Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ultima Online

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeTue 10 Oct 2006 - 22:41

Hrajete někdo tuhle parádní gamesku,nebo jinou online hru?
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeWed 11 Oct 2006 - 6:44

kamarád mě k UO přivedl před pár dny, samozřejmě ještě než jsem doinstaloval hru, spadly všechny servery a vypadá to že se pojede od znova... Ultima Online Grin3

a další hry kde mě najdete? Runescape (zajímavá mmorpg), trackmania:nations (formulky, no) a counter-strike 1.5 (CS Underground public free server nebo tak nějak...).

a pak ještě samozřejmě internetový fóra Ultima Online G to je opravdu boží "gamesa"
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeWed 11 Oct 2006 - 14:12

Hm..já ani nevím o co jde Ultima Online 2wasntme
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeWed 11 Oct 2006 - 14:52

Já jsem kdysi hrával Runescape, ale teďka jsem si nainstaloval Lineage II, takže hraju to.
Jinak ještě hraju Call of Duty nebo si občas zahraju SW: Jedi Academy
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Silent hill v Second life   Ultima Online Icon_minitimeSun 22 Oct 2006 - 23:51

Shadow Follower napsal:
Hrajete někdo tuhle parádní gamesku,nebo jinou online hru?
Tak tedy mozna znate on-line hru SECOND LIFE, neni to nic co bych nekomu doporucoval, ALE dneska jsem zjistil, ze ve svete second life existuji i mista jako Silent hill brookheaven hospital a taky nejaka silent hill komunita. Jo a jsem si jisty, ze v Silent hill souvenir shop by se vam taky libilo.. ceny nizke . avatar piramid heada za 400,- kralik z trojky zadaara...
Návrat nahoru Goto down
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Silent hill in second life   Ultima Online Icon_minitimeMon 23 Oct 2006 - 0:35

No a jestli tam nekdy budete, tak nesmite minout Jacks inn. Chlapik tam ma v ulicich dokonce mlhu a skvelou hudbu...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeMon 23 Oct 2006 - 17:51

placeno? pokud ne - KDE stáhnu? Ultima Online Grin3 procházka po Silent Hillu nikdy není na škodu...
Návrat nahoru Goto down
skelet
Lying Creature
skelet


Poeet p?íspivku : 25
Bydliště : zlin
Registration date : 02. 09. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: download:secon life installer   Ultima Online Icon_minitimeMon 23 Oct 2006 - 18:50

No klient se da stahnout jako zkusebni verze zadarmo. Se zaregistrujes a mas pristup k celemu tomu svetu, je tam hodne ruznych komunit a fanousci SH si tam vytvorili par mistecek, mne to dost prekvapilo, ale vlastne dost potesilo. Za zkousku stoji, po chvili ale cely ten projekt zacne nudit. Je tam treba taky nekolik hudebnich klubu, takze pokud mas nejaky vyhraneny styl, treba najdes ten svuj. download: http://secondlife.com/community/downloads.php
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeMon 23 Oct 2006 - 20:24

děkuju Ultima Online Yes vyzkouším a řeknu...
Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeTue 24 Oct 2006 - 18:32

tak projito a naprostá spokojenost Ultima Online Grin3 ty lokace jsou super, zvlášť Brookhaven a ta sestřička, vážně super Ultima Online Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitimeTue 24 Oct 2006 - 19:31

Mě se nejde přihlásit. Si založím účet a vždycky mě to napíše, že jsem špatně vyplnil jméno nebo heslo
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Sponsored content





Ultima Online Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ultima Online   Ultima Online Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ultima Online
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Lakeside Amusement Park-
Přejdi na: