Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Samopal pro Eileen?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 23:00

Na stránkách Silent Hill Town Center jsem u SH4 četl, že jako bonusovou zbraň pro Eileen je možné získat samopal. Stačí prý jednou projít hru s hodnocením minimálně 8 hvězdiček (teda jestli jsem si to správně přeložil Samopal pro Eileen? 2giggle ). A nebo je taky možné pro ni získat kostým-obleček a-lá zdravotní sestřička. Možná jsem objevil Ameriku, no ale nikde se tu o tom nikdo nezmiňuje.>> http://silenthilltowncenter.prest.pl/s4.%20sekrety%20ang.htm


Naposledy upravil dne Fri 24 Aug 2007 - 0:24, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeThu 23 Aug 2007 - 23:11

Bart napsal:
Na stránkách Silent Hill Town Center jsem u SH4 četl, že jako bonusovou zbraň pro Eileen je možné získat samopal. Stačí prý jednou projít hru s honocením minimálně 8 hvězdiček (teda jestli jsem si to správně přeložil Samopal pro Eileen? 2giggle ). A nebo je taky možné pro ni získat kostým-obleček a-lá zdravotní sestřička. Možná jsem objevil Ameriku, no ale nikde se tu o tom nikdo nezmiňuje

No, já jsem četl, že na Submachine pro Eileen se potřebuje hodnocení vyšší jak 9 a že pak (když to bude Eileen hodně používat) tak bude hodně užírat Henrymu energii, či co.
Zdravotní sestřičku získáš tak, že nejdřív dohraješ hru na Mother nebo Escape a pak vezmeš uniformu v pokoji 303 a mějte ji v inventáři když zabíjíte Waltera. Musíte zase dohrát zakončení Mother nebo Escape a pak když budete znova hrát zeptá se Vás to jestli chcete normální nebo sestřičkovskou uniformu.
Ale ani jedno jsem nezkoušel jen jsem o tom četl.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeFri 24 Aug 2007 - 23:48

Ty jo to jsem taky nezkoušel...já na ty bonusy moc nejsem...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 11:59

Sareavok napsal:
Ty jo to jsem taky nezkoušel...já na ty bonusy moc nejsem...
To já mám bonusy moc rád. Samopal pro Eileen? Grin3 Jsou to vlastně takové odměny za dobře odehranou hru, nebo důvod hrát hru opakovaně.
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 19:54

No jo ale Eileen a kulomet???Divný,mě k ní pasuje tak kabelka,je sladká když se tím snaží umlátit monstra...
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 20:07

Dominno napsal:
No jo ale Eileen a kulomet???Divný,mě k ní pasuje tak kabelka,je sladká když se tím snaží umlátit monstra...
Přesně tak. Samopal pro Eileen? Yes Samopal je asi v Silentu rezervován jen něžnějšímu pohlaví (jako třeba Heather ve trojce). No, přinejmenším je zvláštní, že má Eileen možnost získat zbraň lepší než všechny Henriho zbraně dohromady. To ten samopal nemohl dostat on?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:40

Eileen a umí ze samopalem???To je jak kdyby McGuiver neumněl vyrobit s krabice nářadí atomovou bombu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Samopal pro Eileen? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Samopal pro Eileen?   Samopal pro Eileen? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Samopal pro Eileen?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Eileen

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: