6:29

Dominno napsal:
Super,našel sem i ten poslední v lednici...Fakt moc díky za radu jo a jak se na začátku Wlater hrabe v té týpce je fakt maras a ty kolečkové křesla sou ještě horší... Panenka... H13
Jo tak v té za*rané lednici jsem se tenkrát zasekl taky. Panenka... Yes Když do těch křesel párkrát třískneš, dají na chvíli pokoj. Ale brzy otravujou znova.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeFri 14 Sep 2007 - 21:04

Ej tak křesla mi nedělaj problém ale problém je ve mě,já mám prostě problém s nemocnici,nemám to tam rád,lidi tam chodí z bolestí a prostě se nemocnici vyhýbám,raději přespím na hřbitově než v nemocnici,takže to je pro mě nejhorší část hry...
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeSat 15 Sep 2007 - 6:25

Dominno napsal:
Ej tak křesla mi nedělaj problém ale problém je ve mě,já mám prostě problém s nemocnici,nemám to tam rád,lidi tam chodí z bolestí a prostě se nemocnici vyhýbám,raději přespím na hřbitově než v nemocnici,takže to je pro mě nejhorší část hry...
Tak to se ti v SH3 nebude moc líbit Brookhaven hospital, pokud jsi to ještě nehrál. Tam fakt stojí za to! Panenka... Sick2 Panenka... Knife
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeSat 15 Sep 2007 - 10:23

Ej no na to se tepre chystám ale rozlej sem si 4ku tak jí dohraju a pak od jedničky...
Návrat nahoru Goto down
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:36

nemocnice je psycho normálne...copa v silentu ze jo...a nejvic jsou ve 4 ty radoby sestričky ktery kdyz je trefis tak krkaj... Panenka... G
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeSat 22 Sep 2007 - 11:40

Jo, sestry ve čtvrtém díle se mi rovněž líbili.Panenka... Bloodth2


Naposledy upravil dne Thu 11 Oct 2007 - 19:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeTue 9 Oct 2007 - 12:52

ty sestricky ve 4 jsou na prd, ale nejlepsi jsou ve 2 jak tam tresou tema hlavama a strasne rvou Panenka... Furious3
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeWed 10 Oct 2007 - 20:05

bomb napsal:
ty sestricky ve 4 jsou na prd, ale nejlepsi jsou ve 2 jak tam tresou tema hlavama a strasne rvou Panenka... Furious3
Mno já měl docela hrůzu, když se na mě vyvalil 3metrový snhnilý transvestita s tyčkou v ruce a krkal u toho Panenka... 2giggle Panenka... Shocked2
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 17:07

bomb napsal:
ty sestricky ve 4 jsou na prd, ale nejlepsi jsou ve 2 jak tam tresou tema hlavama a strasne rvou Panenka... Furious3

Někde jsem četl, že ve 4 to vlastně nejsou "sestřičky" ale "pacienti"
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 19:44

No je pravda, že to jsou spíše tranvestyti.... no.... Autoři měli jistě fantasii, jenže do myšlenek jim nevidíme, že?
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitimeMon 29 Oct 2007 - 8:44

Rinter napsal:
bomb napsal:
ty sestricky ve 4 jsou na prd, ale nejlepsi jsou ve 2 jak tam tresou tema hlavama a strasne rvou Panenka... Furious3

Někde jsem četl, že ve 4 to vlastně nejsou "sestřičky" ale "pacienti"
To neee...pacienti jsou neviditelní a jezdí na vozíčkách paralympiádu XD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Panenka... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panenka...   Panenka... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Panenka...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Walterova panenka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: