Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jakubův žebřík

Goto down 
+4
Mortiis
Lenne
Rinter
pepazdepa
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 19:13

kdo viděl tenhle skvostný silenthillovsky stylizovaný horor? Je tam několik perfektních momentů, ono kdo hrál SH3 si asi vzpomene na scénu z metra, dokonce si i všimněte domovské stanice Heater, náhodou je ta samá jako Jacoba Jakubův žebřík Grin3

další reference - SH2 - apartmány, když je třeba sehnat klíč pomocí 3 mincí a 5 otvorů, klíč se jmenuje Lyne House Key (od režiséra Adriana Lynea) a na dveřích je nápis ...Uncle Tim... (Jakuba hrál hádejte kdo? Tim Robbins)

Jakubův žebřík Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 20:21

Stydím se, ale tohle vůbec neznám. O čem to je?
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 20:24

pepazdepa napsal:
kdo viděl tenhle skvostný silenthillovsky stylizovaný horor? Je tam několik perfektních momentů, ono kdo hrál SH3 si asi vzpomene na scénu z metra, dokonce si i všimněte domovské stanice Heater, náhodou je ta samá jako Jacoba Jakubův žebřík Grin3

další reference - SH2 - apartmány, když je třeba sehnat klíč pomocí 3 mincí a 5 otvorů, klíč se jmenuje Lyne House Key (od režiséra Adriana Lynea) a na dveřích je nápis ...Uncle Tim... (Jakuba hrál hádejte kdo? Tim Robbins)

Jakubův žebřík Bloodth2
Taky vůbec nemám tušení,to už je asi dost staré co?
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 20:56

nevidel ak mas daj Jakubův žebřík Yes
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 21:12

Jakubův žebřík H13 nikdo jste to neviděl?
Odkaz na ČSFD

jinak na HDD mám verzi na 2 CD s titulkama českýma, jsem schopen to nahodit, vyberte si server kam, dal bych asi eDisk.cz, protože takovej film je povinnost vidět pro vás. Jakubův žebřík Yes
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 21:29

pepazdepa napsal:
Jakubův žebřík H13 nikdo jste to neviděl?
Odkaz na ČSFD

jinak na HDD mám verzi na 2 CD s titulkama českýma, jsem schopen to nahodit, vyberte si server kam, dal bych asi eDisk.cz, protože takovej film je povinnost vidět pro vás. Jakubův žebřík Yes

No nebylo by špatný ho někam hodit, určitě bych to chtěla vidět Jakubův žebřík Yay
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 22:08

uvidím, co bude v mých silách, 1,4 GB, takže 14x100 mb Jakubův žebřík Computer

btw nedokáže někdo sehnat někoho se znalostí html aby udělal stránky? Jakubův žebřík Grin3

btw2 lenne, ta červená - finální design? Jakubův žebřík H13
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 22:10

pepazdepa napsal:
uvidím, co bude v mých silách, 1,4 GB, takže 14x100 mb Jakubův žebřík Computer

btw nedokáže někdo sehnat někoho se znalostí html aby udělal stránky? Jakubův žebřík Grin3

btw2 lenne, ta červená - finální design? Jakubův žebřík H13

Jojo,asi ano..no nevylučuju,že to zas někdy změním až se mi to nebude líbit Jakubův žebřík Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 14 Nov 2006 - 22:16

já bych to takhle nechal Jakubův žebřík Wink2 radši si žhav internetový připojení na zítra, kdy snad nahraju ten žebřík Jakubův žebřík Yes
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeSat 18 Nov 2006 - 3:32

Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:33

tak už to někdo dotahal a shlédnul? Jakubův žebřík Gossip
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:48

Jelikož mám hotovou stáj z trojských koňů, tak se teď k tomu nedostanu Jakubův žebřík Sad3
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 21:50

pepazdepa napsal:
tak už to někdo dotahal a shlédnul? Jakubův žebřík Gossip

Ještě ne,ale jak to bude nejdříve možné tak se na to vrhnu do neděle bych to měla zkuknout Jakubův žebřík Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 22:09

Rinter napsal:
Jelikož mám hotovou stáj z trojských koňů, tak se teď k tomu nedostanu Jakubův žebřík Sad3

hustý, dáme Sázky a dostihy? Jakubův žebřík Rolf
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 22:13

pepazdepa napsal:
Rinter napsal:
Jelikož mám hotovou stáj z trojských koňů, tak se teď k tomu nedostanu Jakubův žebřík Sad3

hustý, dáme Sázky a dostihy? Jakubův žebřík Rolf

Jakubův žebřík 2giggle tak to bylo dobrý
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeTue 21 Nov 2006 - 22:48

Lenne napsal:
pepazdepa napsal:
Rinter napsal:
Jelikož mám hotovou stáj z trojských koňů, tak se teď k tomu nedostanu Jakubův žebřík Sad3

hustý, dáme Sázky a dostihy? Jakubův žebřík Rolf

Jakubův žebřík 2giggle tak to bylo dobrý

dávám tisíc na trojskýho koně Jakubův žebřík Smash Jakubův žebřík Wink3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Anonymní
Anonymní




Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 22 Nov 2006 - 11:17

uz len posledny part jupii dnes pozeram strasne sa na to tesim Jakubův žebřík Yay
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 22 Nov 2006 - 22:00

tak uz som to videl vazne super aspom viem s kade zobrali to rychle kyvanie hlav priser
Návrat nahoru Goto down
Mortiis
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 15
Age : 39
Registration date : 19. 07. 09

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeMon 20 Jul 2009 - 13:26

Anonymní napsal:
tak uz som to videl vazne super aspom viem s kade zobrali to rychle kyvanie hlav priser

Áno, Konami to prebrali od Lyna, tá technika sa volá tuším body horror. Keď som to v tom filme videl, bol som normálne happy Jakubův žebřík H14 Dovtedy som si myslel, že to používajú iba v japonských horroroch. Som no0b, ja viem.
Jacob´s Ladder bol perfektný horror, a kto sa aspoň okrajovo vyzná v učení Majstra Eckharta, musel slintať blahom.
Návrat nahoru Goto down
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Spoiler   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 0:48

SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 1:53

cyrcles napsal:
SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
No on umře až na konci, to všechno se mu zdá v předsmrtném deliriu.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 14:32

aldaris napsal:
cyrcles napsal:
SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
No on umře až na konci, to všechno se mu zdá v předsmrtném deliriu.

otázka zůstává:-D
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 14:38

cyrcles napsal:
aldaris napsal:
cyrcles napsal:
SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
No on umře až na konci, to všechno se mu zdá v předsmrtném deliriu.

otázka zůstává:-D
Máš na mysli proč ten film vzniknul, nebo proč se v tom ději vyskytovala ta droga? Jestli jde o ten první případ, tak proč se tvůrci namáhají třeba u Prison breaku, když hrdina na konci taky umře?
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
cyrcles
Insane Cancer
cyrcles


Poeet p?íspivku : 85
Age : 32
Bydliště : Lom u Mostu (Silent hill plnej cikánů- pro představu)
Registration date : 10. 08. 10

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 15:02

aldaris napsal:
cyrcles napsal:
aldaris napsal:
cyrcles napsal:
SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
No on umře až na konci, to všechno se mu zdá v předsmrtném deliriu.

otázka zůstává:-D
Máš na mysli proč ten film vzniknul, nebo proč se v tom ději vyskytovala ta droga? Jestli jde o ten první případ, tak proč se tvůrci namáhají třeba u Prison breaku, když hrdina na konci taky umře?

aaaah, spoiler! spolier! Prison break- nejsem tak daleko:-D
Myslel jsem možnost dvě, nejsem takovej vůl:-D SPOLIER:myslím, že stačilo rozvést to peklo, ve kterém se nacházel vyakcelerovat ho ještě trošku víc a na drogu se vykašlat, poselství filmu ohledně drog pentagonu je sice fajn, ale přišlo mi zajímavější, to že byl v pekle než to, jestli ho nakonec zabili bílí nebo žlutí...
Návrat nahoru Goto down
http://ivozedek.blog.cz
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitimeWed 25 Aug 2010 - 15:21

cyrcles napsal:
aldaris napsal:
cyrcles napsal:
aldaris napsal:
cyrcles napsal:
SPOLIER* viděl jsem před týdnem. Jsem z toho jetě teď blbej. Proč se tvůrci namáhali s celou tou zápletkou ohledně drogy ve válce když je stejně mrtvej?
No on umře až na konci, to všechno se mu zdá v předsmrtném deliriu.

otázka zůstává:-D
Máš na mysli proč ten film vzniknul, nebo proč se v tom ději vyskytovala ta droga? Jestli jde o ten první případ, tak proč se tvůrci namáhají třeba u Prison breaku, když hrdina na konci taky umře?

aaaah, spoiler! spolier! Prison break- nejsem tak daleko:-D
Myslel jsem možnost dvě, nejsem takovej vůl:-D SPOLIER:myslím, že stačilo rozvést to peklo, ve kterém se nacházel vyakcelerovat ho ještě trošku víc a na drogu se vykašlat, poselství filmu ohledně drog pentagonu je sice fajn, ale přišlo mi zajímavější, to že byl v pekle než to, jestli ho nakonec zabili bílí nebo žlutí...
Tak to sorry, že jsem ti pokazil seriál Jakubův žebřík 2giggle Jo takhle to myslíš, no tak to bych souhlasil, ty jeho představy fakt stály za to a mohlo se to ještě rozvést.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Sponsored content





Jakubův žebřík Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakubův žebřík   Jakubův žebřík Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jakubův žebřík
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: