Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Co vás (vy)děsilo nejvíc?

Goto down 
+18
cyrcles
Mesalia
jakub008
Rinter
buky
Vincristine
Sareavok
Zifil
bomb
Dominno
JardaF
Bart
Vlasák
aldaris
Shadow Follower
Lenne
kyberkentaur
pepazdepa
22 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 15 Aug 2006 - 16:25

Tuhle hru zrovna hraju, časem odpovím...
Návrat nahoru Goto down
kyberkentaur
Registrovaný uživatel
kyberkentaur


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Bydliště : Praha
Registration date : 04. 09. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 12:26

asi nejvíc mě vyděsila ta scénka, kdy heather vleze do místnosti se zrdcadlem v nemocnici. Jak tam z tý vany tekly ty stroužky krve a rozlejzaly se po celý místnosti...i po ní...to bylo fakt dost děsivý.
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 4 Sep 2006 - 20:00

kyberkentaur napsal:
asi nejvíc mě vyděsila ta scénka, kdy heather vleze do místnosti se zrdcadlem v nemocnici. Jak tam z tý vany tekly ty stroužky krve a rozlejzaly se po celý místnosti...i po ní...to bylo fakt dost děsivý.
Ano na to si pamatuju viděla jsem to (ještě jsem tam ale nedošla Co vás (vy)děsilo nejvíc? Evil ),šla z toho fakt hrůza,jak to po Heather začalo lézt v tom zrcadle Twisted Evil ,a nemohlo ji to i zabít nakonec ??
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 43
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 5 Sep 2006 - 21:17

Lenne napsal:
a nemohlo ji to i zabít nakonec ??

Ne,zkoušel jsem to. Jenom celá zrudne jak po prvním polibku...Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSat 16 Sep 2006 - 20:53

no mě to nakomec pohltilo takže zabilo když sem na tu chudinku jen tak koukal jak se v tom zrcadle nemohla hnout. A taky se mi vubec nechtělo po tom schodišti dolu jak uprostřed tunelu zastavi metro. Otevřete dveře a ťapete po schodech a najednou na zdech začnou růst ty nechutny šlachy a žíly (a na Hard vás to může i zabít). no prostě BRRRRR vubec sem tam dolu nechtěl a nejvic vydesilo. asi v ty budově jak se stavělo vejdete do mistnosti s figurínama a tam je jedna postavená a obejdete regál a fí - rána a jekot malý holky. No ty V**e sem se lek!!!
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 17 Oct 2006 - 22:21

už jsem v kostele, tak můžu s určitostí říct, že figuríny jsem se jen trochu lekl, ale ta zrcadlová místnost byla teda něco úplně extra Co vás (vy)děsilo nejvíc? Lipsrsea prázdnej barák, volume lehce doprava a pak začly lízt ty žilky, naběhnu ke dveřím - nejdou otevřít, a tak jen stojím a čumím do zrcadla až se nemůžu hýbat a hned vybíhám, kde už na mě čeká pár monster Co vás (vy)děsilo nejvíc? Rolf
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSun 17 Dec 2006 - 15:52

Já měl nepříjemný pocit z celé té děsivé nemocnice. Po zabití Leonarda, mě připadalo procitnutí v normálnější verzi špitálu, jako osvobození.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Vlasák
Lying Creature
Vlasák


Poeet p?íspivku : 28
Age : 39
Bydliště : Prague, Czech Republic
Registration date : 24. 04. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 25 Apr 2007 - 23:27

Připojuji se ke zmíněnému - místnost se zrcadlem je jeden z vůbec nejpovedenějších děsivých kousků ze SH i her vůbec. Když jsem to hrál podruhé, tak už mi to tak nepřišlo, nicméně poprvé to byla fakt síla. Umyvadlo, zdi, odpojivší se odraz v zrcadle mířící vstříc sklu, nemožnost odejít... fakt síla.

Podobně figurína - jekot, odpadlá hlava a krev...

Tradičně se povedla nemocnice, místy mě svou bezelstností děsil i zábavný park... a opět nelze nezmínit záchodové kabinky Wink

V jisté fázi (někdy kolem metra) se trojka láme a začíná být dost hutná a děsivá, spousta divných detailů, kdy člověk jen čeká, až se něco stane (převrácený invalidní vozíček, Stanley, místnost s židlí uprostřed,...) a ono samozřejmě zrovna ne... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.sigil.cz
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeThu 26 Jul 2007 - 9:03

Shadow Follower napsal:
Lenne napsal:
a nemohlo ji to i zabít nakonec ??

Ne,zkoušel jsem to. Jenom celá zrudne jak po prvním polibku...Wink
No a já jsem poprvé hebnul Co vás (vy)děsilo nejvíc? Bigcry , protože jsem nevěděl, že ty blbý dveře nakonec povolí.
Návrat nahoru Goto down
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeThu 6 Sep 2007 - 21:30

Mě nejvíc vyděsilo kdyš jsem v těch stokách šel po tom mostíku(nějak jsem si neuvědomil že jsem měl použít ten fén)Heather to chitlo za nohu,stahlo ji to,pak pohled pod vodou a nakonec nad vodou záběr na vyplouvací krev.To jsem se fakt ale po...Chudinka malá takovou smrt si nezasloužila... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Hanganim Co vás (vy)děsilo nejvíc? Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 10 Sep 2007 - 11:05

JardaF napsal:
Mě nejvíc vyděsilo kdyš jsem v těch stokách šel po tom mostíku(nějak jsem si neuvědomil že jsem měl použít ten fén)Heather to chitlo za nohu,stahlo ji to,pak pohled pod vodou a nakonec nad vodou záběr na vyplouvací krev.To jsem se fakt ale po...Chudinka malá takovou smrt si nezasloužila... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Hanganim Co vás (vy)děsilo nejvíc? Bigcry
Taky se mi to stalo. Víte o tom, že když ve stokách právě u tohoto mostu, hodíte do vody trubku, objeví se kouzelná víla a nabídne vám stříbrnou a zlatou? Docela šok Co vás (vy)děsilo nejvíc? Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 10 Sep 2007 - 18:51

víla???
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 11 Sep 2007 - 16:09

aldaris napsal:
JardaF napsal:
Mě nejvíc vyděsilo kdyš jsem v těch stokách šel po tom mostíku(nějak jsem si neuvědomil že jsem měl použít ten fén)Heather to chitlo za nohu,stahlo ji to,pak pohled pod vodou a nakonec nad vodou záběr na vyplouvací krev.To jsem se fakt ale po...Chudinka malá takovou smrt si nezasloužila... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Hanganim Co vás (vy)děsilo nejvíc? Bigcry
Taky se mi to stalo. Víte o tom, že když ve stokách právě u tohoto mostu, hodíte do vody trubku, objeví se kouzelná víla a nabídne vám stříbrnou a zlatou? Docela šok Co vás (vy)děsilo nejvíc? Wink2
Jo, o víle vím. Myslím ale, že se ta kanalizační víla objevuje až při opakovaném hraní...? Já jsem se docela bál při scéně v metru, kdy nějakej duch žduchne Heather do kolejiště, ozve se houkání metra a když nestihnu vylézt zpět na nástupiště, tak mě čeká nepříjemná a deprimující animace, kde metro přejede Heather, no a pochopitelně ještě víc deprimující nápis GAME OVER. Zajímavé je, že když stihnu vylézt z kolejí, tak žádné metro stanicí neprojede, tak nevím..
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 11 Sep 2007 - 17:25

Bart napsal:
aldaris napsal:
JardaF napsal:
Mě nejvíc vyděsilo kdyš jsem v těch stokách šel po tom mostíku(nějak jsem si neuvědomil že jsem měl použít ten fén)Heather to chitlo za nohu,stahlo ji to,pak pohled pod vodou a nakonec nad vodou záběr na vyplouvací krev.To jsem se fakt ale po...Chudinka malá takovou smrt si nezasloužila... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Hanganim Co vás (vy)děsilo nejvíc? Bigcry
Taky se mi to stalo. Víte o tom, že když ve stokách právě u tohoto mostu, hodíte do vody trubku, objeví se kouzelná víla a nabídne vám stříbrnou a zlatou? Docela šok Co vás (vy)děsilo nejvíc? Wink2
Jo, o víle vím. Myslím ale, že se ta kanalizační víla objevuje až při opakovaném hraní...? Já jsem se docela bál při scéně v metru, kdy nějakej duch žduchne Heather do kolejiště, ozve se houkání metra a když nestihnu vylézt zpět na nástupiště, tak mě čeká nepříjemná a deprimující animace, kde metro přejede Heather, no a pochopitelně ještě víc deprimující nápis GAME OVER. Zajímavé je, že když stihnu vylézt z kolejí, tak žádné metro stanicí neprojede, tak nevím..
Taky myslím že se objeví až při druhém hraní. Tak z těch kolejí nevylézej a uvidíš...metra se dočkáš. Co vás (vy)děsilo nejvíc? Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeTue 9 Oct 2007 - 12:16

presne tak, cela ta hra je fakt strasidelna, proste nejlepsi hra na svete
Co vás (vy)děsilo nejvíc? H11
Návrat nahoru Goto down
Zifil
Registrovaný uživatel
Zifil


Poeet p?íspivku : 18
Age : 42
Bydliště : Opava/Praha
Registration date : 26. 12. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeFri 25 Jan 2008 - 14:58

3 díl byl pro mě nejděsivější, tak zalovím v paměti a taky něco přidám.
Pro mě to byl pokoj, totálně požírán temnotou a v něm veselí pán s mačetama místo rukou s párečkem noshledu co mají ty boule místo rukou a vypadají, že stojí na chůdách (jmena tech monster si uz nepamatuji). Je to nakonci hry, před tím než se dostanete do dalšího pokoje, přes světničku Alessy.
Jo, dalo se v klidu, projít chodbou a té místnosti se vyhnout, ale mě to prostě nedalo ... Ta bezradnost, to bylo něco šíleného. Temnota se šíří po zemi a zdech, tma, všede hromada monster a jako třešnička, nevidíte dveře ven Co vás (vy)děsilo nejvíc? Rolleyes Paráda Co vás (vy)děsilo nejvíc? G Co vás (vy)děsilo nejvíc? G Co vás (vy)děsilo nejvíc? G
EDIT: Jo a to všechno v jednu v noci (ono se takové hry za světla stejně hrát nedají). Kdyby se v tu chvilku na mě někdo díval, musel si myslet, že jsem se pomátl ... Magor co se sebou házi v křesle jako kdyby byl posedlí a křečovitě mačká gamepad Co vás (vy)děsilo nejvíc? 2giggle Nádherný zážitek Co vás (vy)děsilo nejvíc? 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSat 26 Jan 2008 - 9:41

Zifil napsal:
3 díl byl pro mě nejděsivější, tak zalovím v paměti a taky něco přidám.
Pro mě to byl pokoj, totálně požírán temnotou a v něm veselí pán s mačetama místo rukou s párečkem noshledu co mají ty boule místo rukou a vypadají, že stojí na chůdách (jmena tech monster si uz nepamatuji). Je to nakonci hry, před tím než se dostanete do dalšího pokoje, přes světničku Alessy.
Jo, dalo se v klidu, projít chodbou a té místnosti se vyhnout, ale mě to prostě nedalo ... Ta bezradnost, to bylo něco šíleného. Temnota se šíří po zemi a zdech, tma, všede hromada monster a jako třešnička, nevidíte dveře ven Co vás (vy)děsilo nejvíc? Rolleyes Paráda Co vás (vy)děsilo nejvíc? G Co vás (vy)děsilo nejvíc? G Co vás (vy)děsilo nejvíc? G
EDIT: Jo a to všechno v jednu v noci (ono se takové hry za světla stejně hrát nedají). Kdyby se v tu chvilku na mě někdo díval, musel si myslet, že jsem se pomátl ... Magor co se sebou házi v křesle jako kdyby byl posedlí a křečovitě mačká gamepad Co vás (vy)děsilo nejvíc? 2giggle Nádherný zážitek Co vás (vy)děsilo nejvíc? 2thumbsu
Jojo, na to se taky pamatuju... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Yes
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 13:02

Děsil mě jen ten park... Co vás (vy)děsilo nejvíc? Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 16:04

Nejdivnější pocit jsem měl asi z toho centra, hned jak jsem vylezl z výtahu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Hmm...   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeMon 4 Feb 2008 - 20:32

PostApokaliptický???Ej tam je docela hutná atmosféra...
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 26 Mar 2008 - 8:12

Když to tak vezmu kolem a kolem ... tak mě asi nic nevyděsilo Co vás (vy)děsilo nejvíc? Sad2
Návrat nahoru Goto down
Vincristine
Insane Cancer
Vincristine


Poeet p?íspivku : 71
Age : 33
Bydliště : Praha
Registration date : 21. 06. 08

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeSat 21 Jun 2008 - 20:46

Nejvíc se děsim sestřiček v nemocnici.To jak se pohybujou je velmi groteskní Co vás (vy)děsilo nejvíc? Sad3
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/user/VincristineMejci
buky
Registrovaný uživatel
buky


Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 25. 06. 08

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 25 Jun 2008 - 10:35

Tak ja sem jednoznacne sral do trenyrek pri tom kdy vlezete do mistosti v blazinci a necekane vykrikne mala holcicka...to sem dostal malem infarkt
Co vás (vy)děsilo nejvíc? 3whaaa
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 25 Jun 2008 - 11:05

buky napsal:
Tak ja sem jednoznacne sral do trenyrek pri tom kdy vlezete do mistosti v blazinci a necekane vykrikne mala holcicka...to sem dostal malem infarkt
Co vás (vy)děsilo nejvíc? 3whaaa
To už si ani nepamatuju, budu si to muset někdy zas zahrát.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitimeWed 25 Jun 2008 - 12:07

aldaris napsal:
buky napsal:
Tak ja sem jednoznacne sral do trenyrek pri tom kdy vlezete do mistosti v blazinci a necekane vykrikne mala holcicka...to sem dostal malem infarkt
Co vás (vy)děsilo nejvíc? 3whaaa
To už si ani nepamatuju, budu si to muset někdy zas zahrát.

Já taky ne. Sákriš, kde to tam bylo?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sponsored content





Co vás (vy)děsilo nejvíc? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co vás (vy)děsilo nejvíc?   Co vás (vy)děsilo nejvíc? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co vás (vy)děsilo nejvíc?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 3-
Přejdi na: