Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Piano ve škole

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeWed 8 Nov 2006 - 22:21

prosím poraďte, žádnej Silent Hill mi nedělal v hlavolamech problém (na PC v cz) ale na PSX v angl je to špatný, vůbec nechápu co tam mám zahrát, kvůly týhle hře jsem si koupil PSX od kámoše za 500kč (zloděj jeden), tak to prostě musím dohrat, hlavně je to poslední Silent Hill, který jsem ještě nedohrál, když mi někdo pomůže budu mu moc vděčnej... díky
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeThu 9 Nov 2006 - 7:09

Příběh o ptácích bez hlasu? Musíš mačkat němý klávesy, v pořadí ptáků jak přiletěly a seděj na drátu, a je rozdíl, že vrána je černá a labuť bílá Piano ve škole Wink2

So in other words, press the druhý bílý key z leva, press the
druhý bílý z prava, press the první černý key z prava,
press the třetí bílý z prava, and press the první černý na pravo.

____________________
| | || | | | || || | |
| | || | | | || || | |
| |5|| | | | || ||3| |
| |_||_| | |_||_||_| |
| | | | | | | |
| |1 | | |4 |2 | |
|__|__|__|__|__|__|__|
kopíroval jsem to z americkýho návodu a už je to docela čas co jsem to hrál, ale snad to je správně... Piano ve škole Grin3
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeThu 9 Nov 2006 - 15:08

pepazdepa napsal:
Příběh o ptácích bez hlasu? Musíš mačkat němý klávesy, v pořadí ptáků jak přiletěly a seděj na drátu, a je rozdíl, že vrána je černá a labuť bílá Piano ve škole Wink2

So in other words, press the druhý bílý key z leva, press the
druhý bílý z prava, press the první černý key z prava,
press the třetí bílý z prava, and press the první černý na pravo.

____________________
| | || | | | || || | |
| | || | | | || || | |
| |5|| | | | || ||3| |
| |_||_| | |_||_||_| |
| | | | | | | |
| |1 | | |4 |2 | |
|__|__|__|__|__|__|__|
kopíroval jsem to z americkýho návodu a už je to docela čas co jsem to hrál, ale snad to je správně... Piano ve škole Grin3
wau, díky chlape, teďko jsem přišel ze školy a jdu hned pařit, ale musím uznat že by mě nikdy nenapadlo, že se hraje na němý klavesy..... fakt díky Piano ve škole Wink2 Piano ve škole Grin3
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeThu 9 Nov 2006 - 17:37

v poho Piano ve škole Wink2 taky jsem si na tom vylámal zuby když jsem to hrál poprvý Piano ve škole Wall
Návrat nahoru Goto down
vokoca
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 18
Age : 30
Registration date : 03. 01. 08

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 20:06

pepazdepa napsal:
v poho Piano ve škole Wink2 taky jsem si na tom vylámal zuby když jsem to hrál poprvý Piano ve škole Wall
To já sem z těch ptáků málem zešílel...
1. Bylo to v angličtině takže sem nerozuměl uplně všechno přesně
2. Vůbec mi to nedávalo smysl, nějakej pták letí tam, druhej zase tam, no prostě sem to vůbec nechápal...
To sem si pak myslel, že mám mačkat krvavý klávesy v nějakém pořadí, aono nic :-(. Tak sem se naštvala podíval sem se do návodu(u silent hill 1 byly ty hádanky fakt horror, to trojku sem dohrál bez návodu)
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeSat 12 Jan 2008 - 22:19

vokoca napsal:
pepazdepa napsal:
v poho Piano ve škole Wink2 taky jsem si na tom vylámal zuby když jsem to hrál poprvý Piano ve škole Wall
To já sem z těch ptáků málem zešílel...
1. Bylo to v angličtině takže sem nerozuměl uplně všechno přesně
2. Vůbec mi to nedávalo smysl, nějakej pták letí tam, druhej zase tam, no prostě sem to vůbec nechápal...
To sem si pak myslel, že mám mačkat krvavý klávesy v nějakém pořadí, aono nic :-(. Tak sem se naštvala podíval sem se do návodu(u silent hill 1 byly ty hádanky fakt horror, to trojku sem dohrál bez návodu)
To piano je hrozná pakárna, strašně moc lidí na tom hru vzdalo. Já na to našel řešení až na nějakém německém fóru.
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeThu 17 Jan 2008 - 17:14

vokoca napsal:
pepazdepa napsal:
v poho Piano ve škole Wink2 taky jsem si na tom vylámal zuby když jsem to hrál poprvý Piano ve škole Wall
To já sem z těch ptáků málem zešílel...
1. Bylo to v angličtině takže sem nerozuměl uplně všechno přesně
2. Vůbec mi to nedávalo smysl, nějakej pták letí tam, druhej zase tam, no prostě sem to vůbec nechápal...
To sem si pak myslel, že mám mačkat krvavý klávesy v nějakém pořadí, aono nic :-(. Tak sem se naštvala podíval sem se do návodu(u silent hill 1 byly ty hádanky fakt horror, to trojku sem dohrál bez návodu)

jestli jsi dohrál trojku na Puzzle obtížnost Hard bez pomoci návodu, pak před tebou doopravdy smekám.
Návrat nahoru Goto down
vokoca
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 18
Age : 30
Registration date : 03. 01. 08

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeFri 18 Jan 2008 - 14:39

pepazdepa napsal:
vokoca napsal:
pepazdepa napsal:
v poho Piano ve škole Wink2 taky jsem si na tom vylámal zuby když jsem to hrál poprvý Piano ve škole Wall
To já sem z těch ptáků málem zešílel...
1. Bylo to v angličtině takže sem nerozuměl uplně všechno přesně
2. Vůbec mi to nedávalo smysl, nějakej pták letí tam, druhej zase tam, no prostě sem to vůbec nechápal...
To sem si pak myslel, že mám mačkat krvavý klávesy v nějakém pořadí, aono nic :-(. Tak sem se naštvala podíval sem se do návodu(u silent hill 1 byly ty hádanky fakt horror, to trojku sem dohrál bez návodu)

jestli jsi dohrál trojku na Puzzle obtížnost Hard bez pomoci návodu, pak před tebou doopravdy smekám.
Ne na hard fakt ne Piano ve škole G . Puzzle sem měl na Medium. Tak dobrej fakt nejsem.
Návrat nahoru Goto down
rYUUZAKI
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 21. 11. 10

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeSun 21 Nov 2010 - 16:29

Ja som na to tiež dlho nevedel prísť, asi tak dva mesiace... raz som bol veľmi blízko rozuzlenia, napadlo ma stláčať tie nemé klávesy, ale správne poradie som mal o posledný kláves zle. Ale ako keby ma z hráčskeho sveta vypočuli a kúpil som hráčsky časopis, kde bol návod na Silent Hill a Crash Bandicoot 105 percent. Zákon schválnosti bol, že dva dni pred tým na to kamarát prišiel (tiež hral tú hru v rovnakom čase), ale nestihol sa mi pochváliť. Dodnes ho obdivujem, že naozaj hádanku rozlúštil a nie len náhodou naťukal alebo použil návod. Nemám rád ľudí, ktorý hrajú hru z návodom, ale keby som nepoužil návod, asi by som hodil uterák na playstation.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeSun 21 Nov 2010 - 16:51

rYUUZAKI napsal:
Ja som na to tiež dlho nevedel prísť, asi tak dva mesiace... raz som bol veľmi blízko rozuzlenia, napadlo ma stláčať tie nemé klávesy, ale správne poradie som mal o posledný kláves zle. Ale ako keby ma z hráčskeho sveta vypočuli a kúpil som hráčsky časopis, kde bol návod na Silent Hill a Crash Bandicoot 105 percent. Zákon schválnosti bol, že dva dni pred tým na to kamarát prišiel (tiež hral tú hru v rovnakom čase), ale nestihol sa mi pochváliť. Dodnes ho obdivujem, že naozaj hádanku rozlúštil a nie len náhodou naťukal alebo použil návod. Nemám rád ľudí, ktorý hrajú hru z návodom, ale keby som nepoužil návod, asi by som hodil uterák na playstation.
Tak na SH1 jsem místy návod použít musel, anglicky totiž neumím a já nejsem člověk co by zrovna oplýval velkou trpělivostí Piano ve škole Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
rYUUZAKI
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 5
Age : 39
Registration date : 21. 11. 10

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeMon 22 Nov 2010 - 15:44

aldaris napsal:
rYUUZAKI napsal:
Ja som na to tiež dlho nevedel prísť, asi tak dva mesiace... raz som bol veľmi blízko rozuzlenia, napadlo ma stláčať tie nemé klávesy, ale správne poradie som mal o posledný kláves zle. Ale ako keby ma z hráčskeho sveta vypočuli a kúpil som hráčsky časopis, kde bol návod na Silent Hill a Crash Bandicoot 105 percent. Zákon schválnosti bol, že dva dni pred tým na to kamarát prišiel (tiež hral tú hru v rovnakom čase), ale nestihol sa mi pochváliť. Dodnes ho obdivujem, že naozaj hádanku rozlúštil a nie len náhodou naťukal alebo použil návod. Nemám rád ľudí, ktorý hrajú hru z návodom, ale keby som nepoužil návod, asi by som hodil uterák na playstation.
Tak na SH1 jsem místy návod použít musel, anglicky totiž neumím a já nejsem člověk co by zrovna oplýval velkou trpělivostí Piano ve škole Grin3

Ja naopak veľkú trpezlivosť, milujem adventúry a pri nich proste musíš mať veľkú trpezlivosť, ale pri Silent Hill sa mi mnoho krát zdalo, že ma hra pretvára na diabla, to zlo ktoré vyžaruje z tej atmosféry je proste nezabudnuteľné.. mám teraz PS 2 a hľadám jedničku na PSX originál, nemám čip... neviete kde by som to mohol kúpiť / kto by mi to predal? Nejaká dobrá duša? Smile
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeMon 22 Nov 2010 - 16:31

Ono to zase může někoho od hraní odradit, když třeba půl roku nemůže na jednu jedinou blbost přijít. Pak je ten návod lepší.
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeMon 22 Nov 2010 - 19:22

Frankie8 napsal:
Ono to zase může někoho od hraní odradit, když třeba půl roku nemůže na jednu jedinou blbost přijít. Pak je ten návod lepší.
Mě by to odradilo už po dvou dnech Piano ve škole Grin3 Později bych se k tomu ale určitě vrátil, na to jsem zase paličatej Piano ve škole Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitimeSun 5 Dec 2010 - 20:39

aldaris napsal:
Frankie8 napsal:
Ono to zase může někoho od hraní odradit, když třeba půl roku nemůže na jednu jedinou blbost přijít. Pak je ten návod lepší.
Mě by to odradilo už po dvou dnech Piano ve škole Grin3 Později bych se k tomu ale určitě vrátil, na to jsem zase paličatej Piano ve škole Rolf

No já zase když nemám něco hned, tak mě to přestane bavit. Piano ve škole G
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Piano ve škole Empty
PříspěvekPředmět: Re: Piano ve škole   Piano ve škole Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Piano ve škole
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 1-
Přejdi na: