Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co vás (vy)děsilo nejvíc?

Goto down 
+12
JardaF
Dominno
Sareavok
kyberkentaur
aldaris
Melen
vatiell
Rinter
Shadow Follower
James
Lenne
pepazdepa
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 10:10

Sareavok napsal:
Nebo jak na začátku pitval tu šedou ženskou...a já celou dobu myslel že je to hodnej týpek... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2mwaha

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 3whaaa Teď nevím co myslíš... Si to budu muset zas zahrát
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 10:12

Rinter napsal:
Sareavok napsal:
Nebo jak na začátku pitval tu šedou ženskou...a já celou dobu myslel že je to hodnej týpek... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2mwaha

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 3whaaa Teď nevím co myslíš... Si to budu muset zas zahrát
Když jsi se objevil v nemocnici tak tam byl krátký záběr na Waltera jak se nimrá v jakési ženě...na jakémsi zahraničním fóru jsem četl, že je podobná Claudii nebo komusi...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 10:14

Sareavok napsal:
Rinter napsal:
Sareavok napsal:
Nebo jak na začátku pitval tu šedou ženskou...a já celou dobu myslel že je to hodnej týpek... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2mwaha

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 3whaaa Teď nevím co myslíš... Si to budu muset zas zahrát
Když jsi se objevil v nemocnici tak tam byl krátký záběr na Waltera jak se nimrá v jakési ženě...na jakémsi zahraničním fóru jsem četl, že je podobná Claudii nebo komusi...

Už ani nevím Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 10:35

Sareavok napsal:
Nebo jak na začátku pitval tu šedou ženskou...a já celou dobu myslel že je to hodnej týpek... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2mwaha
Taky jsem si myslel že to hajzl nebude...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeFri 31 Aug 2007 - 16:35

Však ti, co vymýšleli děj, odvedli opravdu skvělou práci Smile
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSat 1 Sep 2007 - 13:28

Kdo všechno tady Waltera lituje???
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 14:28

Dominno napsal:
Kdo všechno tady Waltera lituje???
Já, dokud před ním nemusím zdrhat. Pak dostává všechna různá jména a chci ho zabít.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 14:58

Ne, že bych ho přímo litoval, ale beru to z pohledu zákona akce a reakce...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 3 Sep 2007 - 21:05

No hraju zase jedničku a chci si to projet postupně tak Waltera teď neřeším,jo a jinak proč Dilent hill trestal Henryho Masona v SH1???Nic neudělal ni???
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 4 Sep 2007 - 15:08

Dominno napsal:
No hraju zase jedničku a chci si to projet postupně tak Waltera teď neřeším,jo a jinak proč Dilent hill trestal Henryho Masona v SH1???Nic neudělal ni???
V jeho případě to trest nebyl, jen měl tu smůlu, že zrovna v jeho dcerce byla Alessa. Přišel k tomu jak slepej k houslím.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 4 Sep 2007 - 19:11

Ou,díky... Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Shocked2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 30 Dec 2007 - 13:15

Dohrál jsem čtyřku a stále by mě zajímalo, proč po mně ti duchové jdou. Nikdy nezaútočili na Eileen ani Waltera, jen pořád na mně. A co tam vlastně pohledávají? Jsou to duše Walterových obětí, co nemohou najít klid? Nic jiného mě nenapadá.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
čermi
Lying Creature
čermi


Poeet p?íspivku : 47
Age : 38
Registration date : 08. 09. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 30 Dec 2007 - 16:25

to taky nevim...každopadne me radne stvou:)
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeSun 25 May 2008 - 12:58

Já sem se fakt lekl na tom místě, co vyleze na záchodkách zase dom toho druhého světa a na těch záchodkách je socha, co vypadá jako Cynthia. To jak se naloadoval obraz a já jí tam najednou vyděl, tak sem málem vyskočil až do stropu jak sem se lek.
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 27 May 2008 - 8:34

aldaris napsal:
Dohrál jsem čtyřku a stále by mě zajímalo, proč po mně ti duchové jdou. Nikdy nezaútočili na Eileen ani Waltera, jen pořád na mně. A co tam vlastně pohledávají? Jsou to duše Walterových obětí, co nemohou najít klid? Nic jiného mě nenapadá.
jj všichni jsou jeho oběti ... někde na netu se dá najít i přesně jak je Walter zabil a kvůli čemu, ale bohužel si teď nevybavuji, kde jsem to našel ... byly to nějaké bonusové materiály k SH4 ...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 27 May 2008 - 13:50

Sareavok napsal:
aldaris napsal:
Dohrál jsem čtyřku a stále by mě zajímalo, proč po mně ti duchové jdou. Nikdy nezaútočili na Eileen ani Waltera, jen pořád na mně. A co tam vlastně pohledávají? Jsou to duše Walterových obětí, co nemohou najít klid? Nic jiného mě nenapadá.
jj všichni jsou jeho oběti ... někde na netu se dá najít i přesně jak je Walter zabil a kvůli čemu, ale bohužel si teď nevybavuji, kde jsem to našel ... byly to nějaké bonusové materiály k SH4 ...

http://translatedmemories.com/victimfiles.html
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Eileen
Lying Creature
Eileen


Poeet p?íspivku : 48
Age : 37
Registration date : 07. 11. 08

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeMon 10 Nov 2008 - 0:09

no ja este stale hram SH 4 takze hovorim svoj nazor pocas hrania hry,ze asi ta nemocnice a obludne sestricky,to kde dosli na ich vyzor preboha hehe? Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 2mwaha

no ale dost ti psy a opice boli take obycajne ze som sa nebala..a tie lietajuce zombee mi pripadaju uplne ze nie SH ale nejaky japonsky horor hocjaky,nehodili sa tam podla mna akoze vydavali blby zvuk ktory mi vadil,i to ze ked som ho zabila tak som nemohla cez jeho telo len tak polahky prejst ach jaj Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Rifle
Návrat nahoru Goto down
emppu
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 7
Age : 28
Registration date : 17. 11. 09

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 23 Nov 2010 - 20:29

Rinter napsal:
O potvůrce se dvěma hlavama se mluví už i v SH 2, všimli jste si? No, ne přímo, ale je to tam
novinový článok hovoriaci o smrti dvojčiat? či ako to bolo?
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitimeTue 23 Nov 2010 - 20:35

emppu napsal:
Rinter napsal:
O potvůrce se dvěma hlavama se mluví už i v SH 2, všimli jste si? No, ne přímo, ale je to tam
novinový článok hovoriaci o smrti dvojčiat? či ako to bolo?
Na novinový článek o smrti dvojčat si pamatuju, ale že by v SH2 bylo i něco o dvouhlavé příšeře??? To si nevybavuju.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co vás (vy)děsilo nejvíc?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: