Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dino Crisis 2

Goto down 
+6
pepazdepa
Dominno
Bart
Sareavok
Lenne
mastersko
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 8:45

Lenne napsal:
Sareavok napsal:
Lenne napsal:
Sareavok napsal:
Mno...jesli jste nehraáli na Xboxu tak melete z cesty pač je to konzole lepší než PS...navíc Bill Gates s tím má společné leda tak název Microsoft, navrhl to někdo jiný...když už tak mluvíte o Billovi tak on zase tak špatný člověk není...řekl bych že na to koli má peněz a co s nimi dělá až docela dost dobrý...

Je fakt,že je to velmi dobrá konzole na trhu,ale jakmile přijdou skvělé hry na PS3 tak podle mě upadne do zapomnění...
Řekl bych že jakmile přijdou skvělé hry na PS3, XboX 360 jich bude mít tolik, že PS3 bude stále pozadu...ale čas ukáže...

Nevím,ale myslím si,že si více lidí koupí PS3 než Xbox...
No nejvíc lidí si zase z lenosti koupí PC Dino Crisis 2 - Stránka 2 Rolf
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 12:05

ma někdo škušenosti z 1 na ps1 mam možnost koupit v bazaru za 300 stoji to za to a ma to dobry břiběch
Návrat nahoru Goto down
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 12:06

sory přiběch
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 20:02

travis napsal:
ma někdo škušenosti z 1 na ps1 mam možnost koupit v bazaru za 300 stoji to za to a ma to dobry břiběch

Určitě kup. Momentálně se na aukru vykupuje kolem 1,000. Hra je to výborná.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeFri 11 Jul 2008 - 20:05

mužu ji mit s bazaru a e lepši než 2 a neviš asi de na ps 3 hrat za 300 dobra koupě akorat nemam prachy ted si kupuji silent hill 2 akorat se bojim aby mi ji nikdo nekoupil
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 13:20

travis napsal:
mužu ji mit s bazaru a e lepši než 2 a neviš asi de na ps 3 hrat za 300 dobra koupě akorat nemam prachy ted si kupuji silent hill 2 akorat se bojim aby mi ji nikdo nekoupil

Jéééžiš já jsem vůl. Dino Crisis 2 - Stránka 2 Grin3 Dino Crisis 2 - Stránka 2 Grin3 Sry, tohle je vlastně téma Dino Crisis. Jsem myslel, že se bavíme o Silent Hillu Dino Crisis 2 - Stránka 2 Rolf Sry, vůbec nevím o čem je Dino 1
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
travis
Wall Man



Poeet p?íspivku : 262
Age : 38
Registration date : 08. 07. 08

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat 12 Jul 2008 - 13:29

v poho koupil bych ale moc draha a neviš kde by se dala sehnat jěšrě když se tu už o tom bavime
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon 15 Mar 2010 - 23:08

Jen tak jsem se sem podíval a vidím, že poslední příspěvek sem byl přidán asi tak před rokem a půl. Takže:

Co se týče Dino Crisis, tak jsem hrál jenom dvojku. Byla to fakt parádní hra a pro ty, co to nehráli, tak snad jenom to, že je to vlastně starej Resident Evil, akorát tam jsou teda místo zombíků dinosauři. To teda jen tak pro představu. Ale svoje kouzlo ta hra určitě má, takže jí to vlastně ani nijak něškodí. Je to fakt na prd, když dobrý videoherní série končej v zapomění. Vzpoměňte třeba na Rollcage nebo na Legacy of Kain. No? Pánéčku. Kdo tyhlety hry alespoň vyzkoušel, tak mi musí dát za pravdu, že to jsou jedny z nejlepších her, které kdy spatřily světlo světa.

Co se týče toho Xboxu, tak dneska, jak asi stejně všichni víte, je ta konzole pořát v popředí a s Playstationem si vesele vede boj o srdce hráčů po celém světě. Dokonce mě někdy až zaráží, že je někdy, vlastně většinou Xbox více preferovaný, hlavně co se herních vývojářů týče. Dřív to bylo tak, že se hry dělaly pro PS a k tomu ještě na jiný platformy. Dnes se to dělá tak, že se hry ze 75% dělaj pro Xbox nebo Xbox a PC a PS to pak musí dohánět svejma "soňáckejma" hrama, jako Killzone, nebo Gran Turismo... Vdyť i to Final Fantasy XIII vyšlo pro ten blbej Xbox. Plastation byl dřív vždycky na prvním místě, dneska je to jinak. Co s tím naděláme. Časy se prostě mění. Ale třeba takový hry jako Gears of war nebo Halo nemusej bejt taky špatný.

To travis:
Jestli ten Dino Crisis ještě nemáš, tak tady jsou nějaký linky:
http://www.game2k.cz/pocitacove-gameboy-hry/hry-pro-psx/82657-dino-crisis.html
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=dino+crisis
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue 16 Mar 2010 - 14:24

No jako GoW je hrozná sračka. Ale to sem nepatří Dino Crisis 2 - Stránka 2 2wasntme . Co se Dino Crisis týče, prošel jsem jedničku a dost mě to bavilo. Tak jsem zkusil dvojku, ale ta mě zklamala, jak to předělali na tu akci. Tak jsem to hned vypnul no:(.

OT: LoK sice skončil, ale když si to shrneš, tak má za sebou pěknou historii:).
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
Sponsored content





Dino Crisis 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dino Crisis 2   Dino Crisis 2 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dino Crisis 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: