Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Akira Yamaoka

Goto down 
+9
g.schreiber
bobulky
bomb
St'K 302
Bart
aldaris
Rinter
Sareavok
pepazdepa
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 6:28

Teprve včera jsem zaregistroval, že už před rokem tenhle skladatel vydal sólové album. Tak jsem se ho rozhodl uploadovat Akira Yamaoka Wink2 Tak tady ho máte...

Akira Yamaoka - iFuturelist >>> http://www.megaupload.com/?d=67PHCRHS <<<
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 3 Jan 2007 - 15:01

diki moc stiahnem a poviem co je to zac Akira Yamaoka Yay
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeTue 13 Mar 2007 - 21:12

Jo Akira je hustej...pár jeho písniček z SH umím zahrát na kytaru...teda spíš jenom kousky...nejlepší jeho kousky jsou ty, kde zpívá Marry Elizabeth McGlynn...
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 14 Mar 2007 - 19:40

Už stahuju Akira Yamaoka 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 14 Mar 2007 - 20:15

Akira Yamaoka je skutečně člověk, který se může nazvat muzikantem. Nejvíc se mi líbí hudba v Silent Hillu 2.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeThu 15 Mar 2007 - 16:07

aldaris napsal:
Akira Yamaoka je skutečně člověk, který se může nazvat muzikantem. Nejvíc se mi líbí hudba v Silent Hillu 2.
Jojo...ta je dobrá...jednu dobu jsem to pořád poslouchal... Akira Yamaoka 2thumbsu
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 1:04

Sareavok napsal:
aldaris napsal:
Akira Yamaoka je skutečně člověk, který se může nazvat muzikantem. Nejvíc se mi líbí hudba v Silent Hillu 2.
Jojo...ta je dobrá...jednu dobu jsem to pořád poslouchal... Akira Yamaoka 2thumbsu
Snad nejlepší je skladba ,,Promise", nebo ,,Theme of Laura". Ovšem i ,,Heaven´s night" je příjemná nostalgička. Působí na mě takovým zvláštním, relaxačním dojmem. A ,,Betrayal" je zase sqělá depresivka. Akira Yamaoka Knife
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 13:17

Hustej chill-out je The Reverse Will...a zrovna si to pustím... Akira Yamaoka Tongue2
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 14:44

Sareavok napsal:
Hustej chill-out je The Reverse Will...a zrovna si to pustím... Akira Yamaoka Tongue2
SH2 je stejně nejlepší díl, hudbou, dějem, prostředím i konci. Akira Yamaoka 2thumbsu
Na mě nejúzkostněji působí ta část ve věznici, nádvoří se šibenicí a pak ten křik...brrr. Akira Yamaoka Sick2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 17:13

Škoda že jsem se kdysi před asi 3 lety nerozhoupal v tom Tescu a nekoupil si Director's cut...zehdy stál asi 600 a byl k sehnání... Akira Yamaoka Wah
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 22:25

Je k sehnání aji teď (koupil jsem si ho na Vánoce na PC)
Avšak nemůžu nikde sehnat Silent Hill 3 Akira Yamaoka Bigcry
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeFri 16 Mar 2007 - 23:21

A kde? Akira Yamaoka Uhoh
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeSat 17 Mar 2007 - 12:35

Sareavok napsal:
A kde? Akira Yamaoka Uhoh

www.funstore.cz
Je tam napsaný, že je to Silent Hill 2, ale došel mě Director's Cut Akira Yamaoka Yes
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeSat 17 Mar 2007 - 19:41

Jee...tak to je super...podle toho jak mi vyjde notebook si ho koupím...teď ještě stáhnout tu jedničku na PC a sehnat trojku...budu hledat obchod... Akira Yamaoka Yay
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 8 Aug 2007 - 12:32

No lidičky řeknu vám, včera jsem si pustil soundtrack z dvojky, zavřel jsem oči a relaxoval... no prostě paráda!!!Kam se na tohle hrabou nějaký blbý psychowalkmany Akira Yamaoka 3whaaa !
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 8 Aug 2007 - 16:13

Bart napsal:
No lidičky řeknu vám, včera jsem si pustil soundtrack z dvojky, zavřel jsem oči a relaxoval... no prostě paráda!!!Kam se na tohle hrabou nějaký blbý psychowalkmany Akira Yamaoka 3whaaa !
Hey kolikrát jsem si ho pouštěl ke spaní... Akira Yamaoka Yay ...ani nevím XD
Návrat nahoru Goto down
St'K 302
Registrovaný uživatel
St'K 302


Poeet p?íspivku : 14
Age : 47
Registration date : 02. 05. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeWed 15 Aug 2007 - 19:11

Taky u toho usinam je to mazec Akira Yamaoka Yes
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeTue 9 Oct 2007 - 16:03

nevite nahodou nekdo kde by se ten soundtrack na SH2 dal stahnout? Akira Yamaoka Grin3
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 39
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeTue 9 Oct 2007 - 20:36

bomb napsal:
nevite nahodou nekdo kde by se ten soundtrack na SH2 dal stahnout? Akira Yamaoka Grin3
Třeba tady>>http://silenthilltowncenter.prest.pl/s2.%20ost%20ang.htm . Jednotlivé tracky jsou zkomprimované v rar archivu, takže stáhnout, rozpakovat a poslouchat. Akira Yamaoka Bloodth2 Akira Yamaoka Beatnik2
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 16:22

dik za pomoc, uz jsem byl fakt zoufalej. Akira Yamaoka 3ohhkay Akira Yamaoka Rolleyes
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 16:44

fakt dil, ale je tady problem. ja totiz nejsem takovej expert pres compy, takze jsem to stahl, a ono to bylo v poznamkovym bloku a tys psal, ze to mam rozbalit, ale ja bohuzel nevim jak. nemohl bys mi to trochu popsa? prosiiiiiiiiiiiiiim Akira Yamaoka Sweethea
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeThu 11 Oct 2007 - 17:14

bomb napsal:
fakt dil, ale je tady problem. ja totiz nejsem takovej expert pres compy, takze jsem to stahl, a ono to bylo v poznamkovym bloku a tys psal, ze to mam rozbalit, ale ja bohuzel nevim jak. nemohl bys mi to trochu popsa? prosiiiiiiiiiiiiiim Akira Yamaoka Sweethea

Stahni si program Winrar. Potom, až klikneš na ten soundtrack pravým tak dáš "Extrahovat zde" a ono se ti to rozbalí
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeSat 13 Oct 2007 - 8:13

tak jo, ja to zkusim.
dik Akira Yamaoka Grin3 Akira Yamaoka Sweethea
Návrat nahoru Goto down
bobulky
Wall Man
bobulky


Poeet p?íspivku : 229
Age : 33
Registration date : 16. 09. 07

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeSat 13 Oct 2007 - 11:38

Jo, to byly časy:yes: . A... Slyšíte to:thumbsup: ? Ne? No... Takže nic:grin3: Každopádně má tahle hudba něco do sebe. Je to zkrátka něco... Víc...
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitimeTue 8 Jul 2008 - 22:33

Nejúžasnější je ta rozmaninost...Yamaoku si člověk může pustit v jakékoli náladě...hudba je ponurá, depresivní, vyděsí k smrti, rozpláče, je melancholická i optimistická, rychlá i pomalá...člověk tu najde vše co potřebuje v obrovské kvalitě Akira Yamaoka Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Akira Yamaoka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akira Yamaoka   Akira Yamaoka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akira Yamaoka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: