Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali

Goto down 
+9
vatiell
JardaF
_Assassin_
Dominno
Sareavok
pepazdepa
Shadow Follower
Rinter
Lenne
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:02

Jakou nejhloupější věc jste v Silent Hillu 4 udělali?


Naposledy upravil dne Fri 17 Nov 2006 - 17:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:04

Když jsem byl podruhé ve vodním vězení, tak jsem Eileen zdrhl a pak když jsem ju našel tak byla úplně bestiálně domlácená.
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:05

Rinter napsal:
Když jsem byl podruhé ve vodním vězení, tak jsem Eileen zdrhl a pak když jsem ju našel tak byla úplně bestiálně domlácená.

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Rolf tak to je dobrý, ale jinak chudák holka Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:10

Tak já se taky přiznám... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 2err Já ji chtěla zabít Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Bigcry ale když ona se tam tak motala furt, a strašně byla hyperaktivní - furt chtěla někoho zabíjet (kabelkou, chápete Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Bigcry ?)
Nemohla jsem to vydržet, mlátila jsem ji a ona furt žila Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Bigcry
Tak jsem to vzdala Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 2giggle
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
Shadow Follower
Insane Cancer
Shadow Follower


Poeet p?íspivku : 161
Age : 42
Bydliště : Prague
Registration date : 27. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 19 Sep 2006 - 20:38

Že jsem si nevzal první meč na duchy. Pak jsem si hodněkrát nadával,než jsem našel za podzemkou další...

A další věc,taky jsem si nechal pěkně domlátit Eileen... Myslim,že se o ni tenkrát postaral Walter v lese. Samozřejmě jsem ji pak na konci nestih zachránit...
Návrat nahoru Goto down
Lenne
Administrátorka

Lenne


Poeet p?íspivku : 534
Age : 35
Bydliště : Karviná
Registration date : 11. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 24 Sep 2006 - 12:18

Jo já si ještě vzpomínám, jak v tom metru v podzemí byla taková velká larva..nebo co to bylo,sem se to asi 15 minut snažila zabít,furt jsem do toho mlátila a nic, jenže ono jaksi taksi nešlo zabít,no... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Wah Jsem si připadala jak...
Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Grin3
Návrat nahoru Goto down
http://silenthill.heavenforum.com
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 24 Sep 2006 - 12:56

Lenne napsal:
Jo já si ještě vzpomínám, jak v tom metru v podzemí byla taková velká larva..nebo co to bylo,sem se to asi 15 minut snažila zabít,furt jsem do toho mlátila a nic, jenže ono jaksi taksi nešlo zabít,no... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Wah Jsem si připadala jak...
Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Grin3

když jsem to potkal v demu na PC, taky jsem to zkusil zabít, nešlo to, tak jsem odinstaloval hru Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Grin3
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 13 Mar 2007 - 20:33

Asi když jsem si na konec vzal jenom revolver a náboje...pak jsem tam běhal jak mamlas beze zbraně pač mi došly náboje a Walter si se mnou hrál jak kočka s myší a Eileen si v pohodě napochodovala pod ty točící se železa...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeWed 11 Apr 2007 - 15:30

NEjvětší blbost co sem při hraní udělal byla že sem nechal Eileen dobýt jak psa a pak sem se divil že mi ¨při polesdním souboji jde nějak rychle....... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 2mwaha
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 8 Jul 2007 - 12:49

Největší trapas udělali samotní tvůrci, když mě nenechali ojet Cynthii v podzemce Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Evil
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeWed 25 Jul 2007 - 20:59

kolonist napsal:
Největší trapas udělali samotní tvůrci, když mě nenechali ojet Cynthii v podzemce Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Evil
A jak jsi to udelal?
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 17:03

Jaké svíčky že se to mají zapálit na uzdravení té Eileen???Jo a jinak,největší chyba byla snažit se umlátit v podzemce tu Giga žížalu nebo co,ona pořád nešla zabít,to mě docela nakrklo...Jinak sem do ní mlátil 27 minut... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Brood Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Brood Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Brood
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:12

Ehm...ta gigažížala jak ji nazýváš je ztělesněním Walterovy pupeční šňůry...její funkce bude asi hloubení těch tunelů nebo co...
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 19 Aug 2007 - 22:54

No tak to teda lituju jeho pupek...Jinak o Walterovi zatím nevím nic protože sem se ve štyřce zatím moc daleko nedostal...
Návrat nahoru Goto down
_Assassin_
Lying Creature
_Assassin_


Poeet p?íspivku : 30
Age : 34
Bydliště : Rakovník
Registration date : 20. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 9:25

Lenne napsal:
Jo já si ještě vzpomínám, jak v tom metru v podzemí byla taková velká larva..nebo co to bylo,sem se to asi 15 minut snažila zabít,furt jsem do toho mlátila a nic, jenže ono jaksi taksi nešlo zabít,no... Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Wah Jsem si připadala jak...
Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Grin3

já dělal to samý...a hrozně jsem to řešilnež mi došlo, že tudy asi cesta nepovede Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Book2
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 21 Aug 2007 - 14:22

Jen je to s tou pupeční šňůrou trochu ujetý...
Návrat nahoru Goto down
JardaF
Lying Creature
JardaF


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Registration date : 24. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 12:13

Nehroší věc kterou jsem udělal bylo že jsem si dal obtížnost na hard a hned v metru jak tam ti psy vylezli z toho záchoda mě parkrat kousli a bylo po mě skoušel jsem je umlatit ale nějak to nešlo nemohl jsem se trefit...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kabatskupina.estranky.cz
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 19:53

No trocha sviku a úhyby by stačili...Bude ale hůř...
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSat 25 Aug 2007 - 21:42

Nejhloupější věc, kterou jsem v Roomu udělal? Koupil jsem si ji a hrál ji.Sad
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 17:47

vatiell napsal:
Nejhloupější věc, kterou jsem v Roomu udělal? Koupil jsem si ji a hrál ji.Sad
To byla dobrá věc co jsi udělal XD
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeTue 28 Aug 2007 - 20:38

Když už se to někomu nelíbí tak nejenom že je u mně stupidní idiot (každý má samozřejmně právo na svůj názor) ale navíc ať sklapne a zmizí si hrát Shreka,protože hodně lidí tůhle hru nehraje kvůli toho že se moc bojí takže komu že se to nelíbí???
Návrat nahoru Goto down
vatiell
Insane Cancer
vatiell


Poeet p?íspivku : 138
Age : 36
Bydliště : Hanuda Village
Registration date : 19. 11. 06

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 9:16

Dominno napsal:
Když už se to někomu nelíbí tak nejenom že je u mně stupidní idiot (každý má samozřejmně právo na svůj názor) ale navíc ať sklapne a zmizí si hrát Shreka,protože hodně lidí tůhle hru nehraje kvůli toho že se moc bojí takže komu že se to nelíbí???

Já nic, já muzikant...I love you Henry Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Lipsrsea
Návrat nahoru Goto down
http://vatiell.blogspot.com
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeWed 29 Aug 2007 - 14:15

Ou kej....A teď hromadně : WE LOVE SILENT HILL !!! Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali G Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali G Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali G
Návrat nahoru Goto down
Sareavok
Wall Man
Sareavok


Poeet p?íspivku : 205
Age : 35
Bydliště : South Ashfield apartments
Registration date : 13. 03. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeThu 30 Aug 2007 - 8:41

WE LOVE ...arggh... *zastřelen Walterem* Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 3whaaa Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Knife Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Rifle Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali 2giggle
Návrat nahoru Goto down
Dominno
Wall Man
Dominno


Poeet p?íspivku : 384
Age : 34
Bydliště : Havířov
Registration date : 17. 08. 07

Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitimeSun 16 Sep 2007 - 16:01

Oukej,fakt se přídávám k těm co SH4 nemaj rádi protože doprdele kdo vymýšlel druhou část hry???Zase všechno procházet znovu???Já těm co to dělali přeju atomovku nebo alespoň nějakou silnou kocovinu...První část je prostě sqelá a ta druhá je na posrání,končím s tím hraním...Jdu zase na SH1...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali   Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nejhloupější věc, kterou jste v SH 4 udělali
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Central Silent Hill :: Silent Hill 4-
Přejdi na: