Silent Hill Heaven Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


České Silent Hill Heaven Fórum
 
silent-hill.cz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeMon 8 Aug 2016 - 10:59

Už mám dokoukáno, podle mě je to nejlepší seriál, co jsem tenhle rok viděl. "Upside Down World" jako variace OtherWorldu ze SH, nádech osmdesátek, Kingovská atmosféra, skvěle natočeno. Po prvním díle jsem si řekl, že je to asi kravina, ale když jsem se díval dál, tak to bylo každou epizodu lepší a lepší. A nakonec se to asi stalo mým nejoblíbenějším hraným seriálem. Vážně doporučuju zhlédnout, zatím natočili jen jednu sérii která má 8 hodinových dílů.

Návrat nahoru Goto down
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeSun 16 Oct 2016 - 17:37

James Sunderland napsal:
Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?

Pro mě jako fanouška série SH ano. Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Thumbsup
Návrat nahoru Goto down
Rinter
Pyramid Head
Rinter


Poeet p?íspivku : 508
Age : 34
Bydliště : Blansko
Registration date : 12. 08. 06

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeSat 12 Nov 2016 - 23:04

taky jsem ho nedávno slupl za nějaký 2-3 dny, jen mě trochu děsí, že oznámili druhou sérii. bojím se, aby to moc zbytečně nenatahovali. bral bych kdyby byla druhá série spíš jinej příběh s jinýma lidma a trochu jinýma "stranger things"
Návrat nahoru Goto down
http://byrinter.blogspot.com
aldaris
Samael
aldaris


Poeet p?íspivku : 1173
Age : 39
Bydliště : Plzeň
Registration date : 17. 12. 06

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeThu 26 Jan 2017 - 8:22

Dost se mi to líbilo, jen Winona Ryder mě úplně drtila svým celoseriálovým nepřetržitým ječením, až jsem si říkal: ,,Ať už ji něco sežere a konečně zavře hubu." Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Rolf
Návrat nahoru Goto down
http://tolucaprison.blog.cz/
pepazdepa
Administrátor
pepazdepa


Poeet p?íspivku : 940
Age : 36
Bydliště : Silent Hill
Registration date : 12. 08. 06

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeThu 26 Jan 2017 - 20:27

aldaris napsal:
Dost se mi to líbilo, jen Winona Ryder mě úplně drtila svým celoseriálovým nepřetržitým ječením, až jsem si říkal: ,,Ať už ji něco sežere a konečně zavře hubu." Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Rolf

Už dokoukáno? Smile (i když to není zrovna na dlouhé sledování Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? G )
Návrat nahoru Goto down
James Sunderland
Administrátor
James Sunderland


Poeet p?íspivku : 238
Age : 39
Bydliště : Roztoky
Registration date : 13. 11. 13

Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitimeFri 10 Feb 2017 - 15:44

A je tu první reklama na další sérii Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?   Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Stranger Things - nejlepší seriál tohoto roku?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silent Hill Heaven Fórum :: Lake View Hotel :: Music & Movie Room-
Přejdi na: