Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Rekordy v dohrání SH1

Goto down 
+5
aldaris
Dominno
P4!nk!LL3r
pepazdepa
Rinter
9 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSat 10 Feb 2007 - 15:29

Za jak dlouho ste dohraly Silent Hill 1 a kolik lekaren ste pouzili na obtiznost HARD... Rekordy v dohrání SH1 Yay Rekordy v dohrání SH1 G Rekordy v dohrání SH1 Rolf Rekordy v dohrání SH1 Grin3 Rekordy v dohrání SH1 3ohhkay Rekordy v dohrání SH1 Rolleyes Rekordy v dohrání SH1 H11 Rekordy v dohrání SH1 Hanganim
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: mydva.kom :D   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSat 10 Feb 2007 - 15:31

My sme ji dohraly za 5:36 h bez pouziti jedine lekarny a to na HARD Smile) a ta hrta je dost narezova Smile)
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSun 11 Feb 2007 - 0:27

No, to už nevím je to nějakej pátek co jsem to hrál. Ani nevím jestli jsem to hrál na hard...
Ale na HARD bez lékárny - fakt hustý!
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSun 11 Feb 2007 - 15:55

dobrá skillárna Rekordy v dohrání SH1 Bloodth2 já hrál na hard jen párkrát a to jednou abych si ušetřil práci jsem si dal UFO konec Rekordy v dohrání SH1 2giggle nevim jestli bych si to dnes potahal bez lékárničky (jako žádné nebo jste dávali health drinky?)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: .))   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSun 11 Feb 2007 - 17:50

No dikes Smile skillarna Very Happy to ne my sme to hrali asi 5x za sebou a po prvy na easy a lekaren a tech naboju a ty ruzny ukoly fakt suxx :p vsechno dochazelo nic nebylo Very Happy znate to ne Smile no tak sme to skusily na hrad Smile) a vyslo to na superr vysledewk sice sme mnely spatnej konec ale to my newa Smile)
Návrat nahoru Goto down
P4!nk!LL3r
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 1
Age : 31
Registration date : 24. 08. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: SH   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 19:27

No tak ja to dohral za 3 hod 45 min na normal obtiznost.. Rekordy v dohrání SH1 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:26

3:56 na normál bez použití lékarny...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 18:19

Hele nic proti tobě nemam ale ten negr to je HNUS
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 19:17

Harry napsal:
Hele nic proti tobě nemam ale ten negr to je HNUS
Tak to je síla...
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 20:11

Harry napsal:
Hele nic proti tobě nemam ale ten negr to je HNUS

Ještě jednou tu objevím příspěvky tohohle typu a putuje k tobě tropické ovoce žluté barvy (a ne, citron to nebude)...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeMon 7 Apr 2008 - 20:28

pepazdepa napsal:
Harry napsal:
Hele nic proti tobě nemam ale ten negr to je HNUS

Ještě jednou tu objevím příspěvky tohohle typu a putuje k tobě tropické ovoce žluté barvy (a ne, citron to nebude)...

Ty vole, tohle on nepochopí Rekordy v dohrání SH1 Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeThu 10 Apr 2008 - 19:58

pepazdepa napsal:
Harry napsal:
Hele nic proti tobě nemam ale ten negr to je HNUS

Ještě jednou tu objevím příspěvky tohohle typu a putuje k tobě tropické ovoce žluté barvy (a ne, citron to nebude)...
Banana bomb XD
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeSun 13 Apr 2008 - 11:38

eXpr0^ & K_0bliz3k napsal:
No dikes Smile skillarna Very Happy to ne my sme to hrali asi 5x za sebou a po prvy na easy a lekaren a tech naboju a ty ruzny ukoly fakt suxx :p vsechno dochazelo nic nebylo Very Happy znate to ne Smile no tak sme to skusily na hrad Smile) a vyslo to na superr vysledewk sice sme mnely spatnej konec ale to my newa Smile)

Já ml husti hru na obtýznost HARD!!!
Nechapu, co máte všcjki proty gramatucy!!!!

Aneb - píšu jako debil, zacházejte se mnou jako z debilem, že? Very Happy

No to jsem si rejpnul, ale nebrat vážně!

BTW: Na tomhle fóru je to deFUCKto jedno, ale pšš . . . : )
Návrat nahoru Goto down
FelisLynx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 10. 11. 08

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 0:02

Na normal za 2:31h a na hard za 3:42....
Návrat nahoru Goto down
FelisLynx
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 4
Age : 35
Registration date : 10. 11. 08

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 11 Nov 2008 - 0:08

Jo a at mi nikdo netvrdi, ze to dal na hard bez pouziti jediny lekarny? To je kravina Smile Na hard jen dostat se pres skolu je peknej orisek... Kazdy, kdo tvrdi, ze dohral SH bez zraneni pekne keca a netusim, co tim chce dokazat.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeFri 20 Nov 2009 - 19:45

Já to hrál celkem 5x. Poprvý to bylo na normal a s tím nejhorším zakončením. Měl jsem to asi za 8h a něco (nebo tak nějak, už si fakt nevzpomínám). Pak už jsem to musel hrát na hard, protože vás to na konci hry při savu na nižší obtížnost nepustí. Takže jsem to 4x za sebou hrál potom na hard a získával jsem teda zakončení od nejhoršího až po nejlepší. nakonec (na po páty) to byl UFO ending a ten jsem měl cca za 2:45. Pak jsem si to po čase dal znova zase na normal a dohral jsem to do konce za asi cca 3 hodiny.
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeMon 3 Mar 2014 - 19:14

bomb napsal:
Já to hrál celkem 5x. Poprvý to bylo na normal a s tím nejhorším zakončením. Měl jsem to asi za 8h a něco (nebo tak nějak, už si fakt nevzpomínám). Pak už jsem to musel hrát na hard, protože vás to na konci hry při savu na nižší obtížnost nepustí. Takže jsem to 4x za sebou hrál potom na hard a získával jsem teda zakončení od nejhoršího až po nejlepší. nakonec (na po páty) to byl UFO ending a ten jsem měl cca za 2:45. Pak jsem si to po čase dal znova zase na normal a dohral jsem to do konce za asi cca 3 hodiny.

Jo Silent Hill 1. Prostě můj nejoblíbenější díl z celé série.  Rekordy v dohrání SH1 Smitten 
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 4 Mar 2014 - 17:38

Stále jen 5 zářezů nebo už víc? Smile
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 4 Mar 2014 - 18:30

Myslím, že dohromady jsem to hrál asi 6x. Kdysi jsem si to totiž dal ještě jednou, ale to už je tak dlouho, že ani nevím, kdy přesně. Ale na základce jsem měl kámoše a ten pořád dokola hrál Final Fantasy.  Rekordy v dohrání SH1 Computer 

Mě se ten Silent Hill 1 líbí taky kvůli tomu, že je téměř až satanistickej.Né, že já bych byl satanista (https://www.youtube.com/watch?v=vVXE012CoJQ) ale byly tam prostě takový temný okultistický, dokonce místy až čarodejnický výjevy, jako to upalování a strašně se mi líbilo, že se jim tohle do té hra podařilo dostat i přes všechny různý organizace, co by proti tomu mohli leccos namítat. Rekordy v dohrání SH1 Devil
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitimeTue 4 Mar 2014 - 23:55

bomb napsal:
Myslím, že dohromady jsem to hrál asi 6x. Kdysi jsem si to totiž dal ještě jednou, ale to už je tak dlouho, že ani nevím, kdy přesně. Ale na základce jsem měl kámoše a ten pořád dokola hrál Final Fantasy.  Rekordy v dohrání SH1 Computer 

Mě se ten Silent Hill 1 líbí taky kvůli tomu, že je téměř až satanistickej.Né, že já bych byl satanista (https://www.youtube.com/watch?v=vVXE012CoJQ) ale byly tam prostě takový temný okultistický, dokonce místy až čarodejnický výjevy, jako to upalování a strašně se mi líbilo, že se jim tohle do té hra podařilo dostat i přes všechny různý organizace, co by proti tomu mohli leccos namítat. Rekordy v dohrání SH1 Devil
Všechny takovéto organizace jsou dobré jen k tomu, aby se člověk na ně akorát vy.... .
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Rekordy v dohrání SH1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rekordy v dohrání SH1   Rekordy v dohrání SH1 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Rekordy v dohrání SH1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: