Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)

Goto down 
+11
Frankie8
bomb
Miky200
Dominno
Bart
aldaris
skelet
James
Lenne
Rinter
pepazdepa
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeThu 12 Jul 2007 - 15:35

Dante napsal:
Panebože... já si to sjel... Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Lipsrsea
Z toho si nic nedělej, o něčem číst a pak to prožívat, to jsou dvě úplně rozdílné věci. O zážitek nepřijdeš. Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Devil
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 23 Jul 2007 - 12:34

Taky už mi hrabe ze Silent Hillu. Občas mám pocit, že potřebuju návod k tomu, abych věděl kam jít a co tam mám najít nebo udělat.
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 23 Jul 2007 - 22:46

Bart napsal:
Taky už mi hrabe ze Silent Hillu. Občas mám pocit, že potřebuju návod k tomu, abych věděl kam jít a co tam mám najít nebo udělat.

já naopak Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G spíš bezmyšlenkovitě řeším puzzle a sbírám itemky a zabíjím monstra, každá FMV sekvence je pro mě vysobozoením
Návrat nahoru Goto down
Bart
Insane Cancer
Bart


Poeet p?íspivku : 70
Age : 38
Bydliště : Brno
Registration date : 21. 12. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 24 Jul 2007 - 9:11

pepazdepa napsal:
Bart napsal:
Taky už mi hrabe ze Silent Hillu. Občas mám pocit, že potřebuju návod k tomu, abych věděl kam jít a co tam mám najít nebo udělat.

já naopak Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G spíš bezmyšlenkovitě řeším puzzle a sbírám itemky a zabíjím monstra, každá FMV sekvence je pro mě vysobozoením
já se monstrům snažím vyhýbat, protože nábojů je málo, nůž je těm obludám akorát tak pro smích, trubku jsem zahodil ve stokách s tím, že mi přibude ještě zlatá a stříbrná (no jo, kanalizačním vílám se prostě nesmí lhát), s maulem se těžko manipuluje a katanu jsem zatím ještě nenašel Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Knife
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 20 Aug 2007 - 10:35

Ono to je spíš dobře že vám z něho ''hrabe''... Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Miky200
Insane Cancer
Miky200


Poeet p?íspivku : 136
Age : 31
Bydliště : Alchemilla Hospital
Registration date : 26. 03. 10

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 19:07

Nj ale spat kebysme boli v temnote ja by som zariadil aby s nami isiel obchodnik z RE 4 a pri ceste What are you buy stranger?
Návrat nahoru Goto down
http://www.kurtistr.blog.cz
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 19:30

Proč už sem nechoděj lidi co sem dřív chodívali? Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 No To už tady není skoro žádná sranda. Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 2wasntme Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Sad3
Návrat nahoru Goto down
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeSun 28 Mar 2010 - 21:01

Kde je vůbec např. ta administrátorka Lenne?
Návrat nahoru Goto down
bomb
Administrátor
bomb


Poeet p?íspivku : 999
Age : 34
Bydliště : Greenfield Apartments
Registration date : 09. 10. 07

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 0:57

Tak teď mě napadlo pár dalších možností. Takže ze Silent Hillu vám hrabe, když:

- Když stojíte před zrcadlem a v odrazu vydíte tu samou místnost, ale celou od krve a rzi.
- Když se pak dotknete toho zrcadla a ono najednou, začne šumět, jako televize, když není signál.
- Když se v noci jako náměsíční vydáváte na nebezpečné procházky k 200 metrů vysokýmu/hlubokýmu vodopádu a ze spaní říkáte Silent Hill.
- A když vás potom u toho vodopádu dostihne Radha Mitchel a povalí vás na zem a vy se probudíte a vykřikujete Silent Hill! Silent Hill!
- Když najednou potkáte ženu, která vypadá jako vaše mrtvá žena, má hlas jako vaše mrtvá žena a dokonce má podobný jméno jako vaše mrtvá žena, ale přesto vám říká, že není vaše mrtvá žena.
- Když vždycky, když uslyšíte sirénu, upadnete do bezvědomí.
- Když v sobě kromě vlastních vpomínek máte vzpomínky ještě na životy dalších dvou lidí.
- Když pokaždý, když se díváte na nějaký video, v polovině filmu začne obraz blbnout a najednou je tam scéna, jak polštářem dusíte vlastní ženu.
- Když si potom uvědomíte, že jste si celou dobu nemohli vzpomenout, že jste to doopravdy udělali.
- Když najednou potkáte starýho divnýho úchyla v baloňáku, kterej jakoby vypadl ze starýho filmu ze 40. let a vy ho vůbec neznáte, ale on vás zná moc dobře a chce s váma mluvit o vašem narození.
- Když se najednou nemůžete dostat ven ze svýho bytu č. 302.
- A když máte na vztupních dveřích do toho bytu danej zevnitř řetěz, kterej jste tam ale vy nedali.
- A když vám pod těma dveřma pořád někdo podstrkuje červený papírky se vzkazama.
- A taky, když máte ve svým vlastním bytě v koupelně díru ve zdi, jako vrata.
- A když ta díra nevede k sousedům, ale do alternativního světa.

No, nevím jestli tady z toho, co jsem napsal tady už někde není, ale ono se to špatně kontroluje. Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Grin3
Návrat nahoru Goto down
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeMon 29 Mar 2010 - 8:16

Hele to je dobrý, dobrej seznam příznaků Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Grin3 Tak do bezvědomí upadám někdy často, ale bez sirén Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Wink2
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
Mesalia
Insane Cancer
Mesalia


Poeet p?íspivku : 78
Age : 34
Bydliště : Brookheaven Hospital
Registration date : 28. 03. 10

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 12:45

to tu snad není Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Evil

.... když si v obchodě vybíráte pohodlné oblečení jako jsou černé kopzačky, ve kterých se dá dobře utíkat před monstry, tmavou sukni, oranžový rolák bez rukávů, a bílou vestu s náprsní kapsou velkou tak, abyste do ní mohli dát baterku.

... když v rodokmenu hledáte, jestli nejste potomek, či reinkarnace nějakého zlého obyvatele Silent hill.

...když z okna vidíte horkovzdušný balón, ve tvaru hlavy růžového králíčka se zakrvácenou papulkou.

...když se ve škole díváte na jehlan a připadá vám sexy.

snad na nějaké ještě přijdu Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Shrulesb
Návrat nahoru Goto down
http://www.mesalia.estranky.cz
Frankie8
Wall Man
Frankie8


Poeet p?íspivku : 282
Age : 32
Bydliště : Ostrava
Registration date : 17. 01. 10

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 13:27

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Rolf Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G Tak ten poslední mě dostal Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Sol!d_Sn@k3
Pyramid Head
Sol!d_Sn@k3


Poeet p?íspivku : 533
Age : 33
Bydliště : Metal Gear Hideout
Registration date : 17. 01. 09

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 14:13

Frankie8 napsal:
Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Rolf Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G Tak ten poslední mě dostal Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 2giggle
Jo, ten mi taky přivedl úsměv na tvář Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 G
Návrat nahoru Goto down
http://www.metalgearsolid.cz
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 17:32

"reinkarnace nějakého zlého obyvatele Silent hill."

tssss dyť Alessa je takové milé dítko Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Wink2 ...ale ty poslední dvě nemaj chybu Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeTue 30 Mar 2010 - 23:36

Mesalia dobře ty Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Bloodth2
Návrat nahoru Goto down
Hrobař
Registrovaný uživatel



Poeet p?íspivku : 13
Age : 34
Registration date : 12. 12. 12

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeWed 12 Dec 2012 - 18:50

Když jsem hrál SH 3 tak jsem se zařekl že potkat na ulici Růžovího králíka tak s křikem uteču. Nedávno se mi to vážně stalo. Nějaký cirkusoví maskot. Pořádně ve mě hrklo. Takže mi asi fakt hrabe když se bojím růžovejch králíků,
Návrat nahoru Goto down
g.schreiber
Moderátorka
g.schreiber


Poeet p?íspivku : 663
Age : 38
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 07. 07. 08

Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitimeFri 4 Jan 2013 - 20:15

Já viděla žlutýho králíka akorát...tak začátkem prosince šel svoboďákem a rozdával nějaký letáky...mno už z toho žlutýho jsem měla divnej pocit - růžovej oj...

Jinak já mám takovej pěknej zvyk - pokaždé když si odemykám dveře do domu, resp., pokoje tak si říkám "You have used the apartment key." Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://rez.blog.cz/
Sponsored content





Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)   Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taky vám hrabe ze Silent Hillu? (41)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Symbolika Silent Hillu
» Chyby v Silent Hillu
» UFO Konce v Silent Hillu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Cafe 5to2-
Přejdi na: